Rýchla spoveď – boxerka Barbora Suchánková: Do Bohní som šla na popud mamky

O tučnote, liečení v protialkoholickej liečebni a sne zúčastniť sa olympiády
13.Mar 2021
 

Ešte nedávno vážila Barbora Suchánková 140 kilogramov a šport bol pre ňu hlúpe slovo. Milovala večierky, alkohol, jedlo… Všetkého sa ale človek raz preje. Po zistení, že má vážny problém, skončila mladá žena dvakrát na protialkoholickom liečení v pražských Bohniciach. Potom stačila jedna návšteva telocvične a Bára si našla novú závislosť. Box. Členka reprezentácie Českej republiky, ktorá trénuje v klube Rohovník Praha pod vedením Michala Soukupa, ktorý je súčasne aj trénerom národného tímu Českej republiky žien v boxe, sa rozhodla prekopať svoj život od základov. V rozhovore pre LP-Life.sk nám porozprávala nielen o svojej minulosti, ale tiež o sne dostať sa až na olympiádu.

Video

Ste profesionálna športovkyňa, koronavírus sa vás tiež dotýka. Ako ste prežili uplynulý rok v rámci tréningov?

Jediné obmedzenie, ktoré ako športovci máme, je, že je strašne málo turnajov a stále sa niečo ruší. My sme v podstate stále v nejakej príprave, ale nevieme na čo. Teraz sme boli pol roka v príprave na nejaký turnaj, ktorý sa zrušil, a zase musíme začať od začiatku. Pre nás, pre športovcov, je to strašná neistota, pretože nevieme, čo sa kedy zruší a ako dlho to bude trvať. Čo sa týka tréningov a tréningového procesu, nie sme nijako obmedzení.

Na začiatku to tak ale nebolo, to boli obmedzení všetci.

Áno, ale myslím si, že každý si tú cestu nájde. Myslím si, že aj profesionálni športovci, ktorí možnosti nemali, tak stále môžu byť vonku, dá sa trénovať kdekoľvek, aj v sťažených podmienkach. Trénovali sme vonku, kdekoľvek sa dalo.

Skúšali ste zvládnuť tréning s rúškom?

Je to hrozné. Dokonca sme raz boli behať po Letenských schodoch s rúškom, bol to zážitok na veľmi dlho.

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m, Praha 1

Prekonali ste Covid?

Nie. Možno som to raz mala, ale bola som doma, nebola som na testoch. Bolo mi horšie, bola som unavenejšia.

To sa ale ťažko porovnáva so stavom športovca, keďže musíte byť stále unavená.

No práve. Ale myslím si, že mám veľmi silnú imunitu, dbám na to. Stále sa mi to nejako vyhýba.

Väčšina ľudí v rámci obdobia Covidu dosť pribrala, predpokladám ale, že vy ako športovkyňa tento problém nemáte.

Mala som tiež také vianočné obdobie, ale to nemá s koronavírusom nič spoločné. Naozaj trénujeme stabilne posledný rok stále rovnako, až na nejaké odchýlky tam nie je veľmi priestor na veľké priberanie.

Ako vyzerá týždeň profesionálneho športovca?

Týždeň sa skladá väčšinou z dvanástich tréningových položiek, teraz momentálne mám silovú prípravu. Trikrát týždenne mám box a trikrát týždenne silový tréning, ktorý doplňujem jogou, plávaním a behom. Je to poskladané od pondelka do nedele tak, aby to dávalo zmysel, aby telo malo čas regenerovať sa, ale aby bolo zároveň stále v určitom záprahu.

Takže sedem dní v týždni máte program?

Okrem nedele, v nedeľu mám voľno.

A vtedy robíte čo?

Väčšinou ležím (smeje sa). Som ale aktívny človek, mám rada aktívny oddych. Milujem prírodu, zdvihnem sa a idem sa prejsť alebo idem za rodinou. Je mi ľúto zabiť deň v posteli, ale aj také dni sa samozrejme nájdu.

Život sa vám veľmi točí okolo tréningov. Máte priateľa?

To je taká daň za to. Šport ide trochu na úkor osobného života, na tieto veci nie je úplne priestor. Možno je to ale len tým, že ešte neprišiel nikto, kto by o to, alebo za to, stál.

Chápem, že sa niekto oddá športu a olympiáde, to je obrovská méta, na ktorú je potrebné sa pripraviť. No aj tak, máte dvadsaťpäť rokov. V tom veku som ja vymetala večierky…

Týmto obdobím som si už dávno prešla. Myslím si, že už som si svoje prepila a prehýrila. Patrí to k určitému životnému obdobiu. Tým, že toto obdobie už mám za sebou, to nie je pre mňa vec, ku ktorej by som sa niekedy chcela vracať. Na jednu stranu som rada, že som si tým prešla, mám zážitky a o nič som teda neprišla, ale myslím si, že teraz už mám úplne inú životnú etapu. Rada si dám s kamarátkou víno, nie je to ale moja priorita, že by som to potrebovala alebo vyhľadávala.

V koľkých rokoch ste začínali vymetať večierky?

Začínala som v šestnástich, sedemnástich. To bolo naozaj skoro.

Ako sa na to tvárili rodičia? Zo mňa rodičia cítili aj jedno pivo.

Mali sme rôzne fígle, s najlepšou kamarátkou sme u seba prespávali. Nevravím ale, že sme v tom čase chodili niekam každý víkend, samozrejme sa to ale stupňovalo. Najhoršie obdobie bolo od osemnástich do dvadsiatich, to som už ani nebývala doma. Bývala som s bývalým priateľom a nikto už nado mnou nemal žiadnu kontrolu. V tom veku si ale človek myslí, že je najmúdrejší na svete.

Vy ste potom skončili v protialkoholickej liečebni. To nebolo z dôvodu alkoholu, ale kvôli vám, ak sa nemýlim?

To bolo všetko dohromady. V tom čase som mal dosť problémy s alkoholom, nejakými drogami, nebola som na tom ale psychicky dobre. Mala som ťažké psychické problémy.

Človek, ktorý to nezažije, to asi nepochopí. V osemnástich vám patrí svet. Čo vás primälo k tomu rozhodnutiu nechať sa hospitalizovať? Čo sa vám odohrávalo v hlave?

To ani nechcete vedieť, čo sa v mojej hlave odohrávalo, to bolo niečo hrozné. Keď si na to spätne spomeniem, viem, že som si to všetko spôsobila sama. Nebola som chorá na hlavu. Teraz už neverím, že nejaké depresie vôbec existujú, ale v tom čase som bola zo všetkého taká zmätená, vôbec som nevedela, kto som, čo robiť so svojím životom. Naozaj som len prežívala. Bolo to veľa faktorov, v akých podmienkach som žila, kde som pracovala, všetko to na vás dopadne.

Prodej rodinného domu na Praze 5-191m
Prodej rodinného domu na Praze 5-191m, Praha 5

Kde ste pracovali? V bare?

V krčme.

A váš priateľ?

Bol striedavo bez práce a keď už nejakú prácu výnimočne mal, boli to práce na stavbách a podobne. Samozrejme, domov nenosil veľa peňazí, takže som bola v práci neustále, pretože som potrebovala platiť nájom.

Takže ste aj napriek tomu všetkému boli natoľko uvedomelá, že ste vedeli, že musíte platiť nájom.

To človek musí. Jedlo, nájom, telefóny, základné veci platiť musí. Tým, že som bola v práci tak často, som si potrebovala nejako pomáhať, aby som dokázala fungovať. To nie je práca na osem hodín, väčšinou som robila šestnástky alebo štrnástky.

Chodili ste okrem toho ešte aj do školy?

Potom už nie, od devätnástich už nie. Predtým som pracovala brigádne v kaviarni, to ale ešte nebolo také zlé.

Čo ste vyštudovali?

Grafický dizajn.

Prečo ste sa nešli venovať tomu? To muselo byť lepšie platené ako krčma.

Mňa to v krčme bavilo, boli to párty, akcie a v podstate ľahko zarobené peniaze, dosť peňazí. V odbore grafického dizajnu musíte mať najskôr prax a skúsenosti, len so strednou školou vás vezmú málokde.

Kedy ste sa rozhodli, že takto už to ďalej nejde? Vzišlo to z nejakej opice?

Skôr na nátlak mamy. Tá zasiahla. Vrátila som sa domov od bývalého priateľa, pretože tam bolo viac problémov, fyzických.

Bil vás?

Občas to tam uletelo.

Vtedy ste ale boli veľká…?

Bola, mala som 140 kíl, ale to vôbec nič neznamená. Myslím si, že keď človek vycíti, že ste psychicky slabá, vie, čo si k vám môže dovoliť. Potom už je jedno, či máte dvesto kíl alebo pätnásť. Tam už potom ide o psychickú slabosť a ľudia si s vami môžu robiť, čo chcú.

Takže maminka zasiahla a povedala, že takto už to ďalej nejde.

Áno, že takto to ďalej nejde, že takto nemôžem ďalej žiť. Povedala mi, aby som pre ňu raz v živote niečo urobila a šla na liečenie.

To ste mali dvadsať?

Áno, dvadsať alebo devätnásť.

Ako to tam vyzerá, akí sú tam ľudia?

Feťáci a alkoholici.

Vraví sa, že keď zatvoríte mladého človeka do kriminálu, naučí sa tam, čo ešte nevedel vonku. Aké je to v liečebni?

V liečebni to funguje v podstate rovnako, pretože vás tam musia pripraviť na fungovanie vonku. Je tam prísny režim od rána do večera. Nie je to tak, že tam pol dňa ležíte. Ráno vstanete, je rozcvička, potom musíte upratovať, plniť rôzne úlohy a tak ďalej, proste brutálny režim, aby si ľudia zvykli, že tam nie sú na dovolenke, ale že tam musia makať, aby potom mohli makať aj vonku.

Bol to pre vás šok?

Šok to pre mňa ani veľmi nebol, bola som zvyknutá pracovať. To, že tam umývame podlahy, mi bolo jedno. Skôr na psychiku, čo sa týka terapií. Keď každý deň počúvate brutálne osudy ľudí, ktorí tam boli, a čo všetko sa im dialo. A to nehovorím o zneužívaní od rodičov a podobne, to boli také osudy, že len čo si na to spomeniem, bolí ma z toho brucho.

Hovorili ste si, že vy ste na tom ešte dobre?

To som si hovorila často.

Ako dlho ste tam boli?

Prvú liečbu som tam bola asi štyri mesiaca, potom dva na druhej.

Prečo dvakrát?

Pretože som sa vrátila ako recidíva. Vrátila som sa s tým, že som v pohode a žiadne problémy nemám. Potom som ale zistila, že mám, tak som sa musela vrátiť.

Kde nastal ten zlom? Vy ste dovtedy v živote nešportovali.

Nie.

To ste nemali ani telocvik v škole?

To samozrejme áno. Základy som mala, chodila som na tancovanie, aerobik, volejbal, to ma vždy bavilo chvíľu. A vôbec, nie som na kolektívne športy, bola som z toho naštvaná a nebavilo ma to. Nič ma neoslovilo takým spôsobom, že by som to chcela robiť. Nič som v tom nevidela, nebavilo ma niekde behať alebo niečo robiť, prečo aj (smeje sa).

Ako ste sa teda dostali do gymu?

Vzala ma tam moja najlepšia kamarátka. Zavolala mi a povedala: počuj, začala som chodiť na box, je to celkom dobré, sú tam dobrí chalani. To na mňa platilo (smeje sa). Vravela, aké je to super, že chudne a podobne. Aj ja som v tom videla impulz, že stretnem nových ľudí a mohla by som so sebou začať niečo robiť. Povedala som si, že za skúšku nič nedám.

Koľko ste mali vtedy kíl?

Okolo sto tridsiatich.

To si vôbec nedokážem predstaviť, to nemôžete poriadne ani chodiť.

Len ťažko. Boli to mraky zdravotných problémov, doteraz nedokážem pochopiť, že som niečo také dokázala so svojím telom urobiť. Bola som ale vo veľkých stresoch, ktoré som zajedala. To je potom peklo, je to kolotoč a nemôžete prestať.

To poznám, tiež zvyknem zaboriť lyžicu do Nutelly.

V zdravej miere je to v pohode, keď sa z toho ale neskôr stane závislosť, to už je zlé.

Takže ste mali závislosť na jedle a alkohole?

Tak nejako, áno.

Na drogách nie?

To si nemyslím. Tiež tam boli nejaké problémy, ale nijako závažné.

Zrazu s týmto prídete do gymu, všade pekní chalani. Nehanbili ste sa?

Hanbila, bola som úplne v strese. Triasla som sa, bola som nervózna. Všetci tam ale boli v pohode, vysmiati. Frajeri tam mlátili do vriec a mne sa tam páčilo. Všetci tam boli priateľskí.

Nikto sa na vás nepozeral cez prsty?

Nie. Strašne som sa bála, že sa mi niekto bude smiať, to sa ale vôbec nestalo. Môj prvý tréner, to bolo v Hostivaři v telocvične, bol úplne skvelý. Ujal sa ma a začali sme makať. Po prvom tréningu to bolo hrozné, pretože človek nemôže nič. Keď máte problém pomaly aj poriadne chodiť, tak ťažko môžete robiť inú fyzicky náročnú vec. Potom sa to ale nejako obrátilo.

Nemali ste ten moment, keď by ste si na začiatku vraveli, že to nemôžete zvládnuť?

Nechcela som sa vôbec vrátiť, hovorila som si, že to nezvládnem.

Kto vás k tomu donútil, kto vás motivoval?

Ja sama seba. Paradoxne to bolo tak, že som si povedala, že sa na to nemôžem znovu vykašľať. Dala som tomu ešte jednu šancu, potom som začala chodiť viac a viac a fyzicky to šlo čoraz lepšie. Je to ako so všetkým, ide o to, vydržať prvé obdobie, keď je to peklo. Je to len o vôli.

V akej fáze vás to začalo aj baviť? Koľko ste schudli po určitom čase?

Niečo som schudla, asi dvadsaťpäť kíl. Ale stále som mala nad sto, stále to nebolo ono. Už som sa ale cítila lepšie a začalo ma to strašne baviť. Ďalší impulz som dostala, keď sme sa dohodli, že pôjdem na prvý zápas. V tom som videla úplne novú fázu, veľmi som sa toho chytila.

Nie je vám divné, že mlátite do ľudí?

Nie je (smeje sa). Mnoho ľudí to považuje za brutálny šport, samozrejme, trochu je, naozaj je to ale len šport. Musíte to tak brať, nechodím si tam liečiť nejaké svoje komplexy a niekomu ublížiť. Tak to nemám, baví ma to, pretože ten šport je o technike, o tom, čo robíte počas zvyšku dňa, je to aj o morálke. Nie je to o tom, trieskať sa navzájom do hlavy.

Mala ste nejaké zranenie? Aké je pre vás najhoršie zranenie z boxu?

Asi som si raz sekla chrbát. Musím si zaklopať, ale zranenia sa mi vyhýbajú veľkým oblúkom. Nemala som zlomený nos ani roztrhnuté obočie, neviem, ako je to možné. Samozrejme, nejaké monokle mám, to sú ale len drobné zranenia.

Na prvý zápas ste teda šli so sto kilami. Vyhrali ste?

Vyhrala.

Aký to bol pocit?

To bola úplná eufória, vôbec som nevedela, čo sa so mnou deje, ale zrazu som mala pocit, že som všetko zlé nechala za sebou. Bol to pre mňa úplne nový štart.

Vtedy ste sa rozhodli, že schudnete tých štyridsať kíl?

To nie, to bolo až oveľa neskôr. Váhu som mala stále viac-menej rovnakú, nedokázala som to stabilizovať. Nechápala som stravovacie návyky, stále som robila všetko zle. To, že som sa rozhodla, že toľko schudnem, bolo až pred dvomi rokmi.

Takže ste mali dvadsaťtri rokov. Za ako dlho a ako ste schudli tých štyridsať kíl?

Trvalo to vyše roka. Je to všetko o strave.

Takže vás naučili správne sa stravovať?

Presne tak. Čo jesť, ako by mal vyzerať jedálniček športovca. Nejaké tabletky na chudnutie sú podľa mňa blbosť. Je to naozaj o jedle, vôli a presvedčení. K tomu mať dobrý tréningový plán.

Chodíte do práce?

Teraz ju ešte mám.

Kde pracujete?

Pracujem v nadačnom centre Nala, starám sa tam o všetky výtvarné projekty, robím tam grafiku.

Takže ste sa k tomu vrátili.

Áno. Do toho som začala študovať tibetskú medicínu, pripravujem skriptá pre štúdium tibetskej medicíny, úpravy textov a podobne. Veľmi ma to baví.

Do toho dvakrát denne tréningy.

Presne tak.

Keď ste sa stali zo stotridsať kilovej váhy sexy ženou, aký je to pocit pri nakupovaní? Aké si kupujete oblečenie?

Nie som nakupujúci typ, že by som sa v tom vyžívala.

To áno, ale ja keď schudnem päť kíl, už si bežím niečo kúpiť.

Je to super pocit, keď idete do obchodu a môžete si kúpiť, čo chcete. Zrazu je to strašná sloboda.

Čo na to okolie?

Všetci reagovali, že je to super, veľká zmena. Všetci mi fandili. Aj keď, všetci asi nie (smeje sa).

Myslíte, že máte nepriateľov z minulosti?

Nepriateľov z minulosti asi nie, ale poznám veľa ľudí, ktorí sú závistliví a nie sú radi, keď je niekto iný úspešný.

Píšu vám hejteri?

Nepíšu, ale človek sa niečo dopočuje. To ale nie sú veci, ktoré by mi nejako ubližovali. Myslím si, že každý by si mal pozametať pred svojím prahom, a potom riešiť ostatných.

Je skvelé, že o svojej minulosti hovoríte. Nikdy neviete, kedy na vás ten kostlivec vykukne.

To áno, to sa môže stať so všetkým a vždy. Myslím si ale, že stačí, keď sa chováte normálne, pretože karma funguje.

Koľko vážite teraz?

Teraz mám stabilne nejakých 85 kíl.

V akej váhovej kategórii teda boxujete?

Teraz som boxovala v pluske, ale aj v osemdesiat jednotke. Stále sa ale snažím, aby som to dotiahla na 75 kíl. Už je to ale samozrejme oveľa dlhší proces ako predtým, telo bolo zvyknuté žiť niekoľko rokov v extrémnom stave a vrátiť to do pôvodného stavu, aby sa váha ustálila, je už ťažšie.

Keď schudnete toľko kíl, musia telo trápiť strie a nadbytočná koža. Premýšľali ste nad nejakou estetickou medicínou?

Premýšľala som o nejakom laseri alebo niečom takom, ale uvidím. Povedala som si, že najprv chcem schudnúť na váhu, ktorú chcem, chvíľu počkám, až sa to ustáli. Určite som o tom ale premýšľala.

Kedy bude olympiáda?

Dúfajme, že o štyri roky.

Pred tridsiatkou teda chcete byť na olympiáde vo váhe 75 kíl.

Presne tak. Vravela som si, že do tridsiatky má človek ešte čas. Nie som úplne rodinný typ, že by som si priala svadbu a deti. Samozrejme, niekedy v budúcnosti, teraz to mám ale nastavené takto. Strašne ma to baví, baví ma práca, ktorú robím. Ďalších päť rokov sa chcem venovať tomuto, potom bude možno čas na ďalšie veci. To sa mení v priebehu rokov.

Veľmi pekne ďakujem za rozhovor.

Fast confession:

Najhorší moment vo vašom živote?

Myslím si, že zatiaľ ešte neprišiel.

Najlepší moment vo vašom živote?

Každé nové ráno.

Vysnená športová méta?

Olympiáda.

Opíšte, čo celý deň jete?

Ráno vajíčka a avokádo, k obedu mäso a väčšinou nejaké prílohy a k večeri často vývary, zeleninové, ako aj mäsové.

Bez akej materiálnej veci si nedokážete predstaviť život?

Nelipnem na materiálnych veciach, to je skôr taký luxus.

Máte strach z koronavírusu?

Nemám strach o seba, ale o svojich blízkych.

S kým by ste nikdy nešli do ringu?

Šla by som s každým, je to len šport, nemôžete si tam brať nič osobne.

Keby som vám dala na výber, čo by ste si dali s chuťou: pivo, víno, proteín?

Víno.

Necháte sa očkovať?

Bude to pre mňa jedna z posledných možností.

Kedy a kam ste si naposledy obuli podpätky?

Na sestrin maturiťák.

Čo vás zaručene dokáže rozčúliť?

Ľudská arogancia a faloš.

Kto je podľa vás viac sexy – Brad Pitt, Karlos Vémola alebo Lukáš Konečný?

Brad Pitt.

Ktorý človek je pre vás najdôležitejší na svete?

Moja mama.
Respondent sa pýta redaktora:

Čo je pre vás najväčšie bohatstvo na svete?

Zdravie.
Luxury Prague Life

Photo gallery (6)

View photo gallery

About the author

I studied humanitarien studies. I am interested in psychology, like to read the red library as an escape from the reality of every day life. My biggest passion is travel and good wine.
Karolína Lišková
Luxury Real Estates
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 475 000 CZK
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 145 m², ter. 11 m²
18 490 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
9 980 000 CZK
Show property
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
50 000 000 CZK
Show property
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
price upon request
Show property
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 CZK
Show property
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 127m²

127 m²
87 852 CZK
Show property
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové
Praha 1

Luxusní kancelář na pronájem - Praha 1 - Nové

3 + 1 117 m², bal. 3 m²
37 500 CZK
Show property
Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m
Praha 1

Pronájem luxusní kancelář Praha 1 - 55m

2 + 1 58 m², bal. 6 m²
27 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 249m²

249 m²
216 329 CZK
Show property
Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m
Praha 1

Kancelář na pronájem Praha 1 - 52m

54 m², bal. 2 m²
18 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²
Praha 1

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 1 - 48m²

48 m²
46 000 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 153m²

153 m²
93 789 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 146m²

146 m²
93 392 CZK
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 274m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 265m2

price upon request
Show property
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m
Praha 2

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 2 - 684m

993 m², ter. 309 m²
price upon request
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 5

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

154 m²
price upon request
Show property
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
25 000 CZK
Show property
Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana
Praha 2

Obchodní prostor k pronájmu, Malá Strana

171 m²
price upon request
Show property
Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy
Praha 2

Luxusní kancelář k pronájmu v centru Prahy

130 m²
42 900 CZK
Show property
Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní kancelář s terasou Praha 1 - 321m

465 m², ter. 144 m²
41 928 000 CZK
Show property
Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m
Praha 10

Kancelář k pronájmu, Praha 10 - 150m

162 m², ter. 12 m²
price upon request
Show property
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
18 750 000 CZK
Show property
Prodej luxusní administrativní budovy v okolí
Praha 9

Prodej luxusní administrativní budovy v okolí

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Kancelářské prostory na prodej na Praze 8
Praha 8

Kancelářské prostory na prodej na Praze 8

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 CZK
Show property
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
price upon request
Show property
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
22 090 000 CZK
Show property
Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m
Praha 1

Luxusní kancelář Staré město - Praha 1 - 118m

3 + 1 118 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
22 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Praha 9

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s výhledem 177m
Praha 2

Luxusní byt s výhledem 177m

4 + 1 177 m²
120 000 CZK
Show property
Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m
Praha 5

Komerční prostor k pronájmu Praha 5 - 230m

Atypický 230 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 119 m², bal. 2 m²
price upon request
Show property
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 111 m²
49 000 CZK
Show property
Supermakléřky - real estate comics