Uloviť miliardára? Máte to napísané vo hviezdach?

Ženy, ktoré zbalili českých miliardárov.
29.Nov 2020
 

Je všeobecne známe, že znamenie, v ktorom sme sa narodili, do veľkej miery formuje našu osobnosť a ovplyvňuje aj naše správanie. Nielen preto niektorí astrológovia odporúčajú vyberať si za partnera človeka, ktorý je z hľadiska znamenia ten pravý. Vyzerá to, že ženy v znamení Strelca a Rýb majú šťastie na miliardárov, pretože šiestich z desiatich najbohatších Čechov ulovili práve ony. A napadá vám, aká spojitosť existuje medzi Blížencom Monikou Babišovou a americkým prezidentom Donaldom Trumpom? My to vieme!

Andrej Babiš s manželkou Monikou a Donald Trump s manželkou Melanií

Strelcom praje šťastie

Ženy v tomto znamení bývajú často veselé idealistky. Majú rady priateľské vzťahy medzi ľuďmi a sú plné pochopenia. Bývajú tiež veľmi športovo založené. Že by to zámožní muži vyhľadávali? Minimálne tretí najbohatší muž Česka, Daniel Křetínský (narodený 9. júla 1975), áno! Jeho majetok sa pohybuje v hodnote 78 miliárd korún (takmer 3 miliardy eur, pozn. red.) a od roku 2017 je partnerom o 21 rokov mladšej parkúrovej jazdkyne a dcéry najbohatšieho Čecha Anny Kellnerovej (narodená 26. novembra 1996).

Anna Kellnerová
Anna Kellnerová • Source: Profimedia

Strelci a Býci majú vyhrané

V ohnivom znamení Strelca sa narodila aj Jarmila Baudišová (27. november 1959), ktorá je životnou partnerkou šiesteho najbohatšieho muža v Česku a zakladateľa Avastu Pavla Baudiša (narodený 15. mája 1960). Jeho majetok sa pohybuje okolo 51 miliárd korún (takmer 2 miliardy eur, pozn. red.). Narodil sa v znamení Býka a ich dlhoročné manželstvo a dve deti len potvrdzujú, že Strelcom a Býkom to spolu naozaj funguje! Začiatky môžu byť o niečo ťažšie, keď sa ale zhodnú na tom, čo chcú od života, vytvoria neporaziteľný tím.

Jarmila Baudišová
Jarmila Baudišová • Source: Avast Foundation

Druhým neporaziteľným tímom Strelca a Býka sú aj manželia Tykačoví. Strelec Ivana (narodená 9. decembra 1967) a Pavel (narodený 15. mája 1964) narodený v znamení Býka sú svoji už nejaký ten piatok. Zoznámili sa pred neuveriteľnými tridsiatimi rokmi. Hoci je Pavel Tykač v rebríčku najbohatších Čechov na siedmom mieste s majetkom 32 miliárd korún (asi 1,2 miliardy eur, pozn. red.), táto žena nie je klasickým doplnkom podnikateľa. Má svoju developerskú firmu a minulý rok založila s manželom organizáciu WOMEN FOR WOMEN.

O zábavu majú doma rozhodne postarané. S Pavlom Tykačom má Ivana dve spoločné deti, ale zo svojich predchádzajúcich manželstiev si ešte priviedli celkovo šesť detí. Spolu ich teda vychovávajú osem a žijú striedavo v Prahe a vo Švajčiarsku.

Ivana Tykač
Ivana Tykač • Source: Profimedia

Ryby v tom vedia plávať

Dámy narodené vo vodnom znamení pôsobia veľmi jemne a žensky. Prvý dojem ale trošku klame! Ryby bývajú silné ženy, ktoré vedia, čo chcú.

To potvrdzuje aj Milada Kučerová (narodená 18. marca 1954), ktorá si vzala za manžela Eduarda Kučeru (narodený 11. januára 1953). Kozorožca, ktorý je v súčasnosti ôsmym najbohatším Čechom. A ako to tieto dve znamenia spolu vlastne majú? Ryby a Kozorožce si perfektne rozumejú na duchovnej úrovni a panuje u nich zhoda v názoroch aj v temperamente.

Zleva: Libuše Tomolová, Jarmila Baudišová, Milada Kučerová
Zleva: Libuše Tomolová, Jarmila Baudišová, Milada Kučerová • Source: Avast Foundation

Rybou vo vode je i Eliška Dospivová (narodená 15. marca 1977), exmanželka deviateho najbohatšieho Čecha Mareka Dospivu (narodený 18. júla 1969, majetok v hodnote 25,3 miliardy korún, teda asi 965 miliónov eur). Pár sa rozviedol v roku 2016. V praktickom každodennom živote môžu byť Ryba a Rak trochu stratení a navyše ich ešte mýlia ich premenlivé emócie, ale obaja sú veľmi dobrosrdeční. Že by práve na toto doplatili bývalí manželia, ktorí spolu majú dve dcéry?

Eliška Dospivová s dcerou
Eliška Dospivová s dcerou • Source: Herminapress

Ryby a Škorpióny: Ideálna kombinácia pre lásku

Jemná a ženská je bezpochyby I. vicemiss Českej republiky z roku 2009 Zuzana Putnářová (narodená 28. februára 1986), ktorá je dlhoročnou priateľkou podnikateľka Dušana Kunovského (narodeného 22. novembra 1971), desiateho najbohatšieho Čecha s majetkom v hodnote 20,7 miliardy korún (viac ako 30 miliónov eur, pozn. red.), ktorý sa narodil v znamení Škorpióna. Táto dvojica si vedela vybrať! Ryby a Škorpióny tvoria jednu z najlepších kombinácií pre lásku a partnerstvo. Obaja sú narodení vo vodných znameniach a veľmi citovo založení.

Zuzana Putnářová
Zuzana Putnářová • Source: Profimedia

Prispôsobivý Blíženec

Monika Babišová (narodená 14. júna 1974) je za ministra českej vlády a štvrtého najbohatšieho Čecha Andreja Babiša (narodený 2. septembra 1954, majetok v hodnote 74 miliárd korún, teda asi 2,8 miliardy eur) vydatá od roku 2017. Žena v znamení Blížencov v sebe skrýva niekoľko osobností, jednu zaujímavejšiu než druhú. Je kreatívna, priateľská, otvorená a veselá. Vedľa Andreja Babiša, ktorý je v znamení Panny, cíti pocit blízkosti. Keď si zvyknú na to, že jeden z nich je rojko a druhý pragmatik, skvele si rozumejú. Panna prináša do vzťahu pevné zázemie, čo rozlietaní Blíženci veľmi ocenia.

Monika Babišová ve světlých šatech
Monika Babišová ve světlých šatech • Source: Profimedia

Babišová narodená v rovnaký deň ako Trump

14. júna sa narodil aj bývalý americký prezident Donald Trump. Na rozdiel od Moniky ale o niekoľko rokov skôr, konkrétne v roku 1946. Muži Blíženci sú výrazní a majú neprehliadnuteľnú osobnosť. Jeho manželka Melania (narodená 26. apríla 1970) je v znamení Býka. Táto kombinácia je pomerne neobvyklá, každý z nich má totiž iný temperament. Ak si na tieto malé rozdiely zvyknú, čaká ich naplňujúci milostný vzťah. V prípade manželov Trumpovcov sa to zrejme naplnilo. Svoji sú totiž už viac ako 15 rokov.

Panny sú dôsledné a trpezlivé

Druhú manželku Mariu (narodenú 16. septembra 1976), ktorá je v znamení Panny, stretol Radovan Vítek (narodený 22. januára 1971) pred jedenástimi rokmi na narodeninovej oslave dobrého kamaráta. Realitný magnát a druhý najbohatší Čech s majetkom 86 miliárd korún (asi 3,3 miliardy eur, pozn. red.) vraj svoju partnerku uchvátil najmä svojou charizmou. Manželia spoločne vychovávajú 3 deti, dve dcéry a jedného syna.

Muži v znamení Vodnára, ku ktorým patrí aj Vítek, majú okrem iného veľkú predstavivosť a bývajú spontánni. Majú skvelé nápady a dostatok odvahy skúšať robiť veci inak a lepšie. To by uchvátilo asi každú ženu, nielen Panny.

Radovan Vítek s manželkou Marií (na snímku z roku 2009).
Radovan Vítek s manželkou Marií (na snímku z roku 2009). • Source: Martin Přibyl / CNC / Profimedia

Na najbohatšieho Čecha zapôsobil Rak

Petr Kellner
Petr Kellner • Source: © MAFRA PETR TOPIČ / iDNES.cz / Profimedia

Srdce najbohatšieho muža v Česku Petra Kellnera (Býka narodeného 20. mája 1964) dokázala uloviť Račica Renata Kellnerová (narodená 4. júla 1967). Jeho majetok má hodnotu približne 293 miliárd korún (viac ako 11 miliárd eur, pozn. red.), takže to s takto zamestnaným mužom nemohlo byť vôbec jednoduché.

Ženy v znamení Raka sú však veľmi emocionálne založené a na prvom mieste majú rodinu. Čo potvrdzuje ich spoločná dcéra Anna. Hviezdy sú tomuto manželskému páru tiež naklonené. Raky sa totiž s Býkmi veľmi príjemne dopĺňajú. Obaja bývajú v láske vášniví a spoľahliví. To vyzerá pre najbohatšieho českého manžela veľmi nádejne!

Medzi Baranom a Rybou to iskrí

Manželka piateho najbohatšieho Čecha Karla Komárka (narodeného 15. marca 1969, majetok v hodnote 71 miliárd korún, teda 2,7 miliardy eur) Štěpánka (narodená 22. marca 1976) je sama veľmi úspešnou ženou. Časopis Forbes ju zaradil medzi 40 najvplyvnejších žien Česka, svojmu manželovi je tak skvelým príkladom. Spolu majú dve deti, Karel Komárek má ešte dve z predchádzajúceho partnerstva.

Karel a Štěpánka Komárkovi
Karel a Štěpánka Komárkovi • Source: Profimedia

Žena narodená v znamení Barana je silná a energická. Hovorí to, čo si naozaj myslí. Stojí si za svojimi ideálmi a má potrebu presadiť sa. S náprotivkom v znamení Rýb to navyše podľa hviezd vyzerá veľmi pozitívne. Navzájom sa okúzľujú svojou povahou a pôsobia na seba svojimi ideálmi, pretože pre oboch je dôležité v živote v niečo veriť.

Rozhodne nezúfajte, láska dokáže nájsť svoju cestu aj napriek nepriazni hviezd. A aby ste boli šťastné, nemusí byť váš manžel nutne miliardárom. Aj napriek tomu držíme ženám najbohatších Čechov palce, pretože tušíme, že to vždy nie je také jednoduché a bezstarostné, ako sa môže na prvý pohľad zdať.

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m, Okolí Prahy

Luxury Prague Life

Photo gallery (0)

View photo gallery

About the author

Kateřina Ostrejšová
Luxury Real Estates
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 475 000 CZK
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 145 m², ter. 11 m²
18 490 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
9 980 000 CZK
Show property
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
50 000 000 CZK
Show property
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
price upon request
Show property
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 CZK
Show property
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²

127 m²
87 852 CZK
Show property
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové
Praha 1

Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové

3 + 1 117 m², bal. 3 m²
37 500 CZK
Show property
Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m
Praha 1

Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m

2 + 1 58 m², bal. 6 m²
27 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²

249 m²
216 329 CZK
Show property
Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m
Praha 1

Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m

54 m², bal. 2 m²
18 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²

48 m²
46 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²

153 m²
93 789 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²

146 m²
93 392 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m
Praha 2

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m

993 m², ter. 309 m²
price upon request
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 5

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

154 m²
price upon request
Show property
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
25 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 2

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

171 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy
Praha 2

Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy

130 m²
42 900 CZK
Show property
Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m

465 m², ter. 144 m²
41 928 000 CZK
Show property
Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m
Praha 10

Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m

162 m², ter. 12 m²
price upon request
Show property
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
18 750 000 CZK
Show property
Prodej luxusní administrativní budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní administrativní budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Kancelářské prostory na prodej na Praze 8
Praha 8

Kancelářské prostory na prodej na Praze 8

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 CZK
Show property
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
22 090 000 CZK
Show property
Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m
Praha 1

Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m

3 + 1 118 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
22 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Praha 9

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s výhledem 177m
Praha 2

Luxusní byt s výhledem 177m

4 + 1 177 m²
120 000 CZK
Show property
Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m
Praha 5

Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m

Atypický 230 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 119 m², bal. 2 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 111 m²
49 000 CZK
Show property
Supermakléřky - real estate comics