O Kristýne Schickovej sa vždy hovorilo ako o krásnej sestre futbalistu Patrika Schicka. Táto kráska ale urobila vlastnú dieru do sveta. V roku 2013 bola síce vo finále Českej Miss, ale nakoniec prerazila v zahraničí. Kristýna ale odjakživa túžila po rodinnom živote, takže niet divu, že nakoniec skončila doma v Česku, kde našla svojho vyvoleného, vydala sa a porodila. V rozhovore pre LP-Life.sk sa modelka zverila, ako zvláda materstvo, čím si zarába a ako je možné, že tak krátko po pôrode môže pokojne zase behať po prehliadkových mólach.

Video

Ako je na materskej? Pracujete?

Na materskej som päť mesiacov a veľmi si to užívam. Popri tom pracujem a venujem sa prevažne Instagramu. Svojmu osobnému, ale spravujem Instragram aj niektorým firmám, s ktorými spolupracujem. Okrem toho mám občas nejaké fotenie, moderovanie a chodím ešte do školy. Študujem posledný ročník magisterského odboru andragogiky a momentálne píšem diplomovú prácu o vzdelávaní žien na materskej.

V dobe koronavírusu, aj keď ten je tu stále, práce ubudlo, ale teraz sa to začalo pomaly rozbiehať. Nedávno som moderovala pre Lancôme predstavenie ich nového parfumu Idôle a teraz naposledy Cosmo Beauty Awards na Óčko TV. Dlho som žila v Amerike a naučila som sa tam dobre jazyk. Rada by som to preto využila a moderovala aj v angličtine. Pár akcií v angličtine už mám za sebou, napríklad My Model Contest. A úprimne, musím povedať, že som si to veľmi užívala a v tej angličtine som sa cítila lepšie ako v češtine. (smiech)

Chodíte na nejaké hodiny rečníctva?

Áno, mám dohovorené súkromné lekcie s bývalou hlásateľkou Evou Jurinovou, jazdí s manželom k nám domov. Učíme sa, ako stáť, hovoriť, čo robiť, čo nerobiť. Jej rady a skúsenosti mi určite veľmi pomáhajú a som s ňou pravidelne v kontakte pred každou akciou. Je to niečo, čomu by som sa chcela v budúcnosti venovať viac. Zatiaľ to robím len nárazovo.

Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Luxusní byt na prodej Praha - 320m, Praha 5

Fotíte ešte? V rýchlej spovedi ste hovorili, že najhoršia nočná mora je, aby modelke netieklo počas fotenia mlieko…

Našťastie sa mi to nikdy nestalo, aj keď plne dojčím a mám mlieka dosť. Ale povedala by som, že práve vďaka dojčeniu, správnej strave a pravidelnému cvičeniu som sa dostala rýchlo späť do formy. Aj vďaka koronavírusu som znova objavila kúzlo behania vonku a za máj som ubehla 150 kilometrov.

Čo sa týka fotenia, tak áno, fotím, ale nie je to také časté, ako som bola zvyknutá zo zahraničia. Naposledy som fotila napríklad do časopisov Maminka, Žena a život či kampaň na šperky. Každopádne, na svojich sociálnych sieťach sa snažím byť stále aktívna, takže fotím minimálne trikrát do týždňa.

Chceli ste byť odjakživa modelkou?

Nebol to môj životný sen a cieľ, ale gény a osud ma k tomu nasmerovali. V trinástich rokoch ma na ulici v Prahe oslovila svetoznáma česká fotografka Lucie Robinson, nafotila som svoj prvý book, a než som sa z toho všetkého stihla spamätať, odletela som na štyri mesiace do New Yorku. Tým sa začala moja kariéra modelky v zahraničí. Už vtedy som začala študovať diaľkovo, ale skôr som mala školu života. Prax, životné skúsenosti a kontakty ti dajú do života aj tak najviac. (smiech)

V roku 2013, keď som mala čerstvých osemnásť, som tu mala bývalého priateľa a chcela som byť viac v Česku. Prihlásil ma teda do Miss. Vravela som si, že keby som Miss vyhrala, mohla by som tu mať lepšie ponuky a tráviť doma viac času. Osud to ale chcel inak, nevyhrala som. S priateľom sme sa v dobrom rozišli, nič ma tu vtedy nedržalo, a tak som všetku svoju silu a energiu smerovala do zahraničia. Vďaka modelingu som mohla v relatívne krátkom čase precestovať celý svet a pozrieť sa na miesta, kam sa mnohí z nás nedostanú ani za celý svoj život.

V tom prípade ale bola tá Miss v podstate zbytočná.

Pre mňa asi zbytočná bola, ale hovorila som si, že každá Miss tu je lepšie platená než normálna modelka. Tá robí prehliadku napríklad za tisíc korún a VIP modelka alebo Miss za desať tisíc. Preto som si vravela, že keby som Miss vyhrala, mohla by som dostávať rovnaké ponuky, ale za lukratívnejšiu cenu. Ale ničoho neľutujem. Vďaka Miss som mala možnosť stretnúť svoju najlepšiu kamarátku Alenku Prešnajderovú. A to je viac než peniaze alebo hocijaký titul.

Zahraničné ponuky sú ale asi aj tak tisíckrát lepšie…

To určite. Ale ako vravím, tu ti pomôže byť trochu známejšia. Dostaneš sa do povedomia ľudí, do médií a môžu ti chodiť ďalšie lukratívnejšie ponuky. Ja som šla po Miss na casting, vybrala si ma agentúra z LA, kam som odletela a kde som potom bola sedem rokov. Vybudovala som si tam pracovnú aj osobnú základňu. Prevažne som pôsobila v Los Angeles, New Yorku, Miami a občas aj na iných kontinentoch.

Ako sa stane to, že sa ocitnete na večeri s Leonardom DiCapriom?

Stále mi to pripadá neuveriteľné. Hollywood je strašne malý rybníček, na každom rohu stretneš celebrity. Keď som tam bola s mamkou prvý raz a šli sme do obchodu, stretli sme pri pokladni Meryl Streep.

Dostala som sa tam do skvelej partie ľudí, ktorá mala k celebritám blízko a chodila preto na rôzne akcie, napríklad práve na Oscarov, Zlaté Glóbusy či na večere alebo večierky s nimi. Dodnes som tam s mnohými ľuďmi v kontakte a vždy sa tam aspoň raz ročne vraciam. Amerika bude navždy môj druhý domov, ale momentálne je pre mňa domovom Praha.

Bavili ste sa spolu?

Áno, celebrity sa s tebou normálne bavia, aj Leo sa so mnou bavil. Pýtal sa ma, odkiaľ som a čo robím. Bolo to veľmi príjemné stretnutie, je neuveriteľne milý, aj keď z neho človek má rešpekt.

Tých zážitkov mám hrozne veľa a nielen s ním. Napríklad sme oslavovali s kamarátkou narodeniny v Hamptons, keď tu zrazu priletela na záhradu helikoptéra a z nej vystúpil Jon Bon Jovi s rodinou. Až potom som sa dozvedela, že chodí so synom Jona Bon Joviho. V ich sídle sme tak spolu s nimi strávili celý víkend a sám Jon mi ráno robil vajíčka so slaninou. Takže, to sú také úplne nezmyselné stretnutia. Nikdy by mi nenapadlo, že raz budem žiť v takom svete, a dodnes nechápem, ako sa to mohlo pošťastiť obyčajnému dievčaťu z Krče. Tieto zážitky ale nerozprávam len tak každému pri každom stretnutí. Mnoho ľudí mi napríklad neverí, ale blízki to vedia, majú fotky a ja vlastne ani nemám potrebu nikomu nič dokazovať.

Médiá vás niekedy tiež označujú za sestru Patrika Schicka. Neboli ste slávnejšia ako váš brat?

Je to tak. Keď som už fotila kampane v zahraničí, brat začínal s futbalom a kopal za žiakov. Dostal sa do povedomia, keď podpísal zmluvu v Taliansku a stal sa z toho prestup storočia. A ja som sa zaškatuľkovala ako sestra Patrika Schicka. Pritom som kariéru mala už dávno rozbehnutú, ale v zahraničí.

Takže teraz to môže vyzerať, že som sa tu objavila, až keď sa brat preslávil. Tá nálepka mi ale nevadí, rešpektujem to a bratovi to veľmi prajem. Patrik je teraz určite slávnejší a mne to aj vďaka nemu prinieslo tiež určitú slávu. Dostala som sa vďaka tomu v Taliansku do televízie, kam som tri mesiace chodila natáčať televíznu šou, takže som sa učila aj po taliansky a s bratom sme boli taká talianska dvojica. To bolo príjemné. (smiech)

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m, Praha 5

Nemrzí vás, že ste všetky tieto zážitky v pomerne mladom veku vymenili za to, stať sa mamičkou?

Ja som si vždy priala nájsť si partnera a založiť rodinu v mladom veku. V Amerike som ale to šťastie nemala. A vďakabohu za to. Osud to chcel inak a som veľmi šťastná tam, kde momentálne v živote som. Zdá sa mi, že ľudia v LA sa neustále honia za niečím dokonalým a stále hľadajú lepšie a lepšie možnosti. Tí, ktorí niekedy žili v LA, by to asi pochopili. Netýka sa to len vzťahov, ale aj práce. Osobne by som povedala, že mnoho ľudí z brandže sa nikdy stopercentne neusadí. Aspoň podľa toho, čo som zažila ja.

A či ma to mrzí? Rozhodne nemrzí. V 25 rokoch som precestovala skoro celý svet, zarobila som si dobré peniaze, zažila život v luxuse, ale i v trýznivých podmienkach v rôznych kútoch sveta.

Modeling nie je vždy prechádzka ružovým sadom. Boli momenty, keď som chcela všetko zabaliť a vrátiť sa späť do školy. Prežila som si toho skutočne veľa. Mám obrovské množstvo zážitkov, z ktorých budem žiť až do konca života. To, že som založila rodinu a zakotvila pomerne skoro, mi prináša nesmierne šťastie. A bol to môj životný sen. O to lepšie teraz môžem začať novú kapitolu života a nemusím ľutovať, že som niečo neprežila alebo neprecestovala. Našťastie mám ale skvelého manžela svetobežníka, ktorý miluje cestovanie rovnako ako ja. Nemyslím si, že sa už do USA nepozrieme, on sám má v Amerike dve sestry.

Ako ste si vysnívali svojho manžela?

Bola som asi rok po rozchode s americkým hercom, ktorý mi zlomil srdce, a mňa už nebavilo byť stále sama. Chcela som si niekoho nájsť a veľmi ma mrzelo, že ma nikto nikde neoslovil, nevypýtal si číslo a nikam ma nepozval. Asi sa ma tí chlapi báli.

No, a tak som sa rozhodla, že napíšem list do vesmíru. Už som to robila v minulosti niekoľkokrát, tentoraz som si ale povedala, že budem veľmi špecifická a napíšem zoznam vlastností, znalostí a zručností, ktoré by mal môj budúci partner mať. Napísala som tam, že budúci muž, ktorého stretnem, bude môj budúci manžel a otec mojich detí. V liste som bola veľmi konkrétna – od modrej farby očí, po tetovanie, výšku aj veľkosť penisu. (smiech) Napísala som si dopodrobna všetky vlastnosti a schopnosti, ktoré by mal mať a zvládať, ako napríklad hovoriť po anglicky, byť svetobežník, mať rád športy a deti, mať super rodinu a dobré vzťahy s mojou rodinou. No a za sedemnásť dní, keď som bola na otočku v Prahe, som stretla Lukáša.

Kde ste ho stretli?

V kaviarni v centre Prahy.

Len tak?

Áno, cez moju kamarátku Barču Burdovú, ktorá bola tiež sama. Bolo to v nedeľu 16. septembra 2018. Sťažovali sme sa, ako nás už nebaví byť samé. A ona mala kamaráta, ktorý už bol tiež štyri roky sám, a pozvala ho. Keď som zbadala Lukáša prichádzať, páčila sa mi už len tá jeho chôdza, ale nepáčili sa mi jeho biele okuliare. (smiech) Len čo si ich ale zložil a uvidela som tie jeho nádherné, žiarivo modré oči, podlomili sa mi kolená.

Okamžite som si spomenula na ten list, aj tetovanie mal, a bolo mi jasné, že to bude on. Hneď som mala motýle v bruchu, bola to intuícia. Keď sme sa zoznamovali a podávali si ruku, cítila som, že sa páčim aj ja jemu. Po káve sme sa šli prejsť, potom sme zašli do krčmy, do kina, v noci ešte na drink, kde sme sa pobozkali a ja som vedela, že už je hotovo. Do Ameriky som sa potom už vrátila len zbaliť si veci a odsťahovala som sa späť do Prahy.

Čo na to kamarátka?

Šla mi za družičku. Vďaka nej mám dnes rodinu. (smiech)

A ona už má chlapa?

Nemá, nenapísala si list do vesmíru! (smiech)

Kristýna, ste šťastná?

Nesmierne! Koľkokrát ležíme s manželom doma a so slzami v očiach si vravíme, akí sme šťastní, že sme jeden druhého našli.

Ďakujem za rozhovor.

Fast confession:

Čo vám Česká Miss dala a čo vzala?

Vzala asi trochu súkromia a dala najlepšiu kamarátku – Alču Prešnajderovú.

Čím ste chceli byť ako malé dievčatko?

Maminkou.

Čím vás naposledy potešil váš manžel?

Darčekom k narodeninám, minulý týždeň.

Aké pocity zažívate pri pohľade na svojho synčeka?

Blahobyt, radosť, šťastie.

Ako ste dokázali získať tak rýchlo späť svoju postavu?

Tvrdá práca, behanie a dobrá strava.

Je podľa vás materská dovolenka dovolenkou?

Určite nie, pre mňa teda určite nie.

Váš najobľúbenejší futbalový tím?

Tam, kde hrá môj manžel.

Nočná mora modelky na materskej?

Že jej začne tiecť mlieko pri fotení.

Čo by ste poradili dnešným českým modelkám, ako uspieť?

Nebáť sa toho, ísť do sveta a preraziť.

Najúžasnejší zážitok z LA?

Večera s Leonardom Di Capriom, narodeniny s Justinom Bieberom a raňajky s Jonom Bon Jovim.

Čím si vás váš manžel získal?

Svojím šarmom, pohľadom a vtipmi.

Najcennejšia rada vašej maminky?

Mazať sa, používať ochranný faktor v zime aj v lete.

Koľko času strávite denne na Instagrame?

Priemerne dve, tri hodiny.

Ďalšie dieťa – áno alebo nie?

Určite áno.
Respondent sa pýta redaktora:

Baví vás vaša práca?

Milujem svoju prácu.
Luxury Prague Life

Photo gallery (6)

View photo gallery

About the author

I studied humanitarien studies. I am interested in psychology, like to read the red library as an escape from the reality of every day life. My biggest passion is travel and good wine.
Karolína Lišková
Luxury Real Estates
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 475 000 CZK
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 145 m², ter. 11 m²
18 490 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
9 980 000 CZK
Show property
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
50 000 000 CZK
Show property
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
price upon request
Show property
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 CZK
Show property
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²

127 m²
87 852 CZK
Show property
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové
Praha 1

Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové

3 + 1 117 m², bal. 3 m²
37 500 CZK
Show property
Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m
Praha 1

Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m

2 + 1 58 m², bal. 6 m²
27 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²

249 m²
216 329 CZK
Show property
Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m
Praha 1

Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m

54 m², bal. 2 m²
18 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²

48 m²
46 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²

153 m²
93 789 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²

146 m²
93 392 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m
Praha 2

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m

993 m², ter. 309 m²
price upon request
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 5

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

154 m²
price upon request
Show property
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
25 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 2

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

171 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy
Praha 2

Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy

130 m²
42 900 CZK
Show property
Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m

465 m², ter. 144 m²
41 928 000 CZK
Show property
Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m
Praha 10

Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m

162 m², ter. 12 m²
price upon request
Show property
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
18 750 000 CZK
Show property
Prodej luxusní administrativní budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní administrativní budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Kancelářské prostory na prodej na Praze 8
Praha 8

Kancelářské prostory na prodej na Praze 8

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 CZK
Show property
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
22 090 000 CZK
Show property
Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m
Praha 1

Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m

3 + 1 118 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
22 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Praha 9

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s výhledem 177m
Praha 2

Luxusní byt s výhledem 177m

4 + 1 177 m²
120 000 CZK
Show property
Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m
Praha 5

Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m

Atypický 230 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 119 m², bal. 2 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 111 m²
49 000 CZK
Show property
Supermakléřky - real estate comics