Top hledané
Výsledky (0)
Čerstvý vzduch, výhľad na zeleň a priama dostupnosť do Prahy? Vieme, kde žiť.

Sťahujem sa do vily: Nesnívam, ale žijem

Martina Šmalclová
10.Nov 2020
+ Pridať na Seznam.cz
3 minuty čtení
Muž a žena u vily

Keď zatvoríte oči a predstavíte si svoj budúci domov, čo vidíte? Seba uprostred priestrannej a presklenej vily, ako sa zasnívane pozeráte na okolité lesy a zeleň? Alebo snáď seba v obývacej izbe, vedľa kozuba, ako s knižkou či šálkou kávy v ruke počúvate zvuky praskajúceho dreva? Máme pre vás dobrú správu. Už nesnívajte. Berieme vás na výlet, a to hneď teraz. Zastávka? Vila za Prahou!

Nie je vila ako vila

Keď sa povie drevostavba, predstavíte si malý bungalov alebo nehnuteľnosť ušitú horúcou ihlou? Ak nejakú vlastníte, dobre viete, že tomu tak rozhodne nie je. Dôkazom je aj táto nadčasová nízkoenergetická vila s dispozíciou 5+kk, ktorú má na svedomí popredný architekt Ján Strcula. Nehnuteľnosť je prepracovaná do najmenších detailov a postavená s láskou. Navyše umožňuje budúcemu majiteľovi prispôsobiť si ju k obrazu svojmu. Ako to?

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m, Okolí Prahy

Otvoriť v galérii (6)
Vila za Prahou - ložnice
Vila za Prahou - ložniceSource: Y&T Luxury Property

Chvíľa pre každú kreatívnu dušu

Predáva sa totiž v stave white walls, to znamená pred dokončením finálnych povrchov. Je teda len vo vašich rukách, aký kabátik vila dostane. Prekypujete nápadmi a máte chuť sa pri budovaní vysnívaného hniezda poriadne vyblázniť a nechať sa unášať na vlne fantázie? Máme pre vás skvelú správu – navyše môžete od radosti skákať až do stropu. A to myslíme doslova. Vysoké stropy sú totiž jednou z dominánt vily.

Súkromie až na prvom mieste

Obývačka s kozubom, terasou a s priamym vstupom do záhrady, hlavná spálňa s kúpeľňou či galéria. To je len začiatok. Ak navyše patríte k tým, ktorí si radi strážia svoje súkromie, aj v tejto oblasti môžete nehnuteľnosti pripísať plusové body. Perfektné umiestnenie s výhľadom do prírody sa o to postará.

Otvoriť v galérii (6)
Žena v přírodě
Žena v příroděSource: Pixabay.com/jillwellington

Hurá za zábavou

Kam vyraziť, keď sa novej nehnuteľnosti nabažíte? Možností je mnoho. Všetku občiansku vybavenosť máte doslova poruke – reštaurácie, kvalitné školy a škôlky, hudobné školy, gymnázium, športoviská, lekára aj príležitosti na nákup nájdete v blízkosti. A kam pre zmenu za zábavou? Aj toto máme pod palcom.

Zámok Berchtold: pre malých aj veľkých

Pre milovníkov architektúry a pamiatok je v blízkosti zámok Berchtold s detským rajom, športovým centrom a wellnessom. Ten tvorí spolu s priľahlým okolím unikátne miesto na trávenie voľného času. Či teda máte 10 alebo 50 rokov, dávate prednosť vychladenej desiatke pred činkou, nedáte dopustiť na vírivý kúpeľ a masáže, či ste vášnivými fanúšikmi rybolovu, cyklistiky alebo napríklad tenisu, tu si vyberiete.

Otvoriť v galérii (6)
Zámek Berchtold
Zámek BerchtoldSource: Zamekberchtold.cz

Otvoriť v galérii (6)
Zámek Berchtold
Zámek BerchtoldSource: Zamekberchtold.cz

Pre golfistov aj cyklistov

Za zmienku stoja tiež okolité golfové ihriská. Jedno sa nachádza v približne 6 km vzdialenom Hoteli Zámku Štiřín, ďalšie zase v 8 km vzdialenom Golf OAKS Prague – Nebřenice, spadajúcom pod obec Popovičky. Radi namiesto švihania golfovou palicou šliapete do pedálov? V tom prípade vyskúšajte 8 km dlhú trasu Kunice – Mirošovice – Šmejkalka. Z obce Kunice, v ktorej sa nachádza luxusná vila, môžete vyraziť do blízkych Strančíc a užiť si luxusnú 20 km dlhú cyklotrasu Strančice – Velké Popovice – Kamenice – Nová Grybla.

Otvoriť v galérii (6)
Žena hrající golf
Žena hrající golfSource: Profimedia

Dobroty do žalúdka

Že po športe človeku vyhladne? To sa môžete staviť! A verte, že nebudete vedieť, kam skôr vyraziť. Obed alebo večeru si môžete užiť na spomínanom zámku Berchtold, v hoteli Park Hotel Popovičky alebo napríklad v reštaurácii Velkopopovická Kozlovna. Milovníci dobrej miestnej kávy a domácich dobrôt zase zrejme neodolajú kaviarni Andělka vo Velkých Popoviciach, ktorá je zároveň aj vzdelávacím rodinným centrom. Luxusné espresso a tortu vám naservírujú tiež v blízkych Senohraboch v kaviarni café33.

Otvoriť v galérii (6)
Ženy v restauraci
Ženy v restauraciSource: Freepik.com/senivpetro

Čas je relatívny

Až sa posilníte, môžete vyraziť za ďalšou zábavou. Už ste navštívili prírodnú rezerváciu Lom u Chlumu? Pivovar Velké Popovice? Zámok Pyšely? Pamätník Josefa Ladu a jeho dcéry Aleny v Hrusiciach? Pravdepodobne ešte nie. Nevadí, máte čas. Je predsa relatívny, no nie? Stavíme svoje topánky, že v srdci prírody, ďaleko od všetkého stresu okolo nás, získate pocit, že ho zrazu máte zase dosť. A ak sa vám predsa len bude cnieť za ruchom veľkomesta alebo vás zavolajú pracovné povinnosti, pamätajte si, že to máte do Prahy čo by kameňom dohodil…

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m, Okolí Prahy

Páčil sa vám článok?
Diskusie 0 Vstúpiť do diskusie
Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506