Všetci ju poznáme. Bodaj by aj nie, keď už viac ako dvadsať rokov vstupuje so železnou pravidelnosťou takmer každý večer do našich obývačiek. Moderátorka českých televíznych novín Lucie Borhyová sa v súkromí usmieva rovnako široko ako na obrazovkách. A momentálne ešte viac, pretože je leto, ktoré si aj napriek nepríjemnej pachuti koronavírusu užíva. V rozhovore pre LP-Life.sk sa zverila, prečo zostáva na Nove aj napriek všetkým ostatným ponukám, aký má vzťah s Reyom Korantengom a prezradila aj niečo málo zo svojho súkromia, ktoré si inak veľmi stráži.

Video

Ako prežívate leto?

Ja prežívam leto vždy krásne, pretože leto milujem. Je to moje ročné obdobie, milujem horúce a teplé počasie. Je pravda, že tento rok je to trochu iné ako obvykle, je pre nás netradičné z mnohých uhlov pohľadu, pretože zvykneme pomerne často cestovať. Teraz trávime väčšinu času v Českej republike. Ale to má tiež niečo do seba.

Na Instagrame som ale videla nejaké fotky pri mori.

Mali sme naplánované Španielsko, ale vzhľadom na situáciu sme tam neleteli a zmenili sme program. Chceli sme ísť k moru, tak sme zvolili ten najjednoduchší variant v tom zmysle, že ak by sa čokoľvek stalo, sadneme do auta a hneď sa vrátime.

Tým variantom bolo Chorvátsko. Nechceli sme ísť až dole na Makarskú riviéru, takže sme zvolili Istriu, pretože je autom asi najbližšie, je to asi desať hodín cesty. Deti nie sú veľmi zvyknuté na takéto ďaleké cesty, pretože väčšinou lietame, takže sme mali po dlhom čase trochu dobrodružstvo. Okrem toho sme to brali tak, že ak by sa čokoľvek stalo, sadneme do auta a „o chvíľu“ sme doma. V dobe koronavírusu neviete, čo sa stane, a navyše sa situácia mení z minúty na minútu a človek nikdy netuší, či počas dovolenky nebude prijaté nejaké nové opatrenie. Obzvlášť s deťmi je to iné, než keď cestujete sami.

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190, Praha 3

Cestovali ste aj s partnerom?

Šli sme všetci, celá rodina.

Ako dlho už pôsobíte na Nove?

5. augusta 1999 sme spolu s Reyom prvýkrát moderovali Televízne noviny, ale do Novy som nastúpila na pozíciu pomocnej redaktorky v spravodajstve v roku 1997. Tento rok budeme s Reyom oslavovať dvadsiate prvé výročie v Televíznych novinách a v Nove to bude pre mňa dokopy dvadsaťtri rokov. Pripadá mi to, akoby som sa otočila, a tých dvadsaťtri rokov len tak utieklo. Je to neuveriteľné, mám pocit, že som nastúpila včera. Je to smutné v tom, ako čas strašne rýchlo letí.

Na vás to vôbec nie je vidieť. V dnešnej dobe je ale obdivuhodné udržať sa v jednej práci takto dlho. Nemali ste niekedy nutkanie skúsiť niečo iné niekde inde? Určite ste museli mať množstvo ponúk.

Musím priznať, že ponúk bolo mnoho. Ja som ale verná a konzervatívna a keď sa mi niekde páči a som spokojná, nemám tendenciu nič meniť. Tak to mám ale vo všetkom, nielen v práci. Som spokojná a vďačná za prácu, ktorú mám, a stále ma baví.

V živote som si vždy priala nemať stereotypné zamestnanie. A v spravodajstve stereotyp nikdy nemôže byť. Každý deň prichádzajú nové informácie, dejú sa nové veci, neustále sa okolo vás niečo odohráva, a tak je každý deň úplne iný.

To áno, nepôsobíte ale v teréne, neustále ste v kancelárii…

Ale informácie prichádzajú neustále nové. Je pravda, že sme v kancelárii, máme open space. Sedí nás tam pohromade celkom veľa a stále sa niečo rieši, zažívame neustále nejakú zábavu, občas sa menia kolegovia, takže sme po nejakom čase vždy v novej skupine ľudí. Nestíhame sa nudiť alebo si navzájom zovšednieť.

Moderujem aj reláciu Víkend, do toho prichádzajú akcie mimo televíziu, fotenie, natáčanie, mám občas aj herecké ponuky, zahrala som si už v niekoľkých seriáloch, starám sa o svoju nadáciu, navrhujem náramky a podobne.

Aké je moderovanie mimo televíziu či herectvo? Je v tom nejaká improvizácia? Vo spravodajstve je to predsa len presne dané.

Presne tak, mám rada akcie mimo televíziu, pretože rada improvizujem, je mi to blízke a je dobré, že si pri tom môžem vyskúšať viacero polôh. Samozrejme, v seriáli je daná nejaká linka, ktorú človek musí dodržať, ale mala som okolo seba skvelý tím, takže som si texty mohla trošku prispôsobiť. Pred natáčaním je najskôr skúška, počas ktorej si navzájom odprezentujete texty, ktoré sa môžu v priebehu trošku upravovať. Inak, samozrejme, musia zostať linka aj význam textov zachované.

Napadlo vám niekedy, že sa vďaka moderovaniu dostanete aj k herectvu?

Asi v devätnástich rokoch som bola na castingu u Zdeňka Trošky na rozprávku Princezná z mlyna. Bola to náhoda, môj dedko pracoval v štúdiu na výrobu ruchov na Barrandove, takže som zhodou náhod jazdila k nemu do ateliéru už ako malé dievčatko. Veľmi ma to bavilo a párkrát som si zahrala aj maličké roly, ako napríklad scény, kde deti vystupujú z autobusu a podobne. Po rokoch som sa sem vrátila v roli moderátorky a vnímam to ako také životné cykly.

Dedko mi vtedy ponúkol, či nechcem ísť na casting. Síce ma nevybrali, ale s tou myšlienkou som vlastne už kedysi dávno koketovala. Potom som už dostala ponuky a hrala v seriáloch Ulica, Dáma a Král, Comeback či vo filme Dědictví aneb Kurvaseneříká. V detstve som takisto hrala vo filmoch, ale nikdy som nemala žiadnu väčšiu rolu, len som sa niekde mihla práve vďaka dedkovi. Chodila som tam aj s maminkou, ktorá potom vždy vravela, že ju nebaví tam čakať. Na natáčaní sa vlastne len čaká, to je na tom asi jediné nepríjemné. Preto sme tam potom prestali chodiť (smiech).

S Reyom tvoríte moderátorskú dvojicu viac ako dvadsať rokov. To je už takmer ako manželstvo.

To vždy vraví Rey, že je to ako manželstvo. On si to asi uvedomuje viac, pretože je, zdá sa mi, rovnako dlho ženatý. Ja som sa ešte nevydala, takže s Reyom mám akési televízne manželstvo.

Aj sa niekedy pohádate ako manželia?

Musím povedať, že asi nie. Za celý ten čas sme nezažili ani jednu hádku. Možno sme mali deň, keď sme sa nemuseli úplne baviť, že sme nemali náladu, ale nič také, že by sme sa hádali alebo si liezli na nervy.

To je až vzácne…

Hoci Rey na znamenia neverí, raz sme sa spolu rozprávali o tom, že kedysi niekde čítal, že znamenie Barana, v ktorom som ja, a Leva, v ktorom je zase on, si dobre rozumejú v práci. Že v živote by nám to asi nefungovalo, ale v práci áno.

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138, Praha 3

Ako ste sa za tie roky na Nove vyrovnávali so slávou?

Ono, ako to tak postupne vznikalo, tak sa s tým človek plynule zžije. Niečo iné by bolo, keby som jeden deň bola neznáme dievča a druhý deň by na mňa ľudia na ulici pokrikovali. Nastúpite na obrazovku a celkom dlho sa nič nedeje, pretože trvá, než vás divák zaregistruje, zapamätá si vás a začne vás vnímať aj na tej ulici a nejaký spôsobom vás spoznávať.

Najskôr som moderovala, vyšla von a nič sa nedialo. Až postupne zaregistrujete, že sa niekto na vás pozerá a potom už reakcie ľudí vnímate viac. Napodiv, viac to vnímali ľudia, ktorí šli so mnou, než ja sama. Pýtali sa ma, či mi nevadí, že sa na mňa každý díva alebo pokrikuje. Naučila som sa s tým žiť a už to ani nevnímam. Myslím si, že si už žijem vo vlastnej bubline a tieto veci si už ani nevšímam.

Ani keď odcestujete do zahraničia?

Je pravda, že rada chodím na dovolenku do zahraničia na miesta, kde ma nikto nepozná. Je to väčší pocit slobody. Tu má človek pocit, že je pod neustálym drobnohľadom. Sme napríklad na letisku a každý tam vidí, čo pijeme, kam a s kým letíme. Je to jasné, tak ako my, keď uvidíme kamaráta, pozrieme sa, kam letí a podobne. Ľudia potom majú pocit, že už sme súčasťou ich životov, tak sa chcú porozprávať alebo sa vyfotiť a nemáte úplný pokoj. Totálne odreagovať sa môžete, až keď prídete na miesto, kde vás nikto nepozná.

Práve v tom Chorvátsku je množstvo Čechov…

Tento rok práveže nie, pretože pre koronavírus ľudia veľmi necestujú. Bola tam asi len desaťpercentná návštevnosť v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi. Boli sme na mieste, kde sme stretli málo Čechov, a aj na plážach sme boli takmer sami. Boli sme teda celkom bokom, v žiadnom extra turistickom centre alebo hoteli, ale v apartmáne. Za celý pobyt sme stretli pár Čechov, keď sme šli na večeru alebo večer v turistických mestečkách, tam áno. Boli fajn, to sme pokecali, ale na plážach sme boli sami, to bola pohoda.

Koľko rokov majú teraz vaše deti?

Linduška má šesť a Luky jedenásť.

To už sú vo veku, keď už tiež vnímajú, že majú slávnu mamičku.

Je zábava to pozorovať u detí. Najskôr nevedia nič a prvé, čo začnú vnímať, sú momenty, keď za vami niekto príde a chce sa vyfotiť. Keď sú deti maličké, myslia si, že je to normálne, že sa každý chce s niekým fotiť. Až keď začínajú rásť, začne im dochádzať, že je to prípad len našej rodiny. Potom im to aj vadilo. Deti povedia všetko, a tak napríklad minulý rok na výstave áut sa so mnou prišiel niekto vyfotiť a Linduška bezprostredne zareagovala: „Už zase?“ (smiech).

Lucas na to zase ale môže baliť baby…

To asi nie. My to nejako neprežívame a vôbec to neriešime. Berie to tak, že pracujem v televízii, ale inak to nerieši. Asi registruje, že mu občas niekto napríklad v škole povie, že poznajú jeho mamu, ale že by sa tým chválil on sám, to nie. Skôr sa snažíme byť neviditeľní, keď niekde sme. Nasadím si okuliare a nechceme byť stredobodom pozornosti.

Už deti vedia, čím chcú byť? Že napríklad nechcú byť slávne, pretože sa nechcú s každým fotiť?

Ešte si asi úplne neuvedomujú pre a proti, ale Linduška má tendencie napodobňovať to, čo robím ja, a dosť sa mi podobá. Rada si berie do ruky mikrofón, keď ma doma vidí, ako sa pripravujem na moderovanie a Lukyho napríklad používam ako parťáka Reya (smiech). Takže Linduške sa to páči a občas to skúša.

Keď sme sa rozprávali o tom, čím by chcela byť, nevybrala si moderátorku. Pani učiteľky v škôlke mi potom ale povedali, že keď sa detí pýtali, Linduška zvolila práve moderátorskú profesiu. To pohladí na duši, bolo to veľmi milé. Potešilo ma to ešte viac, ako keby to povedala mne. Luky zatiaľ nie je veľmi otvorený, u neho zatiaľ príliš nevidím sklony k vystupovaniu pred ľuďmi.

Ako prežívate, že malá pôjde do školy?

Oplačem to, to je jasné. Vždy som oplakala všetky životné etapy, keď deti nastúpili do škôlky a podobne. Zrazu sa z toho malinkého dievčatka stáva väčšia slečna. Tieto momenty ma vždy dojímajú.

Bude u toho prítomný aj jej otecko?

To neviem.

Majú ale dobrý vzťah, fungujete?

Áno, sme taká jedna veľká rodina.

Premýšľali ste nad ďalším dieťatkom?

Som spontánny typ, takže dopredu neplánujem. Čo život a osud prinesie, to prinesie.

Všimla som si, že podporujete charitu…

Som patrónkou Neonatologického oddelenia Nemocnice Na Bulovce a prostredníctvom svojho Nadačného fondu LuckyBe zháňam prostriedky, aby som mohla čo najviac pomáhať predčasne narodeným bábätkám. A nielen im, ale najmä lekárom a celému zdravotníckemu personálu, ako aj mamičkám.

Okrem toho, že organizujeme rôzne akcie, dražby a zúčastňujeme sa ich, rozhodla som sa navrhovať a vyrábať svoje LB produkty, vďaka ktorým sa nám darí poskytovať konštantnú pomoc. Medzi LuckyBe produktmi nájdete šperky – LB náramky, náušnice, prívesky, oblečenie – tričká, šiltovky, ale aj lesk na pery či hrnčeky a iné predmety. Teší ma, že sa ľuďom tento nápad páči. A keď si niečo na našich stránkach www.luckybe.cz kúpia, pomôžu tým, ktorí to potrebujú, a zároveň si urobia radosť.

Lucie, ste šťastná?

Nerada to vravím, pretože nechcem nič zakríknuť. A nerada vyslovujem nahlas veľké súdy.

Vždy, keď vás totiž vidím, žiarite tým svojím obrovským úsmevom…

Moje heslo je, že všetko zlé je na niečo dobré. Snažím sa myslieť pozitívne. Nie vždy sa to, samozrejme, dá. Sú to klišé, ale život neuveriteľne rýchlo uteká a nikdy nevieme, čo sa stane zajtra. Preto je treba si ho užívať.

Mám radosť aj z toho, že ráno vstanem a svieti slniečko, užívam si deň a teším sa aj z jeho maličkostí, že si večer zájdem na dobré jedlo alebo obľúbenú zmrzlinu. Podobným spôsobom si môžete život užívať aj vy. Samozrejme, každý má inú hranicu toho, čo ho robí šťastným. Ak vás tešia maličkosti, ste svojím spôsobom šťastný človek. To sa ale nedá naučiť.

Ďakujem za rozhovor, Lucie.

Fast confession:

Čo pro vás znamená TV Nova v jednej vete?

Súčasť môjho života.

Čím vás naposledy Rey rozosmial?

My sa spolu smejeme neustále a väčšinou ide o interné hlášky.

Najväčší trapas pred kamerou?

Asi, keď som sa skotúľala priamo k nohám Maestra Karla Gotta.

Akú rolu by ste si pred kamerou ešte priali?

Zahrať si niekoho iného než sama seba.

Najkrajší darček od vášho partnera?

Darček, ktorý som si najviac želala.

Čo si myslíte o rasizme v Česku?

Myslím si, že to je veľký problém a malo by v tomto smere prebiehať vzdelávanie a osveta.

Akú najcennejšiu radu vám dala vaša mamička?

Aby som nebola ku každému taká dôverčivá a otvorená.

Čo po vás zdedili vaše deti?

Povedala by som, že viac, než by som si kedy myslela. Keď sa na ne pozriem, vidím sama seba. Často.

Recept na dobrú náladu?

Pozitívne myslenie.

Máte strach z druhej vlny koronavírusu?

Strach je silné slovo, určité obavy tu sú, ale musíme veriť, že druhá vlna nepríde.

Ktorá krajina je vášmu srdcu najbližšia?

Okrem Českej republiky je to asi Španielsko.

Najúčinnejšia diéta?

Kombinácia zdravej stravy a pohybu.

Akým zvieraťom by ste chceli byť v budúcom živote?

Našou Lolynkou, teda naším psíkom.

Veríte na lásku na prvý pohľad?

Áno.
Respondent sa pýta redaktora:

Ako sa máte?

Je mi strašne teplo, ale keďže je leto, tak napriek tomu skvele.
Paráda.
Luxury Prague Life

Photo gallery (6)

View photo gallery

About the author

I studied humanitarien studies. I am interested in psychology, like to read the red library as an escape from the reality of every day life. My biggest passion is travel and good wine.
Karolína Lišková
Luxury Real Estates
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 475 000 CZK
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 145 m², ter. 11 m²
18 490 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
9 980 000 CZK
Show property
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
50 000 000 CZK
Show property
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
price upon request
Show property
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 CZK
Show property
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²

127 m²
87 852 CZK
Show property
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové
Praha 1

Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové

3 + 1 117 m², bal. 3 m²
37 500 CZK
Show property
Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m
Praha 1

Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m

2 + 1 58 m², bal. 6 m²
27 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²

249 m²
216 329 CZK
Show property
Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m
Praha 1

Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m

54 m², bal. 2 m²
18 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²

48 m²
46 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²

153 m²
93 789 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²

146 m²
93 392 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m
Praha 2

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m

993 m², ter. 309 m²
price upon request
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 5

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

154 m²
price upon request
Show property
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
25 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 2

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

171 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy
Praha 2

Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy

130 m²
42 900 CZK
Show property
Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m

465 m², ter. 144 m²
41 928 000 CZK
Show property
Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m
Praha 10

Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m

162 m², ter. 12 m²
price upon request
Show property
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
18 750 000 CZK
Show property
Prodej luxusní administrativní budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní administrativní budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Kancelářské prostory na prodej na Praze 8
Praha 8

Kancelářské prostory na prodej na Praze 8

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 CZK
Show property
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
22 090 000 CZK
Show property
Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m
Praha 1

Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m

3 + 1 118 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
22 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Praha 9

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s výhledem 177m
Praha 2

Luxusní byt s výhledem 177m

4 + 1 177 m²
120 000 CZK
Show property
Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m
Praha 5

Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m

Atypický 230 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 119 m², bal. 2 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 111 m²
49 000 CZK
Show property
Supermakléřky - real estate comics