Rýchla spoveď – riaditeľka Miss Czech Republic Taťána Makarenko: Nechcem, aby som mala chlapa ako guľu na nohe

O mladšom priateľovi, biznise počas koronavírusu, ale aj českej a zahraničnej politike
07.Feb 2021
 

Tridsaťjedenročná modelka a zakladateľka Miss Czech Republic Taťána Makarenko urobila počas koronavírusu hrubú čiaru za svojím dlhodobým vzťahom s hokejistom Zdeňkom Bahenským. V rozhovore pre LP-Life.sk sa rozhovorila o svojej novej láske aj o tom, aké veci na svojom partnerovi miluje a aké ho, naopak, musela naučiť. Reč prišla aj na jej charitatívnu súťaž krásy, ktorá z dôvodu pandémie zrušila aktuálny ročník. Uškodila jej súčasná situácia v oblasti sponzorov?

Taťána Makarenko

Video

Táňa, vyzeráš snáď lepšie ako kedykoľvek predtým. Môže za to tvoj nový priateľ?

Ďakujem. Dúfam, že to platí aj v reále a nielen na Instagrame, kde všetci používame filtre. (smiech) Som spokojná, ale určite to je aj tým, že som sa upokojila, ujasnila si v hlave dosť vecí a mám čas sa vyspať, pretože predtým bol život hektickejší a stresujúcejší než teraz v čase koronavírusu. Celkovo je to aj pozitívnou energiou, ktorú mám okolo seba, či už sú to moji priatelia alebo môj partner.

Kde a ako ste sa spoznali?

My sme sa nikdy predtým nestretli, až dovtedy, kým sme spolu nemali prvé rande, a skontaktovali sme sa na Instagrame, kde som mala fotku z golfu, ktorý som začala hrať. On mi vravel, že než mi napísal kvôli golfu, tak som sa mu často zobrazovala v hlavných príspevkoch, a keď vyšlo v médiách, že som sa rozišla so Zdeňkom, jeho kamarát mu povedal, nech mi napíše, keď som sa mu celý čas páčila. Takže mi okomentoval stories z golfu, že robím zle odpal, a zároveň ma pozval k sebe, pretože má svoj golfový areál.

Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Luxusní vila na prodej Braník-263m2, Praha 4

Čím ťa dostal?

Dostal ma svojou vyspelosťou. Na 28 rokov je veľmi vyspelý, zodpovedný a stabilný, čo ja potrebujem, pretože nechcem po svojom boku dieťa, ktoré budem musieť vodiť za ručičku a riešiť jeho problémy. Ja nechcem žiadnu guľu na nohe a zároveň nechcem byť takou guľou ani pre chlapa. Potrebujem, aby mi môj partner dával slobodu, a ja mu ju tiež rada dám. Nechcem nikoho žiarlivého, ale niekoho, kto ma nechá pracovať a chápe moju prácu. A naopak, aj ja ho nechám v pokoji pracovať. Takže som potrebovala niekoho podobného, ako som ja sama, pretože môj partner musí rešpektovať, že nie som klasická ženuška, ktorá má síce prácu, ale strávi ňou x hodín denne, a to sa nemusí páčiť každému chlapovi.

Ty si predtým žila 8 rokov s hokejistom Zdeňkom Bahenským, ktorý bol starší ako ty. Tvoj nový partner je však o 3 roky mladší. Mala si s tým nejaký problém?

Najprv som si vravela, či je dostatočne dospelý, pretože niektorí ľudia v 28 rokoch donedávna žili s rodičmi, pretože v 26 rokoch skončili školu, takže ten dospelý život ešte nepoznali, zatiaľ čo ja som v 28 rokoch mala za sebou už niekoľko rokov fungovania vlastnej firmy, niekoľko nezdarov a pádov, konkurenčných bojov, a to nie je jednoduché, najmä pre ženskú psychiku. Takže som potrebovala niekoho, kto je vyzretý a sám si prešiel nejakými pádmi a skúsenosťami. Našťastie, on mal tieto veci za sebou, takže som sa prestala báť.

Takže si nenašla ani jednu chybu?

No, potom mi ale prekážalo, že doma mali upratovačku, takže mi často doma rozhadzoval veci, zatiaľ čo Zdeněk nebol bordelár, pretože bol zvyknutý zo zahraničia si upratovať a starať sa sám o seba. Martin je navyše z gastro priemyslu, takže si snáď nikdy nešiel ani nakúpiť, pretože mal naservírované obedy i večere, takže také veci som ho musela naučiť. Ale na druhú stranu, každý mladý muž je učenlivý, obzvlášť v týchto veciach. Navyše so mnou, ako so staršou ženou, sa posunie rýchlejšie než s mladšou partnerkou, takže aj jemu to pomôže, a je za to tiež rád.

Zvažuješ v hlave, že by to mohol byť otec tvojich detí?

Určite áno. Budem mať 32 rokov a nemám úplne čas si vyberať nejakého chlapa, a hlavne chcem mať v hlave jasno, že to je ten pravý. Navyše, nie je to len o fyzických záležitostiach, ale tiež o inteligencii a charaktere. Musíte sa pozerať aj na to, že vám chlap nebude robiť zo života peklo, pretože som to sama videla u exmanželky bývalého. Takže aj keď sa rozídete, tak toho človeka budete mať v blízkosti do konca života, pretože budete napríklad riešiť striedavú starostlivosť. Ďalšou vecou je pre mňa tiež to, aby sa vedel chlap postarať o rodinu.

Bavíte sa s Martinom o deťoch?

Áno a povedala som mu to už na začiatku, že keby nechcel deti, napríklad ešte 10 rokov, tak to by znamenalo, že ja budem mať 41 – 42 rokov, a to je nezmysel, pretože ja chcem deti o rok, dva. Takže on si to vypočul, akceptoval to a jednoducho bude musieť! (smiech).

Aké bolo zatiaľ vaše najromantickejšie rande?

Neviem, či rande, ale skôr zahraničná cesta. My sme spolu boli trikrát na dovolenke a sme spolu od mája, takže je to taká covidová láska. (smiech) Vždy sme tú cestu vychytali, keď sa situácia trochu zlepšila, a naša druhá cesta bola do Talianska. Pôvodne som tam mala ísť pracovne, ale potom to padlo, takže Martin povedal, že tam pôjdeme spolu. Takže sme vzali auto a vyrazili sme zo dňa na deň na trip, na ktorom sme striedali rôzne miesta i krásne hotely, tak to považujem za najromantickejší zážitok. Navyše, tam sme si povedali, že to spolu po troch mesiacoch randenia skúsime, pretože vzhľadom na svoj vek som si tým chcela byť naozaj istá a nestrácať čas, ktorý nemám.

Poďme sa presunúť k Miss Czech Republic. Ako veľmi je pre teba náročná pandémia koronavírusu z pozície riaditeľky súťaže krásy, čo sa týka financií alebo sponzorov?

My sme v roku 2020 mali finále, dokončili sme ho virtuálne. Mali sme ho mať v máji, keď to, samozrejme, nebolo možné usporiadať, takže sme to presunuli na green screen bez divákov, čo bola pre nás novinka, ale do toho risku sme chceli ísť, aby samotné dievčatá neboli nervózne, že sa im odsúva finále. Takže v rámci minulého roka to pre mňa nebolo také náročné, pretože asi len jeden zo sponzorov mi dal o 200 000 korún menej, čo nehralo takú rolu, pretože rozpočty sú miliónové. Tento rok sme ani nezačali, pretože to ani nešlo, ale začneme castingy v septembri, takže ešte len uvidím, či mi to z hľadiska sponzorov nejako ublíži. Tým, že nemám zamestnancov, ale všetko mám na dohodu, tak nemám ani výdaje. Okrem toho, moje dievčatá dnes zarábajú na Instagrame prostredníctvom reklám toľko, koľko by si modelingom ani nezarobili.

Ty si minulý rok riešila spor s organizátormi konkurenčnej súťaže Česká Miss, ktorí podali žalobu proti používaniu názvu Miss Czech Republic. Spor si však vyhrala, takže už je všetko v poriadku?

My sme sa premenovali z Miss Face na Miss Czech Republic 3. januára 2018, ale už sa to plánovalo od polovice roka 2017, a navyše som získala licenciu na Miss World, o ktorú prišla Česká Miss, takže to bol taký spúšťač problému. Ja som nikdy nedostala žiadny zákaz a ani na súde som s nikým neprišla do styku, pretože každý mal svojho zástupcu a ja som tam ani nechodila. My sme vyhrali prvý spor, oni sa odvolali, ale my sme vyhrali aj ten druhý na plnej čiare, takže nemusím platiť ani odškodné, ani súdne trovy. Takže som v rámci tohto sporu vyšla najlepšie, ako som mohla, pretože nemáme rovnakých partnerov, sponzorov ani finalistky. A to, že pôsobíme v rovnakom odbore a každý máme svoj zámer, tak why not? Tiež existuje BMW a Audi, tak prečo by neexistovali dve súťaže? Takže som si bola svojimi krokmi istá a necítila som sa vôbec ohrozená.

Takže ti to vo finále skôr pomohlo?

Neviem, či pomohlo, ale rozhodne mi to neublížilo. Navyše, väčšina ľudí, ktorá tieto veci sleduje, sa aspoň konečne začala orientovať v tom, že existujú dve súťaže a že Makarenko je v Miss Czech Republic, nie v Českej Miss. Plus množstvo sponzorov videlo, že záujem o túto tému v médiách je.

V rozhovore s aktuálnou víťazkou Karolínu Kopíncovou sme riešili plastiku pŕs. Čo si o tom myslíš ty?

Samozrejme, záleží na tom, z akého pohľadu sa na to pozerám. Ak sa na to pozerám z pohľadu, že je to modelka a chceme ju poslať do zahraničia, tak tie prsia nepotrebuje, pretože vysoké štíhle modelky ich od prírody nemajú. Čo sa týka komerčného hľadiska, tak ona v tých šatách jednoducho pláva, a v tomto smere by jej to dodalo ženskosť. Potom je tu, samozrejme, tiež pohľad Karolíny. Je naklonená tomu, že ich chce, a dlho ich chcela aj pred súťažou, takže samozrejme aj keby som povedala, že nechcem a poďme z nej urobiť modelku a nielen komerčnú krásku, tak zase na druhú stranu, keď ona po nich túži a my máme šancu to niekde vykompenzovať spoluprácou, tak prečo do toho nejsť, keď z nej neurobia Dolly Buster a budú to prirodzene vyzerajúce prsia. Rozhodnutie je ale na nej.

Aký názor máš na vládne opatrenia a chaos, ktorý je s nimi často spojený?

Na jednu stranu súhlasím s ľuďmi, že je v tom zmätok, ale teraz už vďaka systému PES vieme, ako na tom sme. Buď je človek taký, že rúško nenosí a na Covid neverí, alebo si už zvykol a neprekáža mu to nosiť. Môj osobný názor nemusí byť úplne najlepší, ale myslím si, že to je trošku taká ekonomická bublina, a tá ekonomika na tom trpí najviac, pretože poznám plno šialených osudov ľudí, ktorí niečo budovali. Samozrejme, očkovanie pomôže a som za len preto, aby sa ekonomika vrátila späť a mohli sme cestovať a podnikať. Aj tak si myslím, že nás donútia sa zaočkovať, pretože napríklad hromadné akcie a cestovanie budú len pre očkovaných. Je to ale zbytočné pre nás, mladých ľudí, pretože my na to bežne neumierame. Tým to nechcem zľahčovať, pretože niekto má ťažký priebeh, ale za mňa je to prehnané.

Sledovala si americké voľby?

Áno, samozrejme, pretože je to celosvetová záležitosť, a ten, kto o tom nevie vôbec nič, je úplný sedliak. Za mňa je Biden ok, ale je taký nemastný, neslaný. Samozrejme, pomohla mu i Harrisová, pretože bola kauza Black Lives Matter, ale mnoho celebrít už nechcelo Trumpa a celebrity sú najväčší influenceri. My všetci vieme, že tí, ktorí šli voliť, hlasovali za Trumpa, ale elektronicky, čo sú tí mladí, vyhral Biden. Snáď táto voľba našej republike pomôže.

Volila by si Trumpa alebo Bidena?

Ja by som volila Bidena, pretože sa mi nepáči mnoho vecí, ktoré urobil Trump. Na mňa je niekedy až príliš direktívny a možno niekedy robí veci sám kvôli sebe.

Fast confession:

Ktoré tri veci so sebou vždy nosíš v kabelke?

Rozhodne mobilný telefón, bez toho to nejde. Nejaký lesk na pery alebo nejaký rúž a kreditnú kartu alebo hotovosť.

Akého VIP hosťa by si chcela mať na finále Miss Czech Republic?

Rozhodne nejakého zahraničného, pretože sú viac lukratívni. Jennifer Lopez, Lady Gaga, Rihanna.

Na ktorý zážitok z posledného ročníka Miss spomínaš najradšej?

Vždy to sú emócie, takže keď vyhrá víťazka a rozplače sa alebo keď minuloročná víťazka hovorí svoj prejav, keď odovzdáva korunku.

Čo sa ti ako prvé vybaví, keď sa povie slovo dokonalosť?

Uhladenosť, každý detail je perfektne a vkusne zladený.

Diplomatická alebo úprimná odpoveď?

Diplomatická je za mňa rozhodne lepšia, pretože keď viem vychádzať s ľuďmi, vždy dosiahnem to, čo chcem.

Mladší alebo starší partner?

Vždy som si myslela, že starší, ale teraz mám mladšieho, takže poviem mladší.

Veríš na lásku na prvý pohľad?

Skôr nie, pretože potrebujem informácie a čas na spoznanie toho človeka, takže neverím.

Aká je tvoja najlepšia a najhoršia vlastnosť?

Najlepšia asi cieľavedomosť, pretože vďaka nej som tam, kde som. Najhoršia je puntičkárstvo a taký ten perfekcionizmus.

Ktorá vec ťa dokáže vytočiť do nepríčetnosti?

Určite nezodpovednosť, pretože niekedy sú deadliny jasne dané.

Čím ti naposledy urobil radosť tvoj nový partner?

Určite kvetmi, pretože to je krásna vec, ktorou ženu vždy potešíte.

Čo ti najviac chýba počas koronavírusovej pandémie?

Asi nejaké spoločenské akcie.

Aký názor máš na kauzu „flákanec“?

Za mňa by to mali byť dospelí ľudia, ktorí by veci nemali takto medzi sebou riešiť na takom dôležitom mieste, ako je Poslanecká snemovňa.

Čo by si robila, keby ti hackli instagramový účet?

Verila by som v to, že mi ho navrátia, a snažila by som sa ho získať späť.

Čo je tvojím snom, ktorý si chceš ešte splniť?

Rozhodne rodina, pretože po tej pracovnej stránke si ho už tak nejako plním.
Respondent sa pýta redaktora:

Ako sa máš? Dlho sme sa nevideli.

Mám sa skvele, a keď ťa vidím, tak ešte lepšie.
Luxury Prague Life

Photo gallery (6)

Ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko
Taťána Makarenko na dovolené
Taťána Makarenko na golfu
Taťána na dovolené s přítelem Martinem
Taťána během focení
Taťána Makarenko na MBPWF
View photo gallery

About the author

My name is Šárka Peková and my biggest passion is fashion and traveling. I'm interested in football, which is an unconventional hobby for a woman, but I'm simply myself. I like to spend my free time with my family and friends. I also like to go for a walk with my dog ​​Sam or to the cinema for a romantic comedy or movie based on true events.
Šárka Peková
Luxury Real Estates
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 475 000 CZK
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 145 m², ter. 11 m²
18 490 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
9 980 000 CZK
Show property
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
50 000 000 CZK
Show property
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
price upon request
Show property
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 CZK
Show property
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²

127 m²
87 852 CZK
Show property
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové
Praha 1

Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové

3 + 1 117 m², bal. 3 m²
37 500 CZK
Show property
Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m
Praha 1

Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m

2 + 1 58 m², bal. 6 m²
27 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²

249 m²
216 329 CZK
Show property
Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m
Praha 1

Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m

54 m², bal. 2 m²
18 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²

48 m²
46 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²

153 m²
93 789 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²

146 m²
93 392 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m
Praha 2

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m

993 m², ter. 309 m²
price upon request
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 5

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

154 m²
price upon request
Show property
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
25 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 2

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

171 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy
Praha 2

Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy

130 m²
42 900 CZK
Show property
Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m

465 m², ter. 144 m²
41 928 000 CZK
Show property
Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m
Praha 10

Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m

162 m², ter. 12 m²
price upon request
Show property
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
18 750 000 CZK
Show property
Prodej luxusní administrativní budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní administrativní budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Kancelářské prostory na prodej na Praze 8
Praha 8

Kancelářské prostory na prodej na Praze 8

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 CZK
Show property
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
22 090 000 CZK
Show property
Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m
Praha 1

Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m

3 + 1 118 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
22 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Praha 9

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s výhledem 177m
Praha 2

Luxusní byt s výhledem 177m

4 + 1 177 m²
120 000 CZK
Show property
Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m
Praha 5

Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m

Atypický 230 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 119 m², bal. 2 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 111 m²
49 000 CZK
Show property
Supermakléřky - real estate comics