Rýchla spoveď – František Gebr zo Svatby na první pohled: V posteli sa mu striedajú tri kočky!

O ženách, športe aj zaujímavostiach zo zákulisia profesie fotoproducenta.
30.Jan 2021
 

Podnikateľ a fotograf František Gebr sa v posledných mesiacoch stal jedným z najvyhľadávanejších mužov na sociálnych sieťach, a to vďaka českej televíznej reality show Svatba na první pohled, ktorej sa zúčastnil. Tridsaťšesťročný rodák z Prahy pracoval 11 rokov ako foto produkčný, takže sa v rozhovore pre LP-Life.sk rozhovoril o svojom najzaujímavejšom zážitku zo zákulisia tejto profesie. Reč prišla tiež na jeho súkromný život, nudistickú pláž i netradičný šport, ktorému sa v detstve venoval.

Video

František, ty si síce v reality show lásku nenašiel, ale na internete kolovala informácia, že sa objavuješ po boku inej ženy. Ako to je v skutočnosti?

V skutočnosti je to tak, že teraz som sám, ale pohyboval som sa po boku Markéty, pretože sme spolu pracovali a ja som pre ňu fotil jednu reštauráciu.

Ty si svoje partnerky ale často spoznal v práci…

Áno, to je pravda. Keď v dnešnej dobe pracuješ, tak väčšinu času stráviš v práci, kde stretávaš ženy – kolegyne a často medzi nimi nájdeš i partnerku. Stretávate sa päťkrát týždenne a niekedy skrátka preskočí iskra.

A mal si niekedy niečo so svojou nadriadenou?

Nikdy, pretože moja „nadriadená“ bol René Decastelo a myslím si, že Evička Decastelo by veľmi žiarlila, a navyše my s Reném sme obaja na dievčatá, takže tam nikdy nič neprebehlo. (smiech)

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m, Praha 1

Takže momentálne si single oficiálne aj neoficiálne?

Momentálne som sám na oba spôsoby.

Si ten, ktorý balí, alebo sa pokojne necháš zbaliť?

Stereotyp asi je, aby muž zbalil ženu, ale v dnešnej dobe, keď si aj vy, ženy, dokážete vymeniť pneumatiku a prípadne zavolať opravára na čokoľvek, čo sa doma pokazí, tak si myslím, že stereotyp, že muž je ten, ktorý balí, už neplatí. Myslím si, že je pekné, keď je vôľa obojstranná.

Aký máš názor na to, keď žena uháňa chlapa či naopak?

Ja som človek, ktorý sa nerád necháva do niečoho tlačiť, a zároveň som človek, ktorý nikoho do ničoho netlačí. Takže ak chlap úplne šialene uháňa ženu alebo žena chlapa, nezdá sa mi to zdravé. Všetko má byť v rovnováhe a má mať správny rytmus.

Takže v momente, keď začne žena tlačiť na pílu, berieš nohy na ramená?

No, neberiem nohy na ramená, ale snažím sa to upokojiť. Láska je skrátka jedna z vecí, ktorú si určite nikdy nemôžeš od nikoho vynútiť.

Preferuješ štíhle ženy alebo si potrpíš skôr na štýl krv a mlieko?

Povedzme, že mám nejaký preferovaný typ ženy, ktorý ale nedokážem opísať. Pre mňa musí byť žena zaujímavá úsmevom, energiou, inteligenciou, nejakou chémiou, ktorá bude medzi nami fungovať. Či je trochu krv a mlieko alebo je športovkyňa a trochu štíhlejšia než ja, podľa mňa nehrá rolu. A s tým, ako vyváram? Úprimne, to dievča by muselo byť športovkyňa, aby bolo štíhle, alebo by nesmelo jesť to, čo varím, ale to nejde. Ja strašne rád varím.

Ty máš zo svojich predchádzajúcich vzťahov doma 3 mačky. Prečo zostali všetky u teba a nie u tvojich bývalých partneriek?

To je zaujímavá otázka. Dařbujána mám zo vzťahu s Magdou, v tom čase sme riešili, že by sme ho mali v striedavej starostlivosti, ale potom sme sa dohodli, že by to pre mačku bolo stresujúce, takže zostal u mňa. Kirke nie je zo žiadneho vzťahu, tú som si zaobstaral dobrovoľne, aby Dařbuján nebol doma sám, ale potom prišiel vzťah s Miladou a s ňou Frída. A keď Milada odchádzala, tak už nechcela Frídu dať preč od ostatných mačiek, pretože k sebe mali veľmi blízko, a tak zostali u mňa.

Spia s tebou v posteli?

To si píš, že áno. Väčšinou Dařbuján a Kirke. Frída príde večer na chvíľu, aby sa nechala poškrabkať, a potom si ide najčastejšie ľahnúť na kúrenie a príde ma ráno pozdraviť, takže sa mi v posteli striedajú tri „kočky“.

Videla som fotografiu, na ktorej si sa otužoval vonku tak, ako ťa Pán Boh stvoril. Vyrazil by si na nudistickú pláž?

Viem, že to teraz bude znieť celkom hlúpo, ale som v skutočnosti dosť hanblivý človek. Fotografia, na ktorej som sa otužoval v dvojcentimetrovom snehu nahý, vznikla tak, že som telefón pripevnil statívom na zábradlie a zapol som nahrávanie videa. Veľmi som sa obzeral, či ma niekto nevidí. Ľahol som si tam, chvíľu som si poležal a potom som tajne vbehol dovnútra a vybral z toho videa jednu fotku. Ale keby to malo byť na nudapláži, nepôjdem.

Nešiel by si sa tam pozrieť ani „na čumendu“?

Bola si niekedy na nudapláži? Väčšinou tam nie sú také pekné ženy ako ty, tam sú väčšinou babičky 60 plus. Človek si chce skrátka zachovať ilúzie o tom, že život je krásny. Tým sa nechcem dotknúť žien starších šesťdesiat rokov, ktoré chodia na nudistickú pláž, ale ja by som tam jednoducho nešiel. Možno sa ale veľmi mýlim, pretože som tam nikdy nebol.

Si človek, ktorý veci rád plánuje, alebo radšej stavíš na spontánnosť?

Nikdy som nemal extra naplánované, čo a ako bude. Som veľmi spontánny človek a verím, že veci sa dejú tak, ako majú, ale je pekné si niekedy naplánovať napríklad výlet, večeru, dovolenku, aby si mala niečo, na čo sa môžeš tešiť. Takže v niečom to plánovanie dáva zmysel, ale vo zvyšku života si myslím, že by to človek mal nechať tak nejako plynúť a prijímať, čo sa deje.

Čo najšialenejšie plánuješ v priebehu tohto roka?

Chcel by som sa presťahovať na svoju chalupu, pretože je mi tam nádherne. Je to pod lesom, je tam krásna energia a ja vlastne žijem v Prahe celý život, takže už trošku potrebujem ísť von.

A vybavíš si, naopak, v mysli nejaký svoj najbláznivejší spontánny nápad?

Ja ti neviem. Možnom jeden veľmi starý, keď sme sa ešte v časoch štúdia na gymnáziu s kamarátom rozhodli, že v noci prejdeme Prahu na kolieskových korčuliach. Vyrazili sme posledným metrom na Zličín, z ktorého sme šli celou Prahu až niekam do Hostivařa. Ja rád veci hecujem a som pre každú srandu, takže keď niekto s niečím príde, väčšinou som za.

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka, Praha 6

Ak si na tom vlastne so športom?

Keď som bola malý, rodičia asi museli nejako vyriešiť moje nadbytočné množstvo energie, takže som od prvej triedy na základke až do trinástich hral rugby. Boli momenty, keď som to neznášal, pretože som musel ísť napríklad dvakrát týždenne v daždi na tréning, ale v živote som za to vďačný, pretože v tom období, keď dorastáš, je ten šport veľmi dôležitý. Jazdili sme na turnaje, dostal som sa vtedy do Talianska na Majstrovstvá Európy. Bohužiaľ som v trinástich skončil a otec mi vtedy tvrdil, že ma chceli už v starších žiakoch a on sa o mňa bál. Neviem, čo za tým bolo. Paradox potom bol, že po rugby som šiel na balet. Neviem tancovať ani spievať, stresuje ma to a proste som robil pol roka balet.

Ako môže rugbista prejsť na balet?

Neviem. Asi som si potreboval skúsiť niečo iné. Potom som na gympli našiel lásku k volejbalu, ktorá mi zostala dodnes. Keď nie sú zatvorené telocvične, tak chodím dvakrát týždenne s rôznymi partami hrať volejbal, a to milujem. Chvíľu som strieľal závodne zo vzduchovky, čo bolo tiež super, ale balet sám nechápem. Spätne sa k tomu nevrátim a dúfam, že z neho neexistujú žiadne fotky. Smartfóny vtedy neboli a je to skôr len taká vtipná historka.

Sleduješ niekedy športy ako hokej, futbal alebo MMA?

Mám veľmi rád MMA a občas sa chodím učiť kickbox. Ja tieto bojové športy sledujem aj preto, že som x-krát počul, že som dobrý, a niekedy mi to ublížilo a niekedy naštvalo. Ja som nikdy v živote nikoho neudrel a ani to nemám v úmysle, ale chcel by som sa naučiť pracovať s touto energiou, a preto rád sledujem MMA, kde na konci vidíš, že tí chlapi sa väčšinou objímu, potľapkajú sa a poďakujú si za zápas, a to je neskutočný úlet. Osobne som počas fotenia zažil dvoch zápasníkov, Attilu Végha a Jirku Procházku, a to boli takí pokorní, milí a pokojní ľudia! A ty ich potom vidíš v tej klietke, ako idú rozdrviť jeden druhého na kašu, a to je vlastne pekné a zaujímavé a pre mňa nepochopiteľné.

Ty si robil 11 rokov fotoprodukčného. Prečo ťa lákala skôr fotoprodukcia a nie samotné profesionálne fotenie?

Zistil som, že ma baví fotenie, keď som mal okolo dvadsať. Dva roky som potom robil vo fotolabe, kde som stretol niekoľko zaujímavých fotografov, veľa som sa naučil, ale mal som vtedy strach, že keď sa budem živiť fotením, budem musieť niekedy fotiť niečo, čo sa mi nebude páčiť. Vďaka Renému Decastelovi som sa dostal do Mladej fronty na pozíciu fotoeditora a keď odišla tlačiareň z našej budovy, René chcel urobiť ateliér, viac sa venovať produkcii a vedel, že ma to láka. Pre mňa to bola práca snov, pretože som bol v kontakte s tým, čo ma baví, a zároveň som sa mohol starať o ľudí a o to, aby všetko fungovalo, a to bolo pre mňa to najkrajšie.

Prezradíš mi nejakú zaujímavú historku zo zákulisia tejto profesie?

Jedna, ktorú mám dodnes rád, je tá, keď René chcel pre jeden náš časopis Davida Novotného a Romana Zacha a povedal, nech to zariadim. Ja som tým ľuďom vždy slušne napísal SMS, kto som a prečo im chcem zavolať, a David mi vtedy odpovedal, že ďakuje, ale že fotenie nemá vôbec rád, vlastne ho neznáša, takže odmietol. No o dva týždne som ho vyzdvihoval a viezol na fotenie a keď som po neho šiel, tak som najprv vyzdvihol Romana. Potom sme na Davida čakali na Smíchove a keď prichádzal, tak som ho pozdravil, on sa potom pozdravil aj s Davidom, sadol do auta a povedal: „Ty vole, keby som vedel, že je taký mladý, tak ho pošlem do p*dele rovno!“ A mne sa to zdalo strašne vtipné, pretože mám v telefóne starší hlas a potom vyzerám naživo mladší, takže z toho bol taký zaskočený, ale nakoniec si obaja fotenie užili a boli z toho krásne fotky.

S akou osobnosťou by si chcel fotiť a prečo?

Nemám žiadnu konkrétnu modlu, ktorú by som chcel spoznať. Pre mňa bolo každé fotenie so známymi ľuďmi veľmi pekné stretnutie s niekým, koho môžete poznať z nejakého mediálneho obrazu a zrazu ho máte naživo. Mňa ale zaujíma každý ako človek a nemusí to byť za každú cenu známa osobnosť. Som proste taký voyeur ľudských životov.

František, veľmi pekne ďakujem za rozhovor a prajem ti v osobnom aj kariérnom živote veľa šťastia.

Fast confession:

Bez ktorých troch vecí si nedokážeš predstaviť svoj deň?

Bez slniečka, dobrej kávy a spánku.

Čo sa ti ako prvé vybaví, keď sa povie slovo šťastie?

Rodina.

Čo robíš, keď je ti smutno?

Plačem.

Aký je tvoj najvtipnejší zážitok z fotenia?

To je asi na dlhšie, ale s Davidom Novotným kedysi fotenie pre Mladú frontu.

Čo ťa dokáže zaručene naštvať?

Vieš čo, neviem, ja som do veľkej miery taký človek, ktorý má posunutú toleranciu, takže ma len tak niečo nena*erie, no.

Ktorý druh kávy by si mohol piť nonstop?

Ktorý kruh kávy? Ja si doma robím filtrovanú, takže asi tú.

Akým jedlom, ktoré dokážeš uvariť, by si dokázal oslniť ženu?

Záleží na tom, čo je, ale asi čímkoľvek.

Keby si si mal vybrať medzi krásnou a inteligentnou ženou, ktorú zvolíš?

Kompromis oboch možností.

Auto alebo motorka?

No, dobre. Auto je bezpečnejšie, v tom som havaroval len trikrát, na motorke som spadol raz vo Vietname a tam sa mám ešte čo učiť.

Blondíny alebo brunety?

To nie je vyhranené… Usmievavé.

Vymenuj jednu vec, ktorá ti u žien imponuje.

Úsmev a nadhľad.

Akú najšialenejšiu vec si kedy urobil?

Ja? To sú otázky… Najšialenejšia vec? Odišiel som na 7 týždňov s kamarátmi do Vietnamu, ale zároveň to bola tá najkrajšia vec v živote.

Aký názor máš na otvorený vzťah?

Ak to niekomu vyhovuje, tak prosím, ale ja by som to nedal.

Šiel by si znova do nejakej reality show?

Teraz koluje veľmi veľký vtip o tom, že by som mal ísť do Masterchefa, ale beriem to zo srandy. Ja som nešiel do „Svatieb“ kvôli tomu, aby som začal svoju kariéru v televízii, takže skôr nie.
Respondent sa pýta redaktora:

Preč si zo mňa nervózna?

Neviem, proste máš asi nejakú charizmu.
Luxury Prague Life

Photo gallery (6)

View photo gallery

About the author

My name is Šárka Peková and my biggest passion is fashion and traveling. I'm interested in football, which is an unconventional hobby for a woman, but I'm simply myself. I like to spend my free time with my family and friends. I also like to go for a walk with my dog ​​Sam or to the cinema for a romantic comedy or movie based on true events.
Šárka Peková
Luxury Real Estates
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 475 000 CZK
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 145 m², ter. 11 m²
18 490 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
9 980 000 CZK
Show property
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
50 000 000 CZK
Show property
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
price upon request
Show property
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 CZK
Show property
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²

127 m²
87 852 CZK
Show property
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové
Praha 1

Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové

3 + 1 117 m², bal. 3 m²
37 500 CZK
Show property
Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m
Praha 1

Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m

2 + 1 58 m², bal. 6 m²
27 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²

249 m²
216 329 CZK
Show property
Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m
Praha 1

Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m

54 m², bal. 2 m²
18 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²

48 m²
46 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²

153 m²
93 789 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²

146 m²
93 392 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m
Praha 2

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m

993 m², ter. 309 m²
price upon request
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 5

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

154 m²
price upon request
Show property
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
25 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 2

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

171 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy
Praha 2

Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy

130 m²
42 900 CZK
Show property
Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m

465 m², ter. 144 m²
41 928 000 CZK
Show property
Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m
Praha 10

Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m

162 m², ter. 12 m²
price upon request
Show property
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
18 750 000 CZK
Show property
Prodej luxusní administrativní budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní administrativní budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Kancelářské prostory na prodej na Praze 8
Praha 8

Kancelářské prostory na prodej na Praze 8

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 CZK
Show property
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
22 090 000 CZK
Show property
Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m
Praha 1

Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m

3 + 1 118 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
22 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Praha 9

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s výhledem 177m
Praha 2

Luxusní byt s výhledem 177m

4 + 1 177 m²
120 000 CZK
Show property
Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m
Praha 5

Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m

Atypický 230 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 119 m², bal. 2 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 111 m²
49 000 CZK
Show property
Supermakléřky - real estate comics