Rýchla spoveď – speváčka a influencerka Jitka Boho: Stojím opäť na vlastných nohách

O show Tvoje tvář má známý hlas, role matky samoživiteľky a láske
21.May 2021
 

Jitku si mnohí pamätajú ešte z čias Českej Miss, ktorú v roku 2010 vyhrala. Vtedy používala rodné priezvisko Válková. V roku 2015 sa ale krásna modelka vydala a vymenila priezvisko za Boho. Keď porodila dcérku Rosaliu, pomaly sa začala sťahovať z českého šoubiznisu. Znova sa zviditeľnila až v roku 2017 v štvrtej sérii show Tvoje tvář má známý hlas, v ktorej ju môžeme vidieť aj tento rok a kde súťaží po boku tých najlepších. Jitka odjakživa milovala spev, takže jej výkony nikoho neprekvapujú. V rozhovore pre LP-Life.sk nám speváčka porozprávala nielen o spievaní, ale tiež o životných trampotách v podobe rozvodu s manželom, výchove dcéry a víziách do budúcna.

Jitka Boho

Video

Ako zmenila pandémia koronavírusu tvoj život?

Myslím, že koronavírus nás všetkých v niečom zmenil a ovplyvnil naše životy. Ak by som sa na to zamerala po pracovnej stránke, tak práce príliš neubudlo. Možno kontaktu s ľuďmi, nevystupujem napríklad na pódiách, nemoderujem, nespievam verejne. Všetko sa to vlastne presunulo na online tvorbu. Inak som sa ale vďaka nemu napríklad konečne naučila šiť, mala som čas na rodinu alebo na častejšie vychádzky do lesov. Toto obdobie mi ale prinieslo bývanie v Prahe, a to bola veľká zmena.

Ako to?

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m, Praha 7

V priebehu pandémie som sa sťahovala do Prahy od rodičov, pre mňa to bol vlastne veľmi akčný rok. Ani predtým som nechodila na akcie, párty. Nikde som po večeroch nevysedávala, takže to pre mňa v tomto zmysle zase taká veľká zmena nebola. Samozrejme, kamaráti mi po tom roku už začali chýbať, ale zase som mala oveľa viac času na rodinu. Takže veľmi veľa zmien, hlavne v bývaní. Teraz sme s dcérou Pražandy.

To som ani nezaznamenala, že si odišla na Vysočinu. Poznám ťa ako Pražandu.

Je to pravda. Po rozchode som odišla aj s dcérou na Vysočinu, kde som osem mesiacov žila u rodičov. V tom čase sa začal koronavírus, bola som tam asi do februára 2020. V priebehu februára a marca som sa začala sťahovať do bytu do Prahy.

Čo ťa sem vrátilo?

Nechcela som zostať u rodičov, bola by to pre mňa trochu prehra. Strašne si vážim to, že som tam mala zázemie a mám u nich vždy dvere dokorán, rodina mi vždy pomohla. V tom čase mi to navyše strašne pomohlo aj po psychickej stránke. Riešila som rozvod, dom a podobne. Odsťahovala som sa až vo chvíli, keď som bola schopná postaviť sa zase na vlastné nohy. Samozrejme aj finančne, aby som mohla späť do Prahy, kde bývanie nie je jednoduchá záležitosť, ešte k tomu ako samoživiteľka. To nebolo úplne jednoduché.

Našla som si krásny byt na Letnej. Bála som sa, predtým sme bývali za Prahou, toto je vlastne centrum. Pre mňa i Rozárku to bola veľká zmena, ale mala som obrovské odhodlanie a energiu ísť do toho. Teraz si to vlastne užívam, aj keď ma to zase láka na dedinu. Občas sa tu trápim a prebúdzam sa so slzami v očiach, že ma budia električky a nie vtáčiky. Som odchovaná na dedine, pre mňa by bolo naozaj ideálne bývať za Prahou v dojazdovej vzdialenosti, mať pri sebe prírodu. Viem, že je tu veľa parkov, ale je to iné. Na dedine človek ide do lesa.

Ako to zvláda Rozárka?

Úplne božsky, myslím si, že sa jej tu páči, že by tu možno aj zostala. Má to tu rada a veľmi rýchlo sa prispôsobila mestskému životu. Povedala by som, že je to aj tým, že je tu veľa detí, na ihrisku ich stretne mnoho, v tom je to pre deti super. Ale myslím si, že aj na vidieku je to tak, to som mohla vidieť na Vysočine, tam sa jej tiež páčilo. Šli sme na dve hodiny do lesa, vymýšľala som jej náučné a indiánske trasy. Bolo to iné a tiež pekné.

Jej ocko býva kde?

Kúsok za Prahou.

Stará sa?

Rozárku mám v starostlivosti ja, takže k nemu jazdí na víkend raz za štrnásť dní. Na mne sú každodenné starosti. Je to iné, samozrejme sa niekedy trochu dohadujeme, ale fungujeme. Rozárka tam má svoje kráľovstvo, izbičku, záhradu, chodí tam rada. Myslím, že to striedanie funguje.

Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice
Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice, Praha 6

Čo je teraz tvoja obživa, keď nemôžeš robiť koncerty a ďalšie akcie?

Určite Instagram, ako influencerka. Strašne dlho som sa tomu vyhýbala.

Čo to vravíš? Ešte než si rodila, robila si na YouTube videá.

Videá, áno. Tie robím občas tiež, ale to mi nevynáša. Povedala som si, že tam to ekonomicky robiť nechcem, tam je to o živote.

Vtedy ešte slovo influencer nebolo také sprofanované.

To je pravda.

Takže si bola vlastne priekopníčka.

To neviem, myslím, že sú na to iné expertky. Snažím sa mať to nejako vyrovnané. Nie som zástankyňa toho, nadviazať krátkodobú spoluprácu s každou druhou firmou. Vážim si to, keď mám s firmou dlhodobú spoluprácu, s niektorými značkami už to sú napríklad štyri roky. Samozrejme sú hejty, že tam mám reklamy, na to ale vravím, nech sa ľudia pozrú, že to som mala už pred štyrmi rokmi. Je to plynulé a dlhodobé, nie je to tak, že by som si zrovna niečo vymyslela. Na tom si zakladám, vždy to musím mať vyskúšané. Je ale pravda, že Instagram zarába. A teraz samozrejme aj show Tvoje tvář má známý hlas.

Táto séria je o šampiónoch. Ako si sa dostala do relácie predtým, prvýkrát? Váhala si alebo si to vzala hneď?

Pozývali ma na casting už keď mala Rozárka asi pol roka. To som odmietla, nedalo by sa to skĺbiť. Našťastie si spomenuli aj o rok neskôr, a to už som si vravela, že by to šlo. Na casting som šla, nedávala som tomu ale vôbec šancu, že by som sa tam mohla prebojovať. Hovorila som si, čím iným okrem Miss som ešte zaujímavá. Herečka nie som, v televízii som okrem Miss nijako nevystupovala. Skúsila som to a oni zavolali, že ma berú. Bolo to skvelé, strašná makačka, ale dodnes na to veľmi rada spomínam. Keby som to porovnala, bolo to úplne iné, vtedy som bola úplne iná ako teraz.

Ako to?

Rozárka bola ešte malá, s manželom už to v tom čase bolo pre mňa viac stresujúce, nebola som taká uvoľnená. Teraz som si to oveľa viac užila, bolo to iné, krajšie.

Ty si speváčka, tak by som očakávala, že to pre teba bude brnkačka.

S Hankou Holišovou sme si vraveli, že by možno stálo za to urobiť jeden diel len zo zákulisia, nácviky choreografií a podobne. Aby ľudia videli, v akom sme strese a aké je naozaj náročné naučiť sa za týždeň šialenú choreografiu, a do toho spievať. Vystúpenia sa často berú z videoklipu, kde to ten pôvodný spevák nespieva naživo, čo je takmer nereálne spoločne s choreografiou. Občas je to veľmi náročné.

Vytvorila si si v tejto sérii nové priateľstvá? Je niečo, čo ťa prekvapilo?

Prekvapilo ma, že sme si všetci sadli. Možno to znie ako klišé, „boli sme skvelá partia“ a podobne. V štvrtej sérii som ale toľkokrát neplakala ako v tejto. Stále ma niečo dojímalo, hovorila som si, aké je to fajn. Podľa mňa za to môže aj koronavírus, že nemôžeme vystupovať. Vychutnávala som si každú pieseň kolegov, ako keby som bola na koncerte. Tým, že to sú všetko profíci, nikto to neskazil, všetci tam boli neuveriteľne dobrí. Užívala som si to a každé kolo som ďakovala Pánu Bohu, že tam medzi nimi môžem byť.

Máš už naplánované nejaké svoje koncerty?

Tvorila som CD s bývalým manželom. Písala som si texty, občas hudbu, tú ale z 90 % robil Lukáš. Teraz sa priznám, že nebol vôbec čas tvoriť niečo nové. Na posledný song som urobila videoklip asi pred trištvrte rokom, ten je čisto môj, hudba i text. Hovorila som si ale, že asi nemám úplne ambície tlačiť na spevácku kariéru, nechávam to plynúť. Verím na niečo medzi nebom a zemou, na kartárky, mám aj jednu svoju. Bavila som sa s ňou o tom a tá vravela, že to budem mať vždy ako koníček, že si tým nebudem naplno zarábať. Tak k tomu aj pristupujem. Baví ma to, hudba ma vnútorne napĺňa, ale aj sama cítim, že to nie je niečo, čo by ma malo živiť.

Keď si ale takto často v televízii, musia ti chodiť ponuky na ďalšie spolupráce alebo projekty.

To určite áno. Teraz už nejaké mám a uvidíme, ako to dopadne, či sa tie akcie budú konať. Je toho teraz celkom dosť, či už ide o spievanie alebo moderovanie, ktoré ma tiež baví. Uvidíme, ako to bude, to ešte nikto nevie.

A modeling?

To vôbec. To už vôbec nerobím, už strašne dlho.

Nemáš tie ambície? Vyzeráš fantasticky.

Nemám. Hovorila som si, že ísť po móle je pre mňa horšie ako vziať si mikrofón a zaspievať pesničku. Vždy sa mi hrozne klepali kolená.

Veď si vyhrala Českú Miss.

Neviem, nikdy som sa tam necítila dobre. Je to pre mňa iná skupina ľudí, dievčat. Vždy som si tam pripadala ako outsiderka. Som aj menšia ako väčšina modeliek.

Hovorila si, že najväčším sklamaním bolo pre teba, že ti nevyšlo manželstvo. Môžeš prezradiť prečo? V čom bola chyba?

Nikde som to do médií nevravela, chcela som si to nechať pre seba. Boli rôzne špekulácie ako finančné dôvody a nevera. Nie je to ani jedno. Je to vážny dôvod, ktorý už trval dlhšie. Bolo to pre mňa veľké rozhodnutie, musela som v sebe nájsť sebalásku, keď som si povedala dosť a odišla som.

Už ste rozvedení?

Áno. Šlo to celkom rýchlo. Na všetkom sme sa dohodli a je to dobré. Obaja už máme svoj život.

Máš priateľa…

Začali sme si spolu v koronavírusovej kríze, takže sme neboli spolu ani v divadle. No, je to náročnejšie (smeje sa). Celkovo je to náročnejšie, pretože už má dve veľké deti, pätnásť a deväť rokov. Nebývame spolu, ale máme to k sebe kúštik. Je to trochu zvláštne, nikdy som to takto nezažila, ale vlastne je to fajn.

Naučila som sa nič neplánovať a nevravieť „je to láska na celý život“. V manželstve som sa presvedčila, že je lepšie nepozerať sa cez ružové okuliare, poučila som sa. Koľkokrát som aj na Instagrame zdieľala fotky, ako je všetko fajn, pritom často to bolo tak, že som sa tým potrebovala uistiť, utešiť sama seba. Teraz sa na to snažím pozerať viac reálne.

Si teraz spokojná?

Pre mňa je teraz najdôležitejšie to, aby sme boli zdraví, celá moja rodina. A uvidíme, čo prinesie osud.

Na Instagrame tiež podporuješ matky samoživiteľky.

Áno. Je to Klub svobodných matek. Na Letnej sa otvoril Fashion Charity Shop, kam môžu ľudia dávať oblečenie. To sa tam predáva a výťažok ide na ne. Alebo aj samotné oblečenie, ak nie je potrebné značkové alebo nie je úplne na predaj, ale je pekné a mohlo by sa ďalej nosiť. Hovorili mi, že pred zimou tam prišla mamička v letnej bundičke, pretože inú nemala. Alebo že mäso je pre ne až vzácnosť. Navyše v tomto období, keď veľa ľudí prišlo o prácu alebo museli byť doma s deťmi, je to náročné. Ak má človek možnosť pomôcť, prečo nie. Tým, že je mi tá téma blízka a som tiež samoživiteľka, aj keď mám prácu a nemôžem sa s tým porovnávať, dokážem si predstaviť, aké to je. Starať sa o dieťa a napríklad nedostávať žiadne alimenty. Preto si myslím, že je na mieste, aby som im pomáhala.

Máš nejaký projekt po Tváři, kde by ťa ľudia mohli vidieť?

Nie, v najbližšom čase žiadny väčší projekt neplánujem. Ide skôr o menšie koncerty a vystúpenia.

Na čo sa tešíš? Začína byť teplo…

Hrozne sa teším na leto. Zima bola strašne dlhá aj na mňa, hoci som zimné znamenie. Mám rada zimu a jeseň, ale slniečko už mi veľmi chýba. Teším sa, až pôjdeme niekam na výlet po Česku. Mám veľmi rada našu prírodu. Uvidíme, či sa pozrieme aj za hranice. Nie je to priorita a vec, na ktorej by som bazírovala, že musíme ísť k moru, to vôbec nie. Môžeme zostať celé leto u nás, máme tu veľa krásnych miest. Jediné, čoho sa trochu bojím je, že podobné plány má aj mnoho ďalších ľudí. O tom som sa presvedčila minulé leto, keď ľudia veľmi necestovali do zahraničia. Šla som sa kúpať niekam k jazeru a nemala som si pomaly ani kam položiť uterák, také to tam bolo prepchaté. A v Chorvátsku, kde sme potom boli, boli na pláži traja ľudia. Odporúčali nám nikam nechodiť, potom sa mi ale zdalo, že sa človek nakazí skôr tu.

Mala si covid?

Mala.

A dobrý priebeh?

Práve že nie. Mala som ho po Silvestri, našťastie predtým, než som nastúpila do Tváře. Verila som na imunitu, že ma to snáď neskolí. Určite som to mala, pretože Iva Pazderková mala koronavírus v priebehu a chytilo to od nej asi päť ďalších ľudí. Pritom som tam s ňou bola. Tam som sa presvedčila, že to funguje, a spolieham sa na to, že nejaké protilátky mám.

Malá ho mala tiež?

Mala, ale ľahký priebeh, nemala žiadne príznaky. Ja som mala horúčky cez 39, strašné bolesti chrbta, únavu, nemohla som ani vyjsť do schodov. Trvalo to asi štyri dni, nárazovo som mala aj stratu čuchu, ale nebolo to nič vážne. Po štyroch dňoch to začalo ustupovať, ale myslím si, že som stále viac unavená a necítim sa stopercentne zdravá. Myslím si, že to v organizme niečo zanechá.

Tak dúfam, že budeš čoskoro zase fit, veľmi pekne ti ďakujem za rozhovor.

Ja ďakujem a všetkým čitateľom prajem pevné zdravie.

Fast confession:

Čo ťa naučila tvoja dcéra?

Trpezlivosti, veľkej trpezlivosti.

Najemotívnejší zážitok v show Tvoje tvář má známý hlas?

Iveta Bartošová – Tři oříšky.

Najväčšie životné sklamanie?

Nevydarené manželstvo.

Ako si predstavuješ ideálnu oslavu svojich tridsiatych a šesťdesiatych narodenín?

Asi aby som tie šesťdesiate narodeniny oslávila rovnako ako tie tridsiate.

Keď poviem Česká Miss – čo ti ako prvé napadne?

Životná zmena.

Najúžasnejšie miesto na svete?

Na Vysočine, doma u rodičov.

Kto je podľa teba najlepší český umelec?

Tých je veľmi veľa, to by sme tu boli dlho. Máme strašne šikovných ľudí. Nemôžem menovať len jedného.

Opíš sama seba v jednej vete.

To nejde, ja som škorpión a my sme hrozne komplikované znamenie, občas sa nevyznáme ani sami v sebe, takže to by bolo na román.

Čo by si chcela tento rok stihnúť alebo dokázať?

Naučila som sa neplánovať. Nechávam to plynúť tak, ako to je.

Na čo ťa zbalil tvoj chlapec?

Nezbalil, ukecal.

Posledný dobrý skutok, ktorý si urobila?

Snažím sa každý deň o dobrý skutok, ale pomáham matkám samoživiteľkám, takže s tými som v kontakte a snažím sa s nimi každý týždeň niečo tvoriť.

Čo ťa naposledy rozosmialo k slzám?

Deti, tie ma rozosmievajú každý deň.

S akými pocitmi ideš pri otužovaní do ľadovej vody?

Že to bude bolieť.

Recept na dokonalú postavu?

Na to nemám recept, možno si dopriavam ráno a doobeda aj sladké a k večeru uberám.
Respondent sa pýta redaktora:

Čo ti prináša tvoja práca?

Veľké potešenie a učenie.
Luxury Prague Life

Photo gallery (6)

Jitka se svou dcerou.
Jitka s bývalým manželem.
Jitka v shou TTMZH jako Iveta Bartošová.
JItka v show TTMZH jako Christina Aquilera.
JItka ve spodním prádle.
Jitka ve spodním prádle.
View photo gallery

About the author

I studied humanitarien studies. I am interested in psychology, like to read the red library as an escape from the reality of every day life. My biggest passion is travel and good wine.
Karolína Lišková
Luxury Real Estates
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 475 000 CZK
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 145 m², ter. 11 m²
18 490 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
9 980 000 CZK
Show property
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
50 000 000 CZK
Show property
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
price upon request
Show property
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 CZK
Show property
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²

127 m²
87 852 CZK
Show property
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové
Praha 1

Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové

3 + 1 117 m², bal. 3 m²
37 500 CZK
Show property
Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m
Praha 1

Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m

2 + 1 58 m², bal. 6 m²
27 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²

249 m²
216 329 CZK
Show property
Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m
Praha 1

Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m

54 m², bal. 2 m²
18 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²

48 m²
46 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²

153 m²
93 789 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²

146 m²
93 392 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m
Praha 2

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m

993 m², ter. 309 m²
price upon request
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 5

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

154 m²
price upon request
Show property
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
25 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 2

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

171 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy
Praha 2

Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy

130 m²
42 900 CZK
Show property
Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m

465 m², ter. 144 m²
41 928 000 CZK
Show property
Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m
Praha 10

Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m

162 m², ter. 12 m²
price upon request
Show property
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
18 750 000 CZK
Show property
Prodej luxusní administrativní budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní administrativní budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Kancelářské prostory na prodej na Praze 8
Praha 8

Kancelářské prostory na prodej na Praze 8

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 CZK
Show property
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
22 090 000 CZK
Show property
Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m
Praha 1

Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m

3 + 1 118 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
22 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Praha 9

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s výhledem 177m
Praha 2

Luxusní byt s výhledem 177m

4 + 1 177 m²
120 000 CZK
Show property
Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m
Praha 5

Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m

Atypický 230 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 119 m², bal. 2 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 111 m²
49 000 CZK
Show property
Supermakléřky - real estate comics