Štedrý večer u celebrít: Spomienky na zosnulých, vysmiate selfie aj prvé Vianoce v trojici

Ako vyzerali tohtoročné Vianoce u českých a slovenských osobností?
26.Dec 2020
 

Vianoce sú bezpochyby najkrajšími sviatkami roka, na ktoré sa teší väčšina z nás. Nič na tom nemení ani nepríjemná situácia v súvislosti s koronavírusom. Užívame si pokoj a pohodu pri vianočnom stromčeku a, samozrejme, trávime čas s najbližšími. V podobnom duchu trávia Vianoce aj slávne osobnosti a práve ony sa rady pochvália fotkami pri stromčeku. Poďte s LP-Life nazrieť do ich súkromia a pozrieť sa, ako to u nich doma tento rok vyzerá!

Richard Krajčo a Karin Krajčo Babinská

Richard Krajčo s manželkou Karin
Richard Krajčo s manželkou Karin • Source: Archiv Richarda Krajča a Karin Krajčo Babinské

Známy český spevák Richard Krajčo trávil Štedrý večer spoločne so svojou manželkou Karin.

„Krásne, pokojné a požehnané sviatky v kruhu tých, ktorých milujeme. A s myšlienkou na všetkých, ktorí s nami nemôžu byť. Máme ich v srdciach. Nech pri nás stoja všetci dobrí anjeli,“

napísali manželia Krajčoví k vianočnej snímke, na ktorej sa k sebe zamilovane túlia pri vianočnom stromčeku.

Frontman kapely Kryštof vydal pred Vianocami pieseň Vánoční, ktorú naspieval spoločne s božským Karlom Gottom. Zároveň prezradil, že túto pieseň napísal pred dvoma rokmi a potom dlho hľadal odvahu, než legendárnemu spevákovi zavolal a spýtal sa ho, či by sa na nej nechcel podieľať. Zanedlho sa Maestro ozval s prosbou, či by okrem tohto songu neskúsil ešte niečo pre neho a pre Charlotte. Až potom sa dozvedel, že Karel je vážne chorý a zomiera. Na tvorbe klipu Vánoční sa ako režisérka podieľala hudobníkova manželka Karin Krajčo Babinská. Je teda zrejmé, že vo svojom vianočnom odkaze spomínajú nielen na svojich zosnulých blízkych, ale aj na samotného Maestra.

Majk Spirit s manželkou Mariou

Majk Spirit s manželkou Marií a dcerou Arií
Majk Spirit s manželkou Marií a dcerou Arií • Source: Archiv Majka Spirita

Slovenský raper Majk Spirit sa pri vianočnom stromčeku roznežnil nad svojou malou dcérkou Ariou, ktorá spoločne s ním a jeho manželkou Mariou oslavovala prvý Štedrý večer.

„Ja už nechcem od Ježiška nič, my už máme jedného Ježiška doma. Krásne Vianoce všetkým, tí, čo ste pohromade, užite si čas so svojimi rodinami, nie je to samozrejmosť,“

napísal pod dojemnú fotku obľúbený hudobník.

Michal Dušička, známy pod svojím pseudonymom Majk Spirit, má za sebou rok snov – aspoň čo sa súkromného života týka. Okrem narodenia dievčatka sa na začiatku roka zasnúbil so svojou partnerkou, ukrajinskou modelkou Mariou. V lete si zamilovaný pár povedal áno pred svojimi najbližšími a zároveň novomanželia oznámili svetu, že čakajú bábätko. Dňa 1. októbra 2020 sa Majk Spirit stal pyšným otcom a ako sa zdá, je beznádejne zamilovaný do svojej pôvabnej manželky, ako aj do svojej dcérky.

Monika Bagárová a Makhmud Muradov

Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem a dcerou Ruminkou
Monika Bagárová s Makhmudem Muradovem a dcerou Ruminkou • Source: Archiv Moniky Bagárové

Svoje prvé Vianoce zažila aj dcérka speváčky Moniky Bagárovej a MMA zápasníka Makhmuda Muradova. Pred rokom priamo pri vianočnom stromčeku svetu oznámili, že čakajú bábätko, a tento rok si už Štedrý večer užívali v trojici.

„Teraz už je tu s nami náš poklad, naše dievčatko. Život dostal úplne iný rozmer. Tešíme sa na naše prvé Vianoce s Ruminkou,“

napísala dojatá Monika, ktorá mala tento rok dvojnásobný dôvod na radosť, pretože sa zasnúbila jej mladšia sestra Natálie.

„To bol ale nádherný večer. Natálka a Miško, mám z vás radosť, Boh vám žehnaj po celý život, ktorý ste sa rozhodli spolu zdieľať. Budem pri vás vždy stáť, a nielen ja, ale celá rodina,“ napísala od srdca dojatá Monika. U rodiny Bagárových sú Vianoce najmä o spoločných chvíľach s rodinou a priateľmi. Samotná speváčka si momentálne naplno užíva materskú dovolenku, na ktorej je od konca mája.

Roman Vojtek a Petra Vojtková

Roman Vojtek s manželkou Petrou a synem Nathanielem
Roman Vojtek s manželkou Petrou a synem Nathanielem • Source: Archiv Romana Vojtka

Herec a spevák Roman Vojtek trávil Štedrý večer so svojou manželkou Petrou a ešte len mesačným synčekom Nathanielom, ktorý sa narodil presne pred mesiacom, 24. novembra.

„My už sme svoj darček dostali presne pred mesiacom… Ten najkrajší. Prajeme vám krásne sviatky, milí priatelia, prežite ich s tými, ktorých milujete a ktorí milujú vás. Dobrú a ďakujeme, Ježiško!“

odkázal všetkým Vojtek. Samotná manželka Petra sa na sociálnych sieťach zdôverila, že pri vianočnom stromčeku plakala šťastím.

Ešte pred narodením tretieho potomka bojoval známy herec s koronavírusom, ktorý pravdepodobne chytil od svojich detí z predchádzajúceho manželstva s Terezou Vojtkovou, a tak všetci traja museli byť v domácej karanténe. Jeho druhá manželka Petra bola v tom čase v 9. mesiaci tehotenstva, preto sa od nich radšej odsťahovala, aby sa tiež nenakazila. Našťastie všetko dobre doppadlo a teraz už si môžu spoločne užívať pokojné sviatky.

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m, Praha 1

Markéta Konvičková

Markéta Konvičková s dcerou Amálií
Markéta Konvičková s dcerou Amálií • Source: Archiv Markéty Konvičkové

Česká speváčka Markéta Konvičková takisto patrí medzi slávne osobnosti, ktoré tieto Vianoce oslávili prvýkrát v trojici. Spoločne so snúbencom, pilotom a bývalým moderátorom Reném Kubošom si užívali vianočnú pohodu s trojmesačnou dcérkou Amálkou.

Tehotenstvo bolo pre speváčku Markétu Konvičkovú ako požehnanie. V minulosti bojovala talentovaná umelkyňa so vzácnym nádorom na vaječníku a potom brala lieky, v dôsledku ktorých prišla o vlasy a okrem toho ešte dosť opuchala. Všetko sa ale nakoniec v dobré obrátilo, Markéta otehotnela a v septembri porodila zdravé dievčatko aj napriek tomu, že sa Amálka rozhodla prísť na svet o niekoľko týždňov skôr.

„Náš najväčší darček pod stromčekom. Nič viac si už ani nemôžem prať. Je to požehnanie mať zdravú rodinu,“

komentovala jednu zo svojich vianočných fotiek šťastná speváčka.

Simona Krainová a Karel Vágner

Simona Krainová s rodinou
Simona Krainová s rodinou • Source: Archiv Simony Krainové

Česká topmodelka tento rok nestavila na dokonale „vymakané“ fotky pri vianočnom stromčeku, ale dala prednosť autenticite, ktorá zachycuje úprimné šťastie a lásku. Pochválila sa všetkým aj najkrajšími darčekmi, ktoré vyrobili jej synovia Bruno a Max, s odkazom „Mami, mám Ťa rád“ a „Najlepšia mamička na svete“. Samotná Simona k týmto darčekom dodala, že sú pre ňu najlepšími darčekmi na svete, pretože sú z čistej lásky. Na vianočnej snímke samozrejme nechýba ani Simonin manžel Karel Vágner a psí miláčik Angela, ktorého si populárna modelka zaobstarala tento rok v lete.

Pre svojho nového maznáčika však riaditeľka a patrónka modelingovej súťaže Czechoslovak TopModel čelila ostrej kritike, pretože fanúšikovia na sociálnych sieťach ju obvinili z toho, že si extrémne malú čivavu kúpila v množiarni. Simona však zachovala chladnú hlavu a neskôr všetkých pochybujúcich informovala o tom, že jej psík má papiere. Potom si na ňu posvietil aj známy veterinár Jiří Žák, ktorému sa nepáčilo video, na ktorom Angela okusuje malú palicu. Podľa jeho slov môže sučke spôsobiť problémy. Kritika-nekritika, psia samička vyzerá úplne spokojne a spoločne s rodinou Simony Krainovej oslávila svoje prvé Vianoce.

Dara Rolins a Matěj Homola

Dara Rolins s dcerou Laurou a Matějem Homolou
Dara Rolins s dcerou Laurou a Matějem Homolou • Source: Archiv Dary Rolins

Slovenská speváčka Dara Rolins ako už tradične trávila vianočné sviatky spoločne s otcom svojej dcéry Laury Matějom Homolom. Populárna Slovenka žijúca v Česku sa pochválila vianočným selfie, z ktorého vyžaruje pohoda a veselá nálada. Aj napriek tomu, že speváčka s frontmanom kapely Wohnout už dlhé roky nežije, vychádzajú spolu skvele a zároveň sú Vianoce pre oboch sladkou bodkou každého roku.

„Naše „prvé“ Vianoce. Tradícia, ktorú ako rodinka dodržujeme odjakživa. Vždy o deň skôr, dnes s Matějom u nás doma. Mám veľké šťastie, že mám takú skvelú rodinu. My obidve. Skvelú a veľkú vo všetkých smeroch,“

napísala pod spoločnú snímku pri stromčeku speváčka. Pôvabná Dara Rolins je síce od rozchodu s raperom Rytmusom stále nezadaná, na Vianoce má však vďaka tejto tradícii istotu, že vždy bude mať po svojom boku muža.

Dúfame, že i vy ste strávili tohtoročný Štedrý večer v kruhu svojich najbližších podobne ako naše české a slovenské celebrity…

Luxury Prague Life

Photo gallery (0)

View photo gallery

About the author

My name is Šárka Peková and my biggest passion is fashion and traveling. I'm interested in football, which is an unconventional hobby for a woman, but I'm simply myself. I like to spend my free time with my family and friends. I also like to go for a walk with my dog ​​Sam or to the cinema for a romantic comedy or movie based on true events.
Šárka Peková
Luxury Real Estates
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 475 000 CZK
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 145 m², ter. 11 m²
18 490 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
9 980 000 CZK
Show property
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
50 000 000 CZK
Show property
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
price upon request
Show property
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 CZK
Show property
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²

127 m²
87 852 CZK
Show property
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové
Praha 1

Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové

3 + 1 117 m², bal. 3 m²
37 500 CZK
Show property
Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m
Praha 1

Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m

2 + 1 58 m², bal. 6 m²
27 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²

249 m²
216 329 CZK
Show property
Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m
Praha 1

Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m

54 m², bal. 2 m²
18 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²

48 m²
46 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²

153 m²
93 789 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²

146 m²
93 392 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m
Praha 2

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m

993 m², ter. 309 m²
price upon request
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 5

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

154 m²
price upon request
Show property
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
25 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 2

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

171 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy
Praha 2

Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy

130 m²
42 900 CZK
Show property
Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m

465 m², ter. 144 m²
41 928 000 CZK
Show property
Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m
Praha 10

Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m

162 m², ter. 12 m²
price upon request
Show property
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
18 750 000 CZK
Show property
Prodej luxusní administrativní budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní administrativní budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Kancelářské prostory na prodej na Praze 8
Praha 8

Kancelářské prostory na prodej na Praze 8

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 CZK
Show property
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
22 090 000 CZK
Show property
Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m
Praha 1

Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m

3 + 1 118 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
22 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Praha 9

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s výhledem 177m
Praha 2

Luxusní byt s výhledem 177m

4 + 1 177 m²
120 000 CZK
Show property
Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m
Praha 5

Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m

Atypický 230 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 119 m², bal. 2 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 111 m²
49 000 CZK
Show property
Supermakléřky - real estate comics