Top hledané
Výsledky (0)
Odštartoval ďalší ročník módnej udalosti roka Mercedes-Benz Prague Fashion Week! Móda proti prúdu si posvietila na to, v akých outfitoch slávni dorazili na zahájenie.

Zahájenie MBPFW: šik módne kreácie aj veľká nuda! Toto si obliekli slávni

Martina Šmalclová
05.Sep 2020
+ Pridať na Seznam.cz
4 minuty čtení

Tohtoročný ročník MBPFW bol boj. Dvakrát sa termín konania odložil, ale na tretíkrát to vyšlo. A to je len dobre, pretože Móda proti prúdu sa trasie na to, až bude môcť zhodnotiť všetky tie outfity slávnych. Čo myslíte, odviazali sa alebo zostali pri zemi? Prinášame vám odpoveď!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
fashion editor
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Zuzana Stráská: na detailoch záleží

Otvoriť v galérii (10)
Zuzana Stráská
Zuzana StráskáSource: Profimedia

Štýl a cit pre módu má táto modelingová kráska jednoducho v krvi. Nohavice s vysokým pásom v kombinácii s minimalistickými sandálmi a rafinovaným korzetom nás naozaj bavia. Čo naše módne oko oceňuje, je luxusný biely lak na nohách, ktorý outfit nakopne o niečo vyššie. Na detailoch totiž čo? Záleží!

Černé sandálky Stuart WeitzmanPřejít na e-shop
Source: Net-a-porter.com
Černé sandálky Stuart Weitzman

Kateřina Sokolová: luxusne šik

Otvoriť v galérii (10)
Kateřina Sokolová
Kateřina SokolováSource: Profimedia

Katka pôsobí v nádherných čiernych šatách ako roztomilá kvetinka, ale nenechajte sa zmiasť, má tŕne! Vidíte tie topánky s ostrou špičkou a zdanlivo nenápadnú kabelku? Práve tieto dva kľúčové elementy dodávajú outfitu tú správnu iskru.

Černé šaty Needle & ThreadPřejít na e-shop
Source: Farfetch.com
Černé šaty Needle & Thread
Černé šaty RedValentinoPřejít na e-shop
Source: Farfetch.com
Černé šaty RedValentino

Eva Doležalová: hodné svetového fashion weeku

Otvoriť v galérii (10)
Eva Doleželová
Eva DoleželováSource: Profimedia

Mladá filmová režisérka Eva Doležalová nás svojím outfitom vážne dostala… v pozitívnom zmysle slova. V tomto môže okamžite vyraziť na svetový týždeň módy, kde sa rozhodne nestratí. Pre niekoho je to možno príliš, podľa nás je to akurát.

Ina T.: štýl Jacka Sparrowa

Otvoriť v galérii (10)
Ina T.
Ina T.Source: Profimedia

Blogerka a módna kritička Ina T. veľmi dobre vie, že v rámci MBPFW je fajn sa trochu odviazať. Štýlový overal a rolák COS sú tým pravým orechovým na túto akciu a ten klobúk Tonak? Luxusná a nadčasová záležitosť! Jediné, čo nás stále trochu prekvapuje, je tá vizáž à la Jack Sparrow… Nie je načase sa tých vrkôčikov raz a navždy zbaviť?

Simona Krainová: dobré je za tri

Otvoriť v galérii (10)
Simona Krainová
Simona KrainováSource: Profimedia

Model Simony Krainovej je úplne v poriadku. Keď sa ale pozrieme na tie ostatné outfity na MBPFW, nedá nám to… čakali sme viac! Simona je síce hviezda a neprehliadnuteľná bude snáď aj vo vreci od zemiakov, ale nejaký ten upgrade by jej outfitu tentoraz neuškodil. My to hodnotíme za „Dobre“.

Ivana Mentlová: trendy v malíčku

Otvoriť v galérii (10)
Ivana Mentlová
Ivana MentlováSource: Profimedia

Celočierny outfit, pri ktorom vám spadne sánka? Dá sa to! To, čo nám totiž chýbalo v prípade Simony Krainovej, nám vo vylepšenej verzii naservírovala módna návrhárka Ivana Mentlová. Oversize sako nemá chybu a zvyšné kúsky si počínajú rovnako. Ivana znovu preukázala, že má trendy v malíčku.

Vanda Janda: aj návrhárka niekedy šliapne mimo

Otvoriť v galérii (10)
Vanda Janda
Vanda JandaSource: Profimedia

Modely Vandy Jandy vážne milujeme, ale toto sa nepodarilo. Slovenská návrhárka pôsobí ako jedna veľká cukrová vata, a to si ani nemusela obliecť ružové šaty. Námietky máme aj k samotnému strihu šiat, ktorý nie je práve dvakrát lichotivý. Tak snáď uvidíme na jej blížiacej sa módnej prehliadke lepšie kúsky!

Luxusní byt Staré město - Praha 1 - 118m
Luxusní byt Staré město - Praha 1 - 118m, Praha 1

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

Už som pomaly ani neverila, že sa tohtoročný ročník Mercedes-Benz Prague Fashion Week podarí uskutočniť, ale usporiadatelia to nakoniec predsa len dali – klobúk dole! A na mne teraz je, aby som zhodnotila, v čom dorazili slávni. Tak poďme na to!

Gabriela Partyšová: stará mladá?

Otvoriť v galérii (5)
Gabriela Partyšová
Gabriela PartyšováSource: Profimedia

Tak ja teda neviem. Tie šaty od Zuzany Lešák Černej sú z mimoriadne luxusného materiálu, čierne topánky nemajú chybu a listová kabelka takisto. Povedzte mi preto, prečo Gábina celkovo pôsobí ako stará mladá či ako z titulnej strany módneho katalógu z deväťdesiatych rokov?!

Jitka Čvančarová: mačka vo vreci

Otvoriť v galérii (5)
Jitka Čvančarová
Jitka ČvančarováSource: Profimedia

Vopred by som rada zdôraznila, že mám Jitku ako herečku vážne rada, ale mám na ňu dôležitú otázku… PREČO? Veď tieto červené šaty jej vôbec, ale vôbec nelichotia! Vyzerá v nich ako vo vreci. Tak snáď nabudúce dorazí zase v niečom štýlovejšom. Viem totiž, že to dokáže aj lepšie.

Yemi A.D.: konečne poriadny fashion week

Otvoriť v galérii (5)
Yemi A.D.
Yemi A.D.Source: Profimedia

Tak toto je pecka. Bláznivá, ale pecka! Baví ma, ako Yemi rozbil tú čiernu nudu štýlovým sakom. A tie vlasy? Úžasné! Toto je presne ten typ odvahy, ktorý chcete na fashion weeku vidieť. Každopádne, pripomína mi to, že musím ísť ku kaderníkovi.

Simona Krainová: nesmrteľná čierna klasika

Otvoriť v galérii (5)
Simona Krainová
Simona KrainováSource: Profimedia

Áno. Viem, že teraz si budem trochu protirečiť, pretože Simona nemá na rozdiel od Yemiho žiadne sako, ktorým by tú „čiernu nudu“ rozbila, ale ono to ani nie je potrebné. Stačia štýlové slnečné okuliare (aj keď vonku nesvieti slnko) a správna kabelka. Áno… závidím jej tú Chanelku, nebudem vám klamať. Ale aj tak zostanem objektívna a poviem vám, že táto kráska jednoducho má štýl.

Ivana Mentlová: ako vždy za hviezdu

Otvoriť v galérii (5)
Ivana Mentlová
Ivana MentlováSource: Profimedia

Aj keď inokedy volám po farbách, dnes som sa asi zamilovala do čiernej. Tento Ivanin outfit chcem mať v šatníku. Nielenže je neskutočne praktický a schová prípadné kilá, ktoré sme v rámci letných dovoleniek a grilovačiek nabrali, ale najmä je dokonale nadčasový. Jednoducho, je vidno, kto má talent…

Anděla Vostrá
Páčil sa vám článok?
Diskusie 0 Vstúpiť do diskusie