Keď ju človek vidí v televízii, ako sa usmieva nad rozpálenými panvičkami, ani mu nenapadne, že táto žena má za sebou pomerne strastiplnú cestu. Iva Sarauerová vie variť a torty pečie ešte lepšie. Postavu má úplne dokonalú, pretože sa vo voľnom čase venuje fitness na súťažnej úrovni. Zároveň je to ale tiež mama dvoch dospievajúcich chlapcov, na ktorých je sama. To, že to teraz vyzerá, že sa má perfektne a všetko sa jej darí, je vykúpené pomerne tvrdou daňou, ktorá sa podpísala na jej psychike. V rozhovore pre LP-Life.sk sa Iva rozpovedala o tom, čím všetkým si musela prejsť, aby bola tam, kde je.

Video

Si v MasterChefovi, cvičíš, pečieš torty. Čo pre teba znamená núdzový stav?

Musím za seba povedať, že to skoro nepociťujem, maximálne idem do obchodu a vrátim sa do auta po rúško. Jediné, čoho sa trochu bojím, keď by bol lockdown, že budem mať detičky doma, to asi pocítim veľmi. To bude asi núdza (smeje sa).

Nechcú byť v škole?

Mladší Hugo, ten má deväť, nechce byť doma zatvorený a strašne ho nebaví venovať sa škole cez počítač. Je to nepríjemné aj pre mňa.

Čo fitká? Tie sú zatvorené.

To je ďalšia vec. Čo sa dá robiť.

Prodej rodinného domu na Praze 5-191m
Prodej rodinného domu na Praze 5-191m, Praha 5

Cvičíš inak?

Zatiaľ som si dvakrát zacvičila doma, ale to je taká paródia na tréning. Doma nerada cvičím, to vyslovene neznášam. Niečo iné je sadnúť si doma na hodinu na rotoped, to mi nevadí, počas toho si vybavím správy. Ale fitko a činky doma jednoducho nenahradíš. To pociťujem, to je pravda.

Budeš mať čoskoro nejakú súťaž?

To je práve otázne. Myslela som si, že áno, že sa chystám na december na preteky, moja príprava je ale strašne komplikovaná. Mám aj zdravotné problémy, takže začnem makať a potom sa zase niečo stane, či už zdravotne alebo pracovne, mám toho teraz strašne veľa. Formu na preteky rozhodne nemám. Ani vlastne neviem, keď vidím, čo sa deje, či budú presunuté, alebo úplne zrušené. Človek nevie, na čom je, či sa má na niečo chystať.

Ako ti napadlo prihlásiť sa do MasterChefa?

To mi vôbec nenapadlo, vôbec to nebola moja ambícia ani cieľ. Prihlásila ma tam moja milovaná sesternica Lucinka. Ďakujem jej za to.

Musíš k tomu ale mať aj nejaké predpoklady. Najviac robíš torty.

Robím torty. Odmalička rada a veľa varím. Samozrejme, odvtedy, čo som s chlapcami sama, už to nie je vyvarovanie, robím si svoju stravu a varím rýchle jedlá. Vždy som ale varila. Keď som bola na materskej, robila som klasiku, sviečkovú, paradajkovú omáčku, knedle, „vepřo knedlo zelo“.

To si ale musela kvôli chlapovi, nie?

Áno. Často som pozývala kamarátov a známych, aj kvôli manželovi. Varila som veľa, niekedy aj dvakrát denne.

Aké to je, variť a vedieť, že to niekto skutočne hodnotí?

Začneš sa na to pozerať úplne inak, z inej perspektívy. Je niečo iné variť si doma len tak a pre chlapcov, tu chceš ukázať to najlepšie, čo v tebe je, a zrazu zistíš, že vlastne nič nevieš, nič nepoznáš. Začneš sa zdokonaľovať, študovať. Po natáčaní som teda nemala veľa času, jazdila som večer za chlapcami, aby som ich chvíľu videla, a potom späť na hotel, pretože sme spali na hoteli. Snažila som sa čítať kuchárske knihy, pozerať YouTube a učiť sa.

Dovtedy si to robila tak, ako si bola zvyknutá.

Áno, samouk. Keď som bola mladšia a učila som sa variť, tak som napríklad zavolala maminke, ale nikdy som nebola typ na kuchárky, že by som postupovala podľa receptov. Varila som intuitívne.

V súťaži si mala nejaký emotívny, plačlivý moment.

Tých bolo asi viac. Bolo to úplne na začiatku, prvá výzva. Zdvíhaš debničku a čakáš suroviny, boli tam ale fotografie z detstva a fotky, ktoré zaslala rodina. Väčšina súťažiacich tam mala fotku z detstva, ja som tam mala fotku, kde stojím v bikinách v závodnej forme a v ruke držím tortu. Vtedy som si na svoje prvé preteky robila tortu podľa plaviek. Do toho som sa rozišla so svojím trénerom, takže som si spomenula, ako ma v tom manžel nepodporoval, emócie z prvých pretekov. To som veľmi plakala, nedalo sa to udržať.

Plakala si aj v ďalšej výzve, kde ste nakupovali. Prečo?

Táto výzva bola veľmi pekná a zaujímavá. Dostali sme sto korún a za to sme museli nakúpiť suroviny a uvariť z nich nejaký skvelý MasterChefovský pokrm.

A to sa dá?

Naozaj sa to dá. Nie je dôležité, čo som varila, ale po výzve ideš vždy do spovednice, kde ťa poriadne podusia. Je to zostrihané a divák z toho vidí len pár sekúnd, ale si tam napríklad desať minút a dávajú ti veľmi osobné otázky, snažia sa z teba dostať emócie. Už si to veľmi nepamätám, už je to skoro rok, odkedy sa to natáčalo.

Myslím si, že sa ma vtedy pýtali, či som niekedy zažila ten pocit počítať peniaze a nemať ich. Na to si, samozrejme, spomenieš. Keď skončíš s deťmi sama, musíš ich uživiť a peniaze nemáš. Zrazu si niekde s holým zadkom v byte, ktorý nedokážeš ani poriadne poplatiť. Oni idú naozaj pod kožu, chcú to z teba vytiahnuť, aby si sa tam rozplakala.

Bolo obdobie, keď som musela deťom vyberať kasičku. Bolo to nepríjemné a oni to tam samozrejme dali. Samozrejme som tam tie peniaze vždy chlapcom vrátila a vedeli to. Ale pocit, keď stojíš v obchode s mobilom a na kalkulačke počítaš, čo všetko môžeš kúpiť, pretože máš v peňaženke tri stovky, je hrozný a už to nikdy v živote nechceš zažiť.

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m, Okolí Prahy

Prečo sa to stalo? Manžel ťa nepodporil?

My sme spolu boli osemnásť rokov. Náš vzťah bol postavený na pevných pilieroch lásky, veľmi sme sa milovali, mali sme deti a potom sa to nejako začalo. Myslím si ale, že po rokoch bola jeho väčšia zábava ísť večer na pivo. Mal iné zábavy než sa venovať svojej žene a rodine. Veľmi ma v ničom nepodporoval, skôr by som povedala, že ma trošku ťahal dole. Veľa ma ponižoval.

Ako sa to stalo, z tej veľkej lásky?

Myslím si, že tam bol veľký tlak, keď som mala za sebou dve materské. Bola som v totálnej sociálnej izolácii, to bolo strašné, keď na to spomeniem. Mať za sebou dve materské, nemať medzi tým žiadnu prácu a stále dokola sa len starať o deti a domácnosť. Chápem, že na neho bol asi veľký tlak kvôli hypotéke a úveru. Jeho úniky boli vždy k pivu.

Nebolo to ale tak, že by som si zo dňa na deň povedala, že takto to ďalej nejde. Päť rokov som plakala v tme. Vravela som, aby sme to šli riešiť, že je tu niečo zle. On nechcel. Nevidel žiadny problém, mal vyložene klapky na ušiach a očiach. Nevidel absolútne moju hodnotu, bola som ako handra na palici. Keď máte totálnu nepodporu vo všetkom… Skutočne sa ku mne nesprával veľmi pekne. Musím povedať, že posledných päť rokov som naozaj preplakala doma do vankúša.

Možno, že niekto by už dávno z takého nefunkčného manželstva odišiel. Ľahko sa to ale povie, keď máš dve deti a nemáš nič, ani korunu, si závislá na manželovi… Snažila som sa zarábať peniaze sama, robila som záhrady…

Áno, ty si vyštudovala záhradnú architektúru.

Sem-tam som mala nejakú záhradu, do toho už som hlavne doma robila popri materskej torty. Neskutočne ma to bavilo, bol to pre mňa únik od reality. On bol večer na pive a ja som robila torty, pretože som robila často modelované torty.

Do toho som začala veľa behať, po tridsiatke sa to zlomilo. Teraz spätne to asi vidím, prečo som chodila behať, pretože vonku mi bolo najlepšie. Zažila som aj závislosť na behaní, desať, pätnásť kilometrov denne som musela dať, inak by som večer nezaspala Ozvali sa mi ale kolená, musela som potom absolvovať operácie a behanie zavesiť na klinec. To ma ale priviedlo k fitness, kde som spoznala Míšu. Svojho trénera a kamaráta, ktorý sa ku mne správal pekne, veril, že niečo dokážem, a bol ako moja spriaznená duša. Vlial mi krv do žíl.

On je náš úžasný český kulturista a skvelý človek. Začali sme sa spolu veľa kamarátiť a myslím si, že vďaka nemu som teraz tu. Povedala by som, že ma dostal von z pekla.

Čo na to manžel? Nevadilo mu, že si zrazu robíš, čo chceš?

Jeho ego som ranila tak, že sa mi pomstil. Úplne sa uzavrel a odišiel od nás. Psychológ nám odporučil, aby sme nerobili žiadne unáhlené rozhodnutia, aby sme si dali malú pauzu a čas na rozmyslenie. On ale niekoho spoznal a odišiel od nás. Hneď s ňou začal žiť a ona o dva a pol mesiaca otehotnela.

Čo na to chlapci?

Hrozné. Tam šlo o to, že začal robiť peklo. Snažil sa nás vypudiť z bytu, kde sme celý život žili, to bolo najhoršie obdobie môjho života (plače).

Keby nebolo mojej maminky, tak neviem, čo by s nami bolo. Neuveriteľne mi pomohla. Nielen finančne, ale aj psychicky. Som jej veľkým dlžníkom. Pamätám si, že som vtedy brala pol roka antidepresíva.

Advokátka mi vtedy poradila, aby som požiadala o podporu. Myslím si, že sa to volá vyživovacia povinnosť voči manželke, aby som mala rovnakú životnú úroveň ako on, pretože som naozaj nemala vôbec žiadne peniaze. Na základe toho ma začal udávať na súd, že robím torty načierno, pritom som sa snažila uživiť deti.

Vedela som, že záhrady už veľmi robiť nechcem, a tiahlo ma to k tým tortám. Stála som pred rozhodnutím založiť si živnosť. To so sebou ale prináša platenie zdravotného a sociálneho poistenia, hlavne človek musí mať ako cukrár profi kuchyňu. Advokátka mi povedala, že si tú živnosť urobiť musím, keď ma udáva na súd. Vtedy som si ju naozaj založila. Teraz sa tomu smejem, pretože vďaka nemu som teraz tu. Vďaka jeho nepodpore a tomu, aký bol.

Toto je veľmi otvorená spoveď, takto verejne som nikdy celý svoj príbeh nevravela.

Teraz si ale už v pohode, aspoň tak pôsobíš. Máš aj vďaka Masterchefovi viac zákaziek, si viac vidieť.

Toto všetko si určite veľmi vážim.

Manžel ťa asi tiež vidí v televízii…

Myslím si, že to veľmi nezvláda.

Nie ste v kontakte?

Sme v kontakte vždy, keď sa zídeme na súde.

Neberie si deti?

Berie, raz za štrnásť dní na víkend. Sú síce väčšinou u babičky, ale má ich. Raz za štrnásť dní ich má na dve hodiny poobede. Veľmi sa ale nevídavame. Nemám ani potrebu ho vidieť.

Sú chlapci v pohode?

Myslím si, že teraz už áno.

Sú na teba pyšní?

Sú, veľmi.

Predsa len, vidia ťa v televízii.

Ich to už veľmi nefascinuje. Som v televízii a oni sú na mobiloch. Trvá to už dlho, takže už to toľko neprežívajú. Určite ale sú pyšní, aj medzi kamarátmi napríklad.

Chcela by si raz mať svoju cukráreň?

Určite. Nechcem sa ale utortovať k smrti, hoci je to krásna práca.

Je tiež veľmi náročná.

Veľmi. Už len to, že musíš všetko nakúpiť, priviezť, upiecť, neustále umývaš riady. Myslím si, že päťdesiat percent svojho času umývam len riady (smeje sa).

Je niečo, čo by si chcela zmeniť na svojom živote?

Jediné, čo by som chcela zmeniť, je presťahovať sa z bytu, v ktorom sme. Je malý a strašne drahý. Už asi tri mesiace dávam žiadosť o sociálny byt od Prahy 3. Mám všetky dokumenty, tento týždeň to musím podať. Veľmi dúfam, že ho dostanem, a že sa možno bude potom dať odkúpiť.

Čo láska?

To je, samozrejme, ďalšia vec. Hľadá ma.

Nehovor mi, že po tom, ako si teraz vidieť, ti nechodia správy.

Určite áno, na toto ale nie som, nie je to nič pre mňa. Veľmi na to nereagujem, maximálne sa poďakujem, keď je to pekná správa. Určite ale nemám ambície sa stretávať s niekým z Instagramu. To radšej budem ešte rok sama.

Ivka, držím palce a ďakujem za rozhovor.

Fast confession:

Čo ti MasterChef dal a čo vzal?

Dal mi množstvo skvelých kamarátov a skúseností, vzal mi veľa času s deťmi.

Akú najhoršiu diétu si za svoj život držala?

Myslím si, že strašnú diétu som nikdy nedržala.

Ako vyzerá tvoj vysnívaný muž?

To je ťažké. Pekný, dobrý, vysoký… Hlavne dobrý.

Čo pre teba znamená luxus?

Vyspať sa a oddýchnuť si.

Komu by si nikdy neupiekla tortu?

Nikto mi nenapadá.

Čím ťa dokážu maximálne vytočiť tvoji synovia?

Keď sa hádajú a neposlúchajú ma.

Ďalšie dieťa áno alebo nie?

Stopercentne áno.

Bojíš sa koronavírusu?

Nebojím.

Kde sa vidíš o 10 rokov?

Šťastná veľká rodina – to dievčatko a ten muž.

Tvoje životné motto?

Keď už, tak už.

Čo robíš, keď je ti smutno?

Objímem svojich synov.

Čo by si na svojom tele najradšej zmenila?

Vyformovala zadok.

Pre koho bola najdrahšia torta, akú si kedy upiekla, a koľko stála?

Tohtoročná jedna svadba, upiekla som dvadsaťkilovú tortu.

Ak to nie je tajné, vymenuj, čo si si na sebe nechala vylepšiť odborníkmi.

Prsia.
Respondent sa pýta redaktora:

Čo bola asi najbláznivejšia vec, ktorú si v živote urobila?

Behala som nahá po lese.
Luxury Prague Life

Photo gallery (6)

View photo gallery

About the author

I studied humanitarien studies. I am interested in psychology, like to read the red library as an escape from the reality of every day life. My biggest passion is travel and good wine.
Karolína Lišková
Luxury Real Estates
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 475 000 CZK
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 145 m², ter. 11 m²
18 490 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
9 980 000 CZK
Show property
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
50 000 000 CZK
Show property
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
price upon request
Show property
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 CZK
Show property
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²

127 m²
87 852 CZK
Show property
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové
Praha 1

Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové

3 + 1 117 m², bal. 3 m²
37 500 CZK
Show property
Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m
Praha 1

Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m

2 + 1 58 m², bal. 6 m²
27 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²

249 m²
216 329 CZK
Show property
Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m
Praha 1

Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m

54 m², bal. 2 m²
18 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²

48 m²
46 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²

153 m²
93 789 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²

146 m²
93 392 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m
Praha 2

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m

993 m², ter. 309 m²
price upon request
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 5

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

154 m²
price upon request
Show property
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
25 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 2

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

171 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy
Praha 2

Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy

130 m²
42 900 CZK
Show property
Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m

465 m², ter. 144 m²
41 928 000 CZK
Show property
Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m
Praha 10

Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m

162 m², ter. 12 m²
price upon request
Show property
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
18 750 000 CZK
Show property
Prodej luxusní administrativní budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní administrativní budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Kancelářské prostory na prodej na Praze 8
Praha 8

Kancelářské prostory na prodej na Praze 8

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 CZK
Show property
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
22 090 000 CZK
Show property
Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m
Praha 1

Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m

3 + 1 118 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
22 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Praha 9

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s výhledem 177m
Praha 2

Luxusní byt s výhledem 177m

4 + 1 177 m²
120 000 CZK
Show property
Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m
Praha 5

Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m

Atypický 230 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 119 m², bal. 2 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 111 m²
49 000 CZK
Show property
Supermakléřky - real estate comics