Milú blondínku si väčšina národa pamätá ako moderátorku hlavnej spravodajskej relácie TV Nova Televizní noviny po boku Pavla Dumbrovského alebo ako manželku tenistu Lukáša Rosola. Už je to veľa rokov, odkedy odišla z mediálneho sveta (rok 2013, pozn. red.) a odsťahovala sa späť na Moravu, odkiaľ pochádza. Občas ale do Prahy mamička predškoláka dorazí. Pri tejto príležitosti sme ju vyspovedali. V rozhovore pre LP-Life.sk sa Míša zverila, čo teraz robí, čím sa živí, hovorila o synovi a tiež trošku o súkromnom živote, ktorý si ale stráži ako oko v hlave…

Michaela Ochotská

Video

Miška, povedz mi, ako sa máš, čo robíš? Ako si strávila posledný koronavírusový rok?

Mám sa dobre, ďakujem za spýtanie. V covidovom období sme si našli svoj systém a fungovali sme celkom dobre. Keď sa všetko začalo opäť rozvoľňovať, tak sme sa tešili, že si budeme môcť zájsť do bazéna, do kina, zájsť niekam do wellness i na dovolenku.

A všetko vyšlo. Zaplať pánboh sme s Andreaskom už stihli dve dovolenky. Síce to pre mňa boli pracovné dovolenky, ale Andreas si to maximálne užil. Navštívili sme dva nádherné rezorty na Morave a bolo nám krásne.

Tvoj ocko bol v prvej línii. Ako ste Covid prežívali? Rozprával príbehy z práce?

Začiatky, keď nikto poriadne nevedel, čo Covid prinesie, boli náročné a mali sme o neho samozrejme strach. Vďaka nemu sme mali vlastne všetky informácie a príbehy doktorov, sestričiek i pacientov z prvej ruky. Dnes už je situácia iná. Trúfam si povedať, že lepšia, a dúfam, že už bude len lepšie.

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6, Praha 6

Ty si tiež začala pracovať v nemocnici, v zdravotníctve.

Pracovať v zdravotníctve bol odjakživa môj sen a vlastne to bol sen môjho otca. Takže sa nám to splnilo, obaja pracujeme v zdravotníctve. Je to dvojnásobná radosť, pretože vieš, že pomáhaš ľuďom.

Ty tam si ale v administratíve.

Áno, som najmä v administratíve. Tým, že sme s pani primárkou v neustálom kontakte, tak príbehy ľudí, všetko dianie okolo Covidu a tak ďalej, riešime denne.

Nenapadlo ti dorobiť si zdravotnícke vzdelanie a stať sa sestričkou?

To asi nie.

Mala si ty alebo tvoji blízki Covid?

Ak sme ho mali, tak o tom nevieme. Na druhú stranu si vravím, že za celé toto obdobie by bolo divné, keby sme vírus neprekonali. Takže si osobne myslím, že sme mali najskôr bezpríznakovú formu, a teda o tom nevieme.

Čo si myslíš o očkovaní? Akou vakcínou? Bola si očkovaná pomerne skoro. Ako to?

Naočkovaná už som, lebo pracujem na vakcinológii v očkovacom centre. Denne očkujeme okolo 200 pacientov vakcínou Pfizer, ktorou som bola očkovaná aj ja, a nemala som našťastie žiadne vedľajšie účinky.

Ako sa ti vlastne žije na Morave?

Krásne, je tu kúzelná príroda. Keď je treba, tak si zájdeme na chvíľu do Prahy. Ale to pravé doma máme na Morave.

Necnie sa ti za Prahou? Ako často sem jazdíš a z akých dôvodov?

Necnie. Keby sa mi cnelo, tak tam zrejme žijeme. Nám tu ale nič nechýba. A keď si spomenieme na Prahu, tak si tam urobíme výlet. V Prahe mám veľa priateľov, ktorých rada navštívim, a pritom si splním aj nejakú tú pracovnú povinnosť.

Ako sa všeobecne zmenil tvoj život s odchodom z Prahy? Čo by si napríklad urobila vo svojom živote inak?

Myslím, že sa môj život upokojil. V Prahe som bola ako utrhnutá z reťaze, samé akcie, večierky, moderovanie. Tam sa odpočívať nedá. Keď sa malý narodil, stiahla som sa a začala si užívať rodinný život a robiť to, čo ma baví. A či by som urobila niečo inak? Neurobila. Všetko je tak, ako malo a má byť.

Morava, to je teraz po tornáde veľká téma.

Je to obrovská tragédia, prísť o všetko počas chvíle. Nemám slov. Je mi všetkých ľudí, ktorí nemajú strechu nad hlavou, strašne ľúto. Ale potešilo ma, koľko ľudí sa snažilo Morave ihneď pomôcť. Zdieľala som niekoľko fondov, zbierok a výprav práve v súvislosti s tornádom na svojej sociálnej sieti a zapojilo sa strašne veľa ľudí. To je pekné.

Vedieš syna k tomu, aby si také veci uvedomoval? A že je potrebné pomáhať?

Určite. Som, dá sa povedať, mama i otec v sukni, pretože s Andreaskom trávime väčšinu času spolu. Väčšinou je to na mne, takže nechcem, aby z neho bol nejaký rozmaznaný frajer, ktorý si veci neváži. Od malička ho vediem k tomu, aby pomáhal, aby si dokázal vážiť veci a poznal správne hodnoty.

Videl zábery v televízii a pýtal sa, čo sa stalo?

Nevidel to, správy ešte nepozerá. Je to ešte malé dieťa, snažím sa chrániť ho pred týmito vecami, ak je to, samozrejme, možné. V televízii si okamžite prepína programy pre deti.

To si takáto prísna?

Na tablete má svoje ikonky obľúbených hier, pesničky a rozprávky. Priamo na internet nechodí. Na to, aby si tam niečo vyhľadával, je ešte malý. Ešte len pôjde do školy.

Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Byt na prodej na Praze 7 - 124m, Praha 7

Na Instagrame máš veľa krásnych modelingových fotiek. Je z teba modelka alebo je to len v rámci propagácie produktov?

Modelka nie (smiech). Tam som sa nikdy dobrovoľne zaradiť nechcela. Ďakujem za kompliment, ale fotky sú fotené v rámci propagácie produktov. Je to moja práca.

Môžem ťa teda označiť za influencerku?

Viac-menej to tak asi je. Asi som jednou nohou tak trochu aj influencerka.

Čo propaguješ, s kým máš spolupráce?

Oslovujú ma samozrejme rôzne firmy, nie som ale typ človeka, ktorý by bral každý produkt, hoci je dobre zaplatený. Väčšinou sa snažím ten produkt najskôr vyskúšať sama na sebe, aby som vedela, čo vlastne odporúčam, čo sa mi páči a nepáči. Rada tiež odporučím veci, ktoré mi chvália moje kolegyne z brandže, kamarátky… Alebo keď ma oslovia prestížni klienti, ako je napríklad Nivea alebo Nescafé, to sú značky, ktoré roky používam, a je pre mňa česť, že s nimi môžem spolupracovať.

Nechýba ti moderovanie?

Vôbec. Rok predtým, než sa Andreas narodil, som sa stiahla z verejného života a naplno sa venovala tomu osobnému. Všetky mediálne akcie, televízie, rozhovory, moderovanie a tak ďalej som odmietala a užívala si cestovanie a súkromný život. Myslím si, že už som sa moderovania, ako sa vraví, „prejedla“. Naozaj mi to nechýba.

To je zaujímavé, každý hovorí, že mu to chýba, najmä pekné spomienky.

Tie mám, a tak to zostane. Ja na toto obdobie spomínam veľmi rada. Ako dvadsaťtriročné mladé dievča som mala možnosť moderovať najsledovanejšiu reláciu, veď to je sen. Päť rokov som sa tejto nádhernej práci venovala na maximum a potom som sa rozhodla odísť a venovať sa rodinnému životu.

Odišla som úplne v pravý čas, cítila som, že už potrebujem zmenu. Bolo to pre mňa päť rokov stereotypného života. Tá zmena spočívala v tom, venovať sa viac sebe a rodinnému životu. Viem, že ti to ku mne asi veľmi nejde, ale ja som aj tak najšťastnejšia s malým na pieskovisku v teplákoch.

Si ešte v kontakte s niekým z Novy?

Som v kontakte s množstvom ľudí.

A s Pavlom Dumbrovským?

S ním som tiež v kontakte.

Chystáte nejaké stretnutie? Veľmi by som chcela vidieť všetkých tých starých bardov pokope.

To je ťažké, pretože každý žije svoj život. Máme toho veľa, svoje rodiny, prácu, povinnosti. Čím viac by sa nás malo stretnúť, tým je to horšie. Ale práve s Pavlom sme si písali, že musíme zájsť na kávu, keď sa to teraz rozvoľnilo. Na Pavla sa teším, pretože sme si boli niekoľko rokov veľmi blízki, trávili sme spolu strašne veľa času. Trúfam si povedať, že so mnou trávil aj viac času než so svojou ženou (smeje sa).

Čo tvoj syn? Ako zvládol posledný rok, keď boli zatvorené školy, škôlky?

Vďaka tomu, že má aktívnu maminku, tak to zvládal, myslím si, veľmi dobre. Stále sme niečo vymýšľali. Chodili sme do prírody, kúpili sme si kolieskové korčule, bicykle a jazdili sme do parku, piekli sme spolu, stále sme niečo vyrábali. V septembri ide André do prvej triedy, takže sme sa už pomaly učili čítať, písať, počítať…

Máte aj nejakú online výuku?

Andreas chodí tretí rok na angličtinu, takže teraz máme pravidelné online lekcie.

Uvedomuje si, že ocko je slávny tenista?

Myslím si, že nie. Skôr si uvedomuje, že otec kvôli tenisu veľa cestuje do zahraničia.

Nikto ho nefotí.

Vždy sa smeje, keď spolu niekam ideme a niekto ma poprosí o fotku alebo podpis. Má z toho zážitok, že sa niekto s maminkou fotí a hrozne sa tomu smeje. A keď ma na ulici niekto len pozdraví, či už je to sused alebo predavačka, hneď hovorí „mami, on ťa pozná z televízie, keď ťa pozdravil, že“?

Bude z neho tenista? Už sa nejako profiluje? Čo ho zaujíma?

Tým, ako mu je tenis stále podsúvaný, je na to, myslím, už alergický. Teraz hovorí, že chce byť karatista, hasič a záchranár. Ja ho do ničoho netlačím. Nechávam mu voľnú ruku, nech si sám vyberie, ktorý šport či koníček ho bude baviť. Zatiaľ skúšame všetko, nech má z čoho vyberať.

Hovorila si, ako máš rada cukrárne, pritom si útla.

To sú tie nervy, ktoré som mala spojené so súdmi. Stres je dobrá diéta, ale veľmi ti to, samozrejme, nepridá na zdraví. Celý včerajšok, keď nepršalo, som trhala burinu, mám ešte hlinu za nechtami. Naozaj nemôžeš veľmi porovnávať vizuál s vnútrajškom.

Načala si súdy. Hovorila si, že s oteckom fungujete…

Fungujeme ako rodičia, a to je dôležité. Všetci moji známi, ktorí si týmto prešli, hovoria, že hrany sa časom obrúsia. Myslela som si, že to bude obrúsené skôr, čakám na to a dúfam že to bude čo najskôr. Sme rodina a rodina už navždy budeme. Ego, ohováranie a klamstvá by som odsunula preč. To radím ostatným, ktorí to tak nerobia. Toto odsunúť a na prvom mieste mať to, že sme mama a otec, rodina.

On už je znovu ženatý.

Áno.

Ty máš tiež svoj život. Tak nie je dôvod nefungovať na rodičovskej báze…

To si tiež myslím. Ako ale hovoria moji známi, ktorí si tým prešli, daj tomu čas, ono sa to raz obrúsi. U nás to chce asi veľa času.

Ako to máte s výchovou?

Andreaska mám vo výhradnej starostlivosti a s oteckom sa vídajú pravidelne. S bývalým manželom spolu vychádzame najmä ako rodičia a verím, že naše vzťahy budú časom čím ďalej lepšie.

Hovorila si, že si v súkromnom živote spokojná. Prezradíš viac?

Nie. Vieš prečo? Mám na to jednu krásnu odpoveď. Nie všetci chcú byť preberaní v médiách a chcú, aby sa o nich písalo. Mám okolo seba úžasných ľudí a toto absolútne rešpektujem. Prešla som si tým a viem, že to nie je príjemné, takže si myslím, že nie všetci tam patria.

To znamená že tvoj nový partner nie je verejne známy?

Aj keby bol, tak nech sa o ňom píše v tej brandži, v ktorej robí. Keby bol výborný ekonóm, podnikateľ, doktor, športovec. Nech sa o ňom píše v odvetviach, v ktorých robí, a nie v spojitosti s tým, kam chodí na kávu či niekde bol s partnerkou a podobne.

Predpokladám, že sa ešte niekedy budeš chcieť vydať a napríklad mať ešte ďalšie dieťa…?

Vydať ani nie. Mala som nádhernú svadbu so všetkým, ako sa patrí, s celou rodinou, najbližšími priateľmi… Raz stačilo. Ale ak by môj nový partner na svadbe lipol, tak možno ešte raz áno. Ale bábätko by som ešte chcela.

Čo plánuješ do budúcna, na čo sa tešíš?

Teším sa na prázdniny. S Andreaskom si ich teraz musíme maximálne užiť, pretože od septembra ide do školy a už začne povinný režim. V škôlke sme sa mohli občas ospravedlniť a nejsť tam, ale v škole, najmä v prvej triede, to nepôjde. Užijeme si prázdniny, chceli by sme ísť aj niekam k moru, ak to situácia dovolí.

Miška, veľmi pekne ďakujem za rozhovor, veľmi rada som ťa videla.

Fast confession:

Rýchla spoveď – Michaela Ochotská:

Kto je podľa teba najlepší český moderátor?

Určite Leoš Mareš.

Čo by si odkázala ľuďom na južnej Morave?

Veľa síl, budú ich potrebovať.

Po čom pražskom sa ti cnie?

Asi po reštauráciách a cukrárňach, som veľká gurmánka.

Kto je podľa teba najlepší český tenista?

Ivan Lendl.

Čo po tebe zdedil tvoj syn?

Len to najlepšie.

Čo ti koronavírus dal a čo vzal?

Covid mi vzal slobodu a dal mi prehodnotenie hodnôt, ktoré sme si neuvedomovali.

Najkrajšia spomienka na moderátorské obdobie?

Tých bolo veľmi veľa, ale keď mám vypichnúť jednu, tak to bolo asi moderovanie Miss Europe and World Princess na zaoceánskej lodi, kde sme sa plavili po mori a každé ráno sme sa budili v novom štáte.

Čo je pre teba najväčší luxus?

Tak asi mať čistú hlavu bez zlých myšlienok, zaliezť si do postele so synom, urobiť si popcorn a pozerať nejakú krásnu rozprávku.

Kto je podľa teba najsolídnejší politik v Česku?

Politike by som sa asi vyhla, pretože to je ťažká téma.

Keby si si mohla vybrať, šla by si na večeru s Bradom Pittom, Georgom Cloonym alebo Orlandom Bloomom?

Asi s Cloonym.

Čo ťa ako prvé zaujme na chlapovi?

To je viac vecí – postava, pohľad a také to vyžarovanie, ktoré chlap musí mať.

Čím ťa naposledy tvoj syn rozosmial?

Tak my sa smejeme denne, pretože fakt je to smieško, ale aby som vypichla jednu vec – on stále tvrdí, že si ma raz vezme za ženu a ja budem tá jeho žena a budeme mať spolu bábätká… (smiech)

Čo sa ti v živote najviac podarilo?

Podarilo sa mi splniť si sny, čo je kariéra, vyštudovanie prestížnej vysokej školy, a to hlavné je môj syn. Som pyšná mama.

Kde sa vidíš o 10 rokov?

V politike. (smiech)
Respondentka sa pýta redaktora:

Ako sa ti spalo?

Nič moc potom, čo som videla na južnej Morave.
To je mi jasné.
Luxury Prague Life

Photo gallery (6)

Míša během focení
Míša při cvičení
Míša se synem na bruslích
Míša se synem
Míša v plavkách
S Lukášem Rosolem v roce 2015
View photo gallery

About the author

I studied humanitarien studies. I am interested in psychology, like to read the red library as an escape from the reality of every day life. My biggest passion is travel and good wine.
Karolína Lišková
Luxury Real Estates
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 475 000 CZK
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 145 m², ter. 11 m²
18 490 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
9 980 000 CZK
Show property
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
50 000 000 CZK
Show property
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
price upon request
Show property
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 CZK
Show property
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²

127 m²
87 852 CZK
Show property
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové
Praha 1

Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové

3 + 1 117 m², bal. 3 m²
37 500 CZK
Show property
Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m
Praha 1

Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m

2 + 1 58 m², bal. 6 m²
27 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²

249 m²
216 329 CZK
Show property
Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m
Praha 1

Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m

54 m², bal. 2 m²
18 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²

48 m²
46 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²

153 m²
93 789 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²

146 m²
93 392 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m
Praha 2

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m

993 m², ter. 309 m²
price upon request
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 5

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

154 m²
price upon request
Show property
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
25 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 2

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

171 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy
Praha 2

Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy

130 m²
42 900 CZK
Show property
Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m

465 m², ter. 144 m²
41 928 000 CZK
Show property
Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m
Praha 10

Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m

162 m², ter. 12 m²
price upon request
Show property
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
18 750 000 CZK
Show property
Prodej luxusní administrativní budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní administrativní budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Kancelářské prostory na prodej na Praze 8
Praha 8

Kancelářské prostory na prodej na Praze 8

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 CZK
Show property
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
22 090 000 CZK
Show property
Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m
Praha 1

Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m

3 + 1 118 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
22 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Praha 9

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s výhledem 177m
Praha 2

Luxusní byt s výhledem 177m

4 + 1 177 m²
120 000 CZK
Show property
Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m
Praha 5

Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m

Atypický 230 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 119 m², bal. 2 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 111 m²
49 000 CZK
Show property
Supermakléřky - real estate comics