S premiérom Andrejom Babišom sme sa v LP-Life.sk stretli na rozhovor po tretí raz. Prvý rozhovor bol v období pred voľbami, potom v čase, keď už bol premiér, a teraz po skončení pandemického roka a opäť pár mesiacov pred voľbami. Tie sú pre premiéra extra dôležité, rád by zúročil roky práce a pokračoval v nej. To mu teraz síce kazia Piráti, on ale neklesá na mysli. Nevzdáva sa. Nemá to vraj v povahe. V rozhovore sa toho dozviete mnoho, napríklad to, ako podnikateľ, ktorý nemá rád, keď sa o ňom hovorí ako o politikovi, vníma nenávisť ľudí, ktorí mu ju náležite vyjadrujú. Alebo tiež to, aký veľký mal Andrej Babiš zdravotný problém, že sa bál, že má rakovinu, a preto chce teraz budovať nové centrá na pomoc v boji s touto zákernou chorobou. Dočítate sa tiež, koho si predstavuje ako budúceho prezidenta…

Video

Naposledy sme spolu hovorili chvíľu po vašom zvolení za premiéra. Ako sa váš život odvtedy zmenil?

Zmenil sa zásadne. Moja poznateľnosť v Česku je podľa prieskumov 99,8 percenta. To znamená, že ma poznajú takmer všetci. Včera som šiel v Prostějove po ulici a prešla okolo mňa pani s dvomi deťmi. A malé dievčatko kričalo: „Aha, mami, Babiš!“ Bol som aj v jednej škole, a všetky deti ma poznali. Bohužiaľ, vzhľadom na to, že ma mnohé médiá stále vykresľujú ako veľké zlo, klamú o mne a vymýšľajú si, tak ma niektorí ľudia neznášajú.

Nedávno som bol napríklad v Lysej nad Labe. Kolegyňa vravela, že je tam skvelá pekáreň, tak sme tam šli a kúpili si koláč. Dali sme si na internet fotku, že sme tam boli, a ľudia začali na tú pekáreň útočiť, ako je to možné, že ma tam pozvali. Pritom ma nepozvali, len som si šiel kúpiť pečivo.

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m, Praha 1

Nenapadlo vám sa na to celé vykašľať? Nemáte to predsa zapotreby.

To je pravda. Nemám to zapotreby. Nie som ale zvyknutý skladať zbrane a urobím všetko pre to, aby sme vyhrali voľby. Chcem ľuďom pripomenúť, čo sme za tie štyri roky odmakali. Urobili sme toho strašne veľa, myslím naša vláda. Dúfam, že ste sa pozreli na môj prejav v Snemovni pri snahe opozície vysloviť nám nedôveru.

Ten som určite nevidela.

To je ohromná škoda. Celkom som si ho užil. Prišiel som domov a žena mi vravela, že ani nevedela, že som taký herec. Povedal som jej, že nie som žiadny herec, takto som to proste cítil. Tá nespravodlivosť a tí ľudia, ktorí v živote nemajú nič za sebou, nevybudovali ani psiu búdu, nieto ešte firmu, a jediné, čo dokážu, je kritizovať a haniť ostatných, vo mne vyvolali pocit, ktorý som im dal v tom prejave najavo.

Ten prejav bol bomba, pretože opozícia nám chcela vysloviť nedôveru, ale z ich strany to bola len hra, pretože si chceli zorganizovať predvolebný míting, tak som im ho doprial. Plno ľudí písalo, že to bolo skvelé, pretože už mali niekedy pocit, že strácam energiu.

Nechcem byť nevhodná, ale ste dôchodca, mali by ste občas aj odpočívať.

Prečo? Máme plno dôchodcov, ktorí pracujú a sú aktívni. Keď ľudia celý život pracujú a potom zo dňa na deň prestanú, je to pre nich skôr problém.

Dobre, niekedy ale odpočívať musíte.

Odpočívam tak, že spím bez budíka z piatka na sobotu.

Do koľkej?

Rôzne, ale obvykle spím osem hodín.

Raz týždenne?

Luxusní byt na pronájem - V Tower 112
Luxusní byt na pronájem - V Tower 112, Praha 4

Možno až desať hodín, ale ostatné dni sú horšie. Deň má len 24 hodín a tých schôdzí mám naozaj veľa. Ale polepšil som sa, mal som zdravotný problém a krátky spánok mi nepomáhal. Mal som obdobie, že som mesiac žil v presvedčení, že mám možno rakovinu prostaty. Máte hrôzu z toho, že váš život je v ohrození. To bol jeden z dôvodov, prečo som vymyslel Národný plán boja proti rakovine. Nerobím to kvôli voľbám ani kvôli sebe, ale kvôli ľuďom. Chcem v Prahe vybudovať špičkové onkologické centrum, ako je v Brne. Brňania majú šťastie, že tam majú skvelý Masarykov onkologický ústav. V budúcnosti sa má v Brne stavať moderné centrum prevencie. Chcel by som, aby sme v Prahe postavili úplne novú onkologickú nemocnicu, Český onkologický inštitút.

Okrem rakoviny je veľký problém aj duševné zdravie. Koronavírus je a bude na duševné zdravie veľký nápor. Duševné ochorenia sú všeobecne veľký problém, niečo o tom viem. To sú dve veci, ktoré vnímam a v ktorých by sme potrebovali ľuďom pomôcť.

Vy sám sa cítite dobre? Je to zažehnané, rakovinu nemáte?

Mal som obrovsky zvýšené hodnoty, ktoré vo väčšine prípadov končia práve diagnostikou rakoviny. Našťastie sa to nepotvrdilo, ale musím opäť na kontrolu. Na základe tejto skúsenosti a toho pocitu, ktorý som prežíval, som si povedal, že po vzore západných krajín by si naša krajina zaslúžila naozaj špičkové centrum prevencie a liečby rakoviny.

Donútilo vás to zastaviť sa a zamyslieť sa nad tým, ako celý týždeň, mesiac, rok fungujete?

Áno, donútilo ma to zamyslieť sa nad svojím životom. Snažím sa to napravovať. Neviem, či poznáte tie teórie mužského a ženského princípu, že v sebe máte svojich predkov, ktorí vám do tela zakódovali nejaké dedičné záťaže. Môj veľký problém je, že mám seba na poslednom mieste.

Prečo?

Neviem. Ja sa o seba veľmi nestarám. O zdravie, vôbec o pohodu. Mne je jedno, čo budú kritici vravieť, ja som nešiel do politiky kvôli sebe, ale kvôli tomu, aby som pomáhal našej krajine, ľuďom. Denne mi píšu ľudia a žiadajú ma o pomoc s rôznymi životnými situáciami, a ja sa snažím pomôcť každému, ak to len trochu ide. Ale mal by som sa naučiť, aby som viac dbal o seba a svoje zdravie, svoju rodinu a svojich najbližších.

Aj vaša žena by bola veľmi rada.

To máte pravdu, a najmä kvôli nej a deťom ma mrzí, že som šiel do politiky, pretože na seba nemáme čas a zásadne nám to negatívne zmenilo život.

Povedali ste, že nepôjdete na dovolenku, pretože minulý rok ste šli na Krétu a vynadali vám za to.

Áno, mali sme zaplatenú rodinnú dovolenku, ktorú som uhradil rok dopredu. Všetci sme sa tešili, vidíme sa málo a nemohol som povedať rodine, že tam nepôjdeme. Ale aj tak som si dovolenku veľmi neužil, pretože som každý deň pracoval a stále niečo riešil. Médiá a moji oponenti mi samozrejme predhadzovali Krétu, ale to, že som niekoľko víkendov strávil v českých kúpeľoch, ich už nezaujímalo. Ale tento rok nepôjdem radšej nikam.

Teraz už sa ale cestovať môže.

Všetci môžu, ale keď to urobí Babiš alebo jeho rodina, je zrazu zle. Ešte šťastie, že Babiš môže aspoň dýchať.

Vždy poviete niečo také, a to ma privádza na rovnakú otázku: prečo sa na to nevykašlete? Ste slobodný, a navyše bohatý človek, môžete si robiť, čo chcete. Tak prečo proste nerobíte nič, čo je na očiach, aby ste mali pokoj?

Prosím vás, žiadne miliardy na konte nemám. Svoju firmu som vložil do zvereneckého fondu, ako mi to prikázal český zákon. Keď skončím v politike, tak sa k firme vrátim. Práve moja bývalá firma predstavuje tú hodnotu. Áno, nemám sa zle, ale miliardy na účte majú najmä tí, ktorí ich získali v zlatých 90. rokoch za vlády tradičných demokratických strán.

No a prečo sa na to nevykašlem? Mám záväzok voči ľuďom, ktorí mi veria a ktorí nás volia. Chcem ešte niečo urobiť pre našu krajinu. Dosť sa toho podarilo, ale nemám vo zvyku odchádzať od rozrobenej práce. Preto chcem ešte raz vyhrať voľby.

Teraz vám šliapu na päty Piráti, podľa prieskumov sú dokonca pred vami.

Aj keď nebudem v politike, budem bojovať proti tomuto zoskupeniu ľudí, ktorí chcú, ako som povedal v prejave, zdieľať naše autá, naše byty i našu krajinu. Sú to promigrační a ekologickí fanatici, ktorí sa vyznačujú úplnou absenciou kritiky voči čomukoľvek z Bruselu. Nechcem žiadny pirátoštát, ja chcem žiť v Českej republike. Musíme zabrániť rozkladu spôsobu nášho života a našej kultúry.

Pozrite sa, čo všetko ten Bartoš robil. Hlasoval proti vstupu do EÚ, teraz je voči Bruselu servilný. Hovorí, že v roku 2009 bol nerozvážny, keď hovoril o tom, že by mu moslimská Európa nevadila, ale v roku 2016 migrantov vítal. Jeho partaj hovorila o tisícovkách migrantov, ktorých vraj môžeme prijať.

Piráti sa na európskej úrovni organizačne a politicky spolčujú a spájajú so zelenými. Tými zelenými, ktorí sa vyznačujú bezvýhradnou podporou integrácie až do štádia európskeho federálneho štátu a rovnako bezvýhradnou podporou migrácie bez ohľadu na pôvod, náboženské vyznanie či kultúrne zvyklosti.

Máte z toho naozaj strach, že by tu mohla zavládnuť moslimská komunita?

Strach nestrach. Našťastie som trvalému prerozdeľovaniu s Viktorom Orbánom zabránil, je to jednoznačne naša zásluha. 29. júna 2018 o 4 ráno sme definitívne odmietli systém kvót. Neviem, prečo by sme si mali do krajiny sťahovať ľudí bez akejkoľvek väzby na náš národ a z úplne cudzieho kultúrneho prostredia. Dnes a denne vidíme, kam vedie neriadená migrácia vo Francúzsku Švédsku alebo Británii.

Nemám nič proti moslimom, žil som aj v Maroku, mám tam priateľov. Ale nech každý rešpektuje väčšinovú kultúru v krajine, kam príde, rovnako ako Európania, keď prídu na Blízky východ, do Afriky či Ázie.

Keby ste vyhrali voľby, čo by bolo ďalšie gro?

Kontinuita a predvídateľnosť. Ľudia Babiša poznajú a vedia, čo od neho môžu očakávať a čo nie. Táto vláda urobila veľa dobrej práce. Začali sme stavať diaľnice, ktoré sú o polovicu lacnejšie ako za vlád pravice. Dôchodky sme konečne významne navýšili a splnili sme sľub, aby priemerný dôchodok bol viac ako 15 tisíc. Rovnako tak sme navýšili i platy našich zdravotníkov a učiteľov. Pripravili sme jasný investičný plán na budúce roky. Dali sme najviac peňazí v histórii našej krajiny na podporu športu a do obnovy športovísk. A tak by som mohol pokračovať ďalších 30 minút.

Odviedli sme veľa dobrej práce, v ktorej chceme pokračovať. No, a tiež toho Babiša vylustrovali do piateho kolena, Babiš nemal celú politickú kariéru žiadny problém, táto vláda nemala žiadny korupčný problém. Na Babiša vytiahli výmysly z minulosti, štrnásť rokov staré Čapí hnízdo alebo klamlivú ŠtB. Nikdy som v ŠtB nebol, vyhral som kvôli tomu aj trikrát za sebou súd. Niektorí zase tvrdia, že kradnem, čo je samozrejme nezmysel, že moja bývalá firma neoprávnene čerpá dotácie. To sú len klebety, rozhodne som nešiel do politiky kvôli dotáciám. Tie sa postupne dokonca znižujú. Každopádne, ja mám čistý stôl.

Preto som sa pýtala, prečo sa na to nevykašlete. Ale chápem, chcete vyhrať voľby.

Pretože som tu niečo skoro desať rokov budoval a myslím si, že sme vo vláde dosiahli dobré výsledky. A hlavne nechcem sklamať našich voličov, ktorí mi dali dôveru.

Vraveli ste, že nočná mora je, aby sa na jeseň zase všetko nezatvorilo.

Nie nezatvorilo, ale aby neprišiel ten vírus.

Vy sa bojíte, že znovu príde? Nejaká mutácia?

Niektorí experti o tom hovoria. Musíme ale byť opatrní a nesmieme opakovať chyby z minulého leta.

Sme poučení?

Určite áno. Pripravujeme sa na návrat detí do škôl s predstihom.

Hypoteticky, keby sa na jeseň ukázalo, že je to novo zmutovaný vírus, a všetko by sa opäť muselo zatvárať. Čo by ste urobili inak?

Musíme teraz presvedčiť ľudí, aby sa zaočkovali, hlavne tí starší. Ideálne bude, keď sa zaočkujú aj mladší. Mali by sa očkovať i deti. Ale to je na každom človeku, očkovanie je dobrovoľné. Návrat do škôl musí byť iný než minulý rok. Budeme musieť testovať, dávať pozor pri návrate z dovoleniek, pretože niekto môže vírus zaniesť bez toho, aby o tom vedel.

Tieto veci sme minulý rok podcenili, respektíve žiadny odborník nás jasne neupozornil, čo je potrebné urobiť. To je to poučenie, plus sme objednali vakcínu na ďalšie obdobie. Očkujeme ostošesť a som pyšný na O2 Universum. Je to projekt, ktorému nikto neveril, ale ja som ho presadil a zorganizoval.

Niekoľkokrát ste spomenuli, že ANO môže a bude fungovať bez vás. Chcete odísť z politiky?

Odchod rozhodne neplánujem.

Budete kandidovať na prezidenta?

(smeje sa).

Ja sa pýtam úplne vážne.

Neviem, na to už som odpovedal snáď stokrát.

Mne nie. A možno sa niečo zmenilo.

Nič sa nezmenilo, vôbec o tom neuvažujem. Je tu mnoho kandidátov.

Koho by ste si tam predstavovali?

Prezidenta, ktorý je pre všetkých, bojuje za české záujmy, dobre reprezentuje našu krajinu. Ktorý sa vyzná i v problematike vlády, aby sa k tomu mohol odborne vyjadrovať, ktorý vníma a reaguje na podnety občanov a potom ich odovzdáva ďalej. A samozrejme, ovláda jazyky.

Ale konkrétne meno budúceho prezidenta sa nedozviem?

Nie.

Čo budete robiť cez víkend?

Dnes večer idem do Nymburku, pozrieť sa na očkovací maratón, ktorý tam nadšenci z miestneho očkovacieho centra organizujú. Potom idem do Lidíc uctiť si pamiatku tejto strašnej vojnovej tragédie. A v nedeľu samozrejme natáčam Čau lidi, tak dúfam, že budete pozerať. Na to novinári čakajú, čo zase ten Babiš povie, aby ma mohli kritizovať.

Chodíte ešte k pani Postlerovej na lekcie hovorenia?

Jasné, tá je pri každom natáčaní. Paní Postlerová je prísna, rieši moje koncovky, často mi hovorí „d“, „t“, „s“ alebo „nerozumiem vám, ešte raz!“. Tiež som s ňou nacvičoval ten prejav v Snemovni, o ktorom som hovoril. Musíte sa naň pozrieť, určite budete nadšená.

Dobre, pán premiér, ja si ho teda pozriem. Veľmi pekne ďakujem za rozhovor a teším sa nabudúce.

A nie že to zase bude o tri alebo štyri roky. (smiech)

Fast confession:

Čo vám covid dal a čo vzal?

Ťažká otázka. Pochopil som, čo je dôležité v živote. A covid samozrejme zničil moju prácu v politike, ale pre rodinu to bolo dobré – vídali sme sa častejšie než predtým.

Za čo ste sa naposledy modlili k Bohu?

Za čo? To sú také tie skôr rodinné záležitosti, ale je pravda, že som teraz bol v Kostole sv. Kajetána v Nerudovej ulici a modlil som sa, to sú súkromné veci. Ale modlil som sa, aby sa ten vírus už nevrátil!

Kto bude budúci minister zdravotníctva?

No to bude… Ak budeme vo vláde, tak už viem, kto to bude, ale ministri nerastú na stromoch, ako vždy vravím. Ale Adam tam do volieb bude.

Ľutujete, že ste šli do politiky? Áno alebo nie?

Každý deň.

Najhoršia nadávka na vašu osobu za posledný rok?

To sú hrozné nadávky. V rámci duševného zdravia siete nečítam.

Nočná mora premiéra?

To sú súkromné veci. Ale človek postupne zistí, aj vďaka vírusu, čo je pre neho dôležité, a to je rodina.

Čomu ste sa tento rok naozaj od srdca zasmiali?

Ja sa smejem tomu, kto ma napodobňuje, ten Adam Vrzán, myslím, že sa tak volá. Babišovy dobroty. To sa vždy smejem. Nie všetky tie diely sa mu podarili, ale niektoré sú super, takže sa hrozne rehocem.

Aká je vaša ďalšia kariérna méta?

Kariérna méta? Chcem vyhrať voľby.

Kam pôjdete tento rok na dovolenku?

Nikam. Minulý rok som si dovolil ísť na Krétu a dostal som strašne do držky, takže ja už nemám právo na nič.

Koho tipujete ako víťaza jesenných volieb?

Samozrejme, hnutie Ano, pretože ľudia si spomenú, čo sme pre nich urobili, a moja vláda je najúspešnejšia od revolúcie.

Za čo by ste sa v čase pandémie pochválili?

Za projekt O2 Universum. Je to skvelé očkovacie centrum. Naočkujú vás tam za desať minút. Snáď najmodernejšie na svete a veľmi úspešné. Takže sa neskromne k tomu hlásim, že zase Babišov projekt, aj keď nikto to nebude chcieť počuť.

Kedy ste naposledy použili pražskú MHD?

Ja tu chodím pešo, na Hrzánov palác sme sa nedávno presťahovali, pretože na úrade vlády robíme záhradu pre budúcu vládu… Ale už dávno som nešiel, ale ak je príležitosť ísť vlakom, tak jazdím.

Keby vám praskla pneumatika, ako by ste si poradili?

Normálne vezmem hever a urobím to.
Respondent sa pýta redaktora:

Čo si myslíte o mediálnej sfére, o novinároch v Českej republike?

Myslím si, že to nemajú jednoduché.
(smiech) To bol pokus o vtip, nie?
Luxury Prague Life

Photo gallery (6)

View photo gallery

About the author

I studied humanitarien studies. I am interested in psychology, like to read the red library as an escape from the reality of every day life. My biggest passion is travel and good wine.
Karolína Lišková
Luxury Real Estates
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 475 000 CZK
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 145 m², ter. 11 m²
18 490 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
9 980 000 CZK
Show property
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
50 000 000 CZK
Show property
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
price upon request
Show property
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 CZK
Show property
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²

127 m²
87 852 CZK
Show property
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové
Praha 1

Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové

3 + 1 117 m², bal. 3 m²
37 500 CZK
Show property
Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m
Praha 1

Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m

2 + 1 58 m², bal. 6 m²
27 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²

249 m²
216 329 CZK
Show property
Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m
Praha 1

Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m

54 m², bal. 2 m²
18 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²

48 m²
46 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²

153 m²
93 789 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²

146 m²
93 392 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m
Praha 2

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m

993 m², ter. 309 m²
price upon request
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 5

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

154 m²
price upon request
Show property
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
25 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 2

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

171 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy
Praha 2

Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy

130 m²
42 900 CZK
Show property
Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m

465 m², ter. 144 m²
41 928 000 CZK
Show property
Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m
Praha 10

Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m

162 m², ter. 12 m²
price upon request
Show property
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
18 750 000 CZK
Show property
Prodej luxusní administrativní budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní administrativní budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Kancelářské prostory na prodej na Praze 8
Praha 8

Kancelářské prostory na prodej na Praze 8

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 CZK
Show property
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
22 090 000 CZK
Show property
Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m
Praha 1

Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m

3 + 1 118 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
22 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Praha 9

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s výhledem 177m
Praha 2

Luxusní byt s výhledem 177m

4 + 1 177 m²
120 000 CZK
Show property
Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m
Praha 5

Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m

Atypický 230 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 119 m², bal. 2 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 111 m²
49 000 CZK
Show property
Supermakléřky - real estate comics