Prečo sa oplatí kúpiť radový dom namiesto bytu?

Developerské spoločnosti ponúkajú radovky v atraktívnych lokalitách. Ich cena sa pohybuje ako u 4 až 5+kk bytov.
12.May 2021
 

Dom alebo byt – skrátka nový domov – si nevyberáme každý deň. Je to často investícia na celý život, ak však patríte k tým šťastným, ktorí si môžu vlastné bývanie dovoliť. Rozhodnutie o tom, aký typ domu si kúpiť, môže byť ťažké. Z dôvodu dopytu prevyšujúceho ponuku ceny bytov stále astronomicky rastú, dokonca viac ako u domov. Radový dom, ľudovo „radovka“, môže byť riešením.

Mladý pár si obhlíží nové bydlení v řadovém domě

Naše potreby sa počas života menia. Nikdy nevieme, ako dlho budeme žiť vo svojom byte a akým životným zmenám sa náš dom či byt bude musieť v budúcnosti prispôsobiť. Rodina sa môže rozrásť, budete chcieť domáceho miláčika, bude s vami žiť vaša mamička alebo napríklad svokra, alebo už nebudete chcieť byť na dedine, ale niekde blízko mesta.

Rodinný dům na prodej - Praha 4 - Braník
Rodinný dům na prodej - Praha 4 - Braník, Praha 4

Radovka je „niečo medzi“

„Rodinné domy majú dosť široké cenové rozpätie. Ak sú to lacnejšie projekty mimo centrum Prahy, radovku si môžete kúpiť za cca 13 miliónov českých korún (asi 509 tis. eur., pozn. red.). V prípade, že ide o širšie centrum, ceny sa začínajú na 20 miliónoch (asi 754 tis. eur., pozn. red.) a stúpajú až k hranici 30 miliónov (1,18 mil. eur, pozn. red.). Radové domy v tejto cenovej relácii sa stali svojou cenou a ponúkaným životným štýlom konkurenciou bytov 4kk a 5kk,“

hovorí Elena Jakubovič, zakladateľka realitnej kancelárie.

To, čo v súčasnosti zodpovedá našim potrebám i rozpočtu, nemusí napríklad o takých päť rokov už vôbec platiť. Preto by ste si mali zistiť, aké sú výhody bytu, domu alebo napríklad radového domu.

Popularita radoviek totiž stále vzrastá. Prečo?

„Takmer dve tretiny kupujúcich si vyberajú domy na základe svojho dochádzania do práce. Sú ochotní obetovať extra priestor samostatne stojacich rodinných domov, aby žili bližšie k mestu, mali aktívny spoločenský život a obmedzili dlhé dochádzanie za prácou,“

hovorí Jitka Konvičková z jednej developerskej spoločnosti, ktorá má radové domy v aktuálnej ponuke.

Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m
Rodinný dům na prodej Praha 4 - Braník - 217m, Praha 4

Množstvo úspešných developerov začalo najmä v poslednom desaťročí stavať projekty rodinných domov, tzv. radoviek.

Radovky majú tú výhodu, že je možné ich postaviť kdekoľvek, či už v meste alebo na vidieku. Všetko je na rozhodnutí developera. Na relatívne malom pozemku sa dá postaviť veľa domov a ide tak o zaujímavú alternatívu medzi bývaním v byte a rodinným domom, a pritom nejde o byt. Rovnako tak sa pohybuje i cena.

Developerov lákajú odľahlé časti malých obvodov svojou cenou, v poslednom čase sa ale radovky stavajú aj v mestách.

Řadové domky v Praze 5
Řadové domky v Praze 5 • Source: Y&T Luxury Property

Typizované domy sú „in“

Bývanie bolo pred pandémiou pre mnohých síce dostupnejšie ako kedysi, ale predsa len nie každý má prostriedky na dom podľa individuálneho architektonického projektu. Záujem o typizované domy a radovky preto trvá.

Dnešné takzvané „typovky“ či radovky sú oveľa rozmanitejšie než kedysi. Je to dané nielen pestrou škálou developerov, ktorí tieto domy ponúkajú, ale tiež bohatou škálou stavebných materiálov a technológií.

Dnešná radovka môže byť murovaná, ale môže to byť aj drevostavba, dom stavaný z prvkov či montovaný. Rôznorodosť dodávajú týmto „typovkám“ aj možné individuálne dispozičné úpravy i zmeny vo vybavení interiéru. Každý si môže zvoliť to, čo sa mu páči – od obkladačiek cez dvere až po podlahové krytiny či vybavenie terasy.

Dodajte svojmu domovu svoj osobitý štýl

„Chápem, že teraz je na trhu celkom široká ponuka radových domov a každý developer sa snaží pretlačiť svoj produkt. Aj keď sú si na prvý pohľad všetky projekty podobné, každý je úplne iný. Je lepšie pozrieť si viacero ponúk a vyberať medzi rôznou architektúrou, štandardmi i developermi – každý má niečo za sebou. Odporúčala by som nebáť sa nejako zvýrazniť interiér svojho radového domu. Nielen, že bude odzrkadľovať svojho majiteľa, ale pri prípadnom predaji sa bude líšiť od ostatných domov v zástavbe,“

radí Elena Jakubovič.

Řadové domky v Praze 5
Řadové domky v Praze 5 • Source: Y&T Luxury Property

Miera zmien, ktoré ešte zodpovedajú vymedzeniu typového domu, závisí individuálne od každej firmy, ktorá ponúka tieto projekty.

„V posledných štyroch rokoch sa výstavbe rodinných domov darí. Podľa údajov Českého štatistického úradu sa ich každoročne postavilo skoro 20 tisíc. Viac sa ich stavalo len medzi rokmi 2006 až 2008. S tým, ako ceny novostavieb vo väčších mestách, ako sú Praha, Brno alebo Plzeň, rastú, zvyšuje sa záujem ľudí budovať si radšej vlastné rodinné domy v ich okolí. Do týchto väčších miest potom dochádzajú za prácou, ako aj za nákupmi a zábavou,“

hovorí Radek Polák, hovorca jednej z developerských spoločností.

Podľa dát Štatistického úradu mapujúcich posledných 20 rokov výstavby radových domov sa radovkám najlepšie darilo v rokoch 2006 až 2008. V roku 2006 bolo postavených 20 620 radových domov, v roku 2007 to bolo o viac ako 300 viac a zatiaľ najsilnejším rokom bol rok 2008, keď bolo postavených 22 918 radových domov. Potom dochádzalo k postupnému prepadu, ktorý dosiahol svoje dno medzi rokmi 2013 a 2014 (2013 – 12 490 radoviek, 2014 – 12 440). Potom sa krivka začala opäť zdvíhať a svoj vrchol dosiahla v roku 2019, keď bolo postavených 19 947 bytových domov. Minulý rok bol len o 500 jednotiek slabší, ale výstavba radových domov stále zažíva obdobie boomu.

Mladý mug, "single" přemýšlí o investici do budoucího bydlení
Mladý mug, "single" přemýšlí o investici do budoucího bydlení • Source: Profimedia

Stenu máte síce spoločnú, ale náklady platíte sami

Ak si už uvedomujete všetky prednosti, ktoré bývanie v radovke ponúka, stačí si len vybrať z bohatej ponuky. Je potrebné si však tiež uvedomiť, že nie každá bytová jednotka v radovom dome je súčasťou Združenia vlastníkov bytových jednotiek.

Ak sa teda vo vašom byte čokoľvek pokazí alebo bude napríklad potrebné vymeniť strechu, nespoliehajte sa na to, že to za vás vyrieši družstvo a ostatní obyvatelia tej istej radovky sa budú na nákladoch podieľať. Všetko je len na vás, opravy a prípadné inovácie si musíte zariadiť sami, keďže vy ste majiteľom bytovej jednotky. To je napríklad rozdiel oproti skutočne komunitnému bývaniu napríklad v Spojených štátoch.

„Radovka na rozdiel od bytu môže mať svoj samostatný vstup alebo vstupy (dvojgeneračná radovka). Na rozdiel od bytu nejde o bezbariérovú nehnuteľnosť. Výťahy sa v takých domoch nerobia, aj keď u niektorých developerov sú v rámci raných klientskych zmien ponúkané. Radovka môže mať záhradu, ale nemusí; na rozdiel od bytu má viac súkromia,“

doplňuje Elena Jakubovič.

„Náklady na opravu domu si majiteľ hradí samostatne. Na katastri sa označuje samostatným číslom, takže majitelia radových domov netvoria spoločenstvo vlastníkov a každý si opravy hradí sám.“

Na druhú stranu je ale potrebné spomenúť, že z istého komunitného bývania pramenia aj ďalšie výhody. Radovky sú väčšinou umiestnené v spoločných komplexoch, majú spoločnú recepciu, prípadne strážcu, a rovnako tak aj spoločnú zeleň a oddychové priestory. Bývajú tu detské ihriská, lavičky, záhony a parčíky, v najnovších developmentoch dnes nechýbajú ani vodné prvky. Všetky tieto „vychytávky“ sú veľmi príjemné a dodávajú vášmu domovu sympatickú a jedinečnú atmosféru.

Dobrý štartovací domov

Radový dom je typom bývania, ktorý je z hľadiska súkromia niekde medzi bytom a samostatne stojacim rodinným domom. Tieto stavby sú typické tým, že sú spojené bočnými stenami so susednými nehnuteľnosťami a vytvárajú tak rad domov. Z toho tiež pochádza názov, ktorý sa niekedy jednoducho používa ako radovka.

Mätúci je rozdiel medzi radovým domom a bytom. Hoci sa niekedy tieto termíny používajú zameniteľne, nejde o to isté. Oba zdieľajú aspoň jednu stenu so susedom, ale byty môžu byť obklopené susedmi zo všetkých strán – stien, podlahy a stropu – podobne ako bytový dom. Domy radové zdieľajú len jednu stenu.

Táto výstavba šetrí priestor a náklady na inžinierske siete. Vďaka tomu, že domy nestoja samostatne, dochádza k energetickým úsporám a obyvatelia radových domov určite ocenia aj záhradku, ktorú by napríklad v činžiaku nemali. Ďalšou úsporou je pri výstavbe nových radoviek v mnohých prípadoch rovnaká projektová dokumentácia.

Luxusní vila na pronájem - Praha 5 - Jinonice
Luxusní vila na pronájem - Praha 5 - Jinonice, Praha 5

Naopak, samostatne stojaci rodinný dom nemá žiadne spoločné steny a stojí na vlastnom pozemku. Je tu väčšie súkromie, väčšia záhrada, ale tiež zaň viac zaplatíte.

„O radové domy je veľký záujem. Predstavujú dobré štartovacie bývanie pre mladé rodiny, mileniálov aj tzv. singles, ktorí si radi doprajú komfort domu, ale zároveň aj pohodlie, pretože sa nechcú zaoberať starosťami o veľký dom či záhradu. Navyše, radovky sú aj cenovo prijateľné a sú na dobrých miestach, v atraktívnych pražských lokalitách,“

dodáva Jakub Švorm z developerskej kancelárie.

Finančná efektívnosť

Radové usporiadanie rodinných domov zaberie menej miesta než výstavba samostatných domov so záhradou a zároveň sú radovky finančne efektívnejšie vďaka zdieľaniu nákladov na natiahnutie sietí na pozemok. Radovka poskytuje menšie súkromie ako samostatný dom uprostred pozemku, ale rádovo viac súkromia ako bývanie v bytových domoch.

Rodinný dům na prodej - Praha 4 - Braník
Rodinný dům na prodej - Praha 4 - Braník, Praha 4

Radový dom je v Česku zvyčajne takým väčším mezonetom na okraji Prahy či iného väčšieho mesta, alebo v novej zástavbe, ktorý poskytuje úplný komfort moderného rodinného bývania. Typový rodinný dom môže niekto považovať za menej komfortný, lebo je nutné sa do určitej miery prispôsobiť návrhu a koncepcii projektu. Nie je to však pravidlom.

Benefity jasne prevažujú

Radové domy majú vo všeobecnosti menej priestoru pred domom aj za ním, ich celkový priľahlý pozemok je teda obvykle menší. Aj preto, že sú vystavané väčšinou blízko veľkého mesta, bývajú často zoskupené v mestských jadrách a okolo nich, ale často majú menej vnútorného a vonkajšieho priestoru ako rodinné domy. Blízkosť susedov a zdieľaných stien je často nevýhodou radových domov vzhľadom na zvýšený hluk a znížené súkromie.

Interiér řadových domů na Praze 5
Interiér řadových domů na Praze 5 • Source: Y&T Luxury Property

Ale rovnako ako môže byť pre niekoho bývanie v radovke utrpením, iní ho, naopak, milujú. Ľuďom najčastejšie prekáža uniformita, majú problém s tesným susedstvom, niekomu vadí, že si nemôže urobiť vonkajšiu fasádu podľa svojich predstáv. Aj napriek tomu však benefity stále prevažujú nad nedostatkami.

V nasledujúcom článku sa pozrieme do stručnej histórie radoviek v Česku i zahraničí.

Luxury Prague Life

Photo gallery (0)

View photo gallery

About the author

Kristina Vacková
Luxury Real Estates
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
price upon request
Show property
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 CZK
Show property
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
18 750 000 CZK
Show property
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Praha 9

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
price upon request
Show property
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 CZK
Show property
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
price upon request
Show property
Vila Hodkovičky 414m
Praha 4

Vila Hodkovičky 414m

6 + 1 414 m², ter. 24 m²
49 989 000 CZK
Show property
Vila na prodej Praha 5 - 1104m
Praha 5

Vila na prodej Praha 5 - 1104m

11 + KK 664 m²
72 990 000 CZK
Show property
Luxusní vila na prodej Praha 5
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha 5

Atypický 778 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej - Praha

9 + 1 364 m²
39 900 000 CZK
Show property
Luxusní vila ve Střešovicích 2134m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 2134m

986 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický 940 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
price upon request
Show property
Luxusní dům s wellness 774m
Okolí Prahy

Luxusní dům s wellness 774m

6 + KK 187 m², ter. 12 m²
18 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 475 000 CZK
Show property
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 CZK
Show property
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
price upon request
Show property
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
price upon request
Show property
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
price upon request
Show property
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
price upon request
Show property
Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá
Praha 1

Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá

3 + 1 113 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m

4 + KK 321 m², ter. 144 m²
40 251 000 CZK
Show property
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
9 980 000 CZK
Show property
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

2 + KK 81 m², ter. 23 m²
17 545 000 CZK
Show property
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
10 980 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
22 090 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², bal. 26 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
price upon request
Show property
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 CZK
Show property
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 145 m², ter. 11 m²
18 490 000 CZK
Show property
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 CZK
Show property
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej na Starém Městě 135m
Praha 1

Byt na prodej na Starém Městě 135m

3 + 1 135 m²
36 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana

1 + 1 30 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej na Malé Straně 98m
Praha 1

Luxusní byt na prodej na Malé Straně 98m

3 + KK 98 m², bal. 6 m², ter. 5 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
50 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Nové Město - 117m

3 + 1 119 m², bal. 2 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt Staré Město 315m
Praha 1

Luxusní byt Staré Město 315m

4 + KK 315 m², bal. 6 m², ter. 53 m²
45 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1

3 + 1 122 m², bal. 6 m²
35 700 000 CZK
Show property
Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m
Praha 1

Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m

2 + KK 80 m²
12 200 000 CZK
Show property
Mezonetový byt s terasou 120m
Praha 1

Mezonetový byt s terasou 120m

4 + 1 128 m², ter. 8 m²
29 000 000 CZK
Show property
Byt na prodej na Starém Městě - 58m
Praha 1

Byt na prodej na Starém Městě - 58m

2 + KK 58 m²
8 625 000 CZK
Show property
Byt na prodej na Praze 1 - 58m
Praha 1

Byt na prodej na Praze 1 - 58m

1 + KK 58 m²
8 625 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 73 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s balkonem Praha 1 - 72m
Praha 1

Luxusní byt s balkonem Praha 1 - 72m

2 + KK 72 m², bal. 5 m²
9 583 000 CZK
Show property
Mezonetový byt s terasou Praha 1-208m
Praha 1

Mezonetový byt s terasou Praha 1-208m

6 + KK 208 m², ter. 25 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt Nové Město - 109m
Praha 1

Luxusní byt Nové Město - 109m

3 + KK 109 m²
18 184 000 CZK
Show property
Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m
Praha 1

Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m

2 + KK 42 m²
8 810 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 146m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 146m

4 + KK 146 m², ter. 22 m²
22 500 000 CZK
Show property
Mezonetový byt na nábřeží 304m
Praha 1

Mezonetový byt na nábřeží 304m

5 + KK 314 m², ter. 45 m²
60 652 007 CZK
Show property
Luxusní byt Staré Město 215m
Praha 1

Luxusní byt Staré Město 215m

4 + KK 215 m², bal. 2 m², ter. 20 m²
33 000 000 CZK
Show property
Byt Malá Strana 286m
Praha 1

Byt Malá Strana 286m

9 + KK 286 m²
price upon request
Show property
Byt Malá Strana 110m
Praha 1

Byt Malá Strana 110m

3 + 1 110 m²
22 989 508 CZK
Show property
Byt Malá Strana 178m
Praha 1

Byt Malá Strana 178m

5 + 1 178 m²
37 010 492 CZK
Show property
Luxusní byt k prodeji Praha 1 - 160m
Praha 1

Luxusní byt k prodeji Praha 1 - 160m

5 + KK 160 m², ter. 20 m²
price upon request
Show property
Byt Masarykovo nábřeží 211m
Praha 1

Byt Masarykovo nábřeží 211m

4 + KK 211 m², ter. 45 m²
37 030 007 CZK
Show property
Byt Masarykovo nábřeží - 112m
Praha 1

Byt Masarykovo nábřeží - 112m

3 + KK 112 m²
23 622 000 CZK
Show property
Prodej bytu na Vinohradech - 77m
Praha 2

Prodej bytu na Vinohradech - 77m

3 + KK 77 m²
13 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 3 - 75m
Praha 3

Luxusní byt na prodej Praha 3 - 75m

2 + 1 81 m², bal. 6 m²
8 633 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 3 - 73m
Praha 3

Luxusní byt na prodej Praha 3 - 73m

2 + KK 73 m²
7 673 000 CZK
Show property
Luxusní penthouse s wellness zónou na prodej
Praha 4

Luxusní penthouse s wellness zónou na prodej

3 + KK 260 m², ter. 100 m²
21 970 000 CZK
Show property
Luxusní penthouse se saunou a vířivkou
Praha 4

Luxusní penthouse se saunou a vířivkou

4 + KK 260 m², ter. 100 m²
21 970 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 147m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 147m

3 + KK 147 m², ter. 29 m²
16 539 700 CZK
Show property
Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 151m
Praha 5

Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 151m

3 + KK 151 m², ter. 28 m²
18 006 400 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 10 m²
11 804 000 CZK
Show property
Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 133m
Praha 5

Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 133m

3 + KK 133 m², ter. 15 m²
15 798 200 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 96m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 96m

3 + KK 96 m², ter. 11 m²
11 415 800 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 355 100 CZK
Show property
Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 156m
Praha 5

Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 156m

3 + KK 156 m², ter. 37 m²
16 817 500 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 66m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
8 029 500 CZK
Show property
Luxusní byt s terasou na Praze 5 - 50m
Praha 5

Luxusní byt s terasou na Praze 5 - 50m

1 + KK 50 m², bal. 8 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 93m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 356 900 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

5 + KK 237 m², ter. 41 m²
35 290 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov 242m
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov 242m

5 + KK 242 m², ter. 45 m²
35 290 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 290 m², ter. 67 m²
34 290 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

3 + KK 185 m², ter. 42 m²
24 690 000 CZK
Show property
Luxusní duplex na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní duplex na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 234 m², ter. 55 m²
28 690 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

5 + KK 350 m², ter. 103 m²
45 990 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej na Praze 5 - 52m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 - 52m

1 + KK 52 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 112m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 112m

3 + KK 113 m², ter. 35 m²
11 893 300 CZK
Show property
Byt k prodeji - Praha 5 - 88m
Praha 5

Byt k prodeji - Praha 5 - 88m

3 + KK 88 m², ter. 10 m²
10 505 900 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 119m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 119m

3 + KK 119 m², bal. 11 m², ter. 25 m²
12 705 700 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², bal. 11 m²
11 498 300 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 95m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 95m

3 + KK 95 m², bal. 12 m²
11 382 100 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², bal. 11 m²
11 340 500 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 68m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 68m

2 + KK 68 m², bal. 6 m²
8 608 300 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 119m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 119m

3 + KK 119 m², bal. 11 m², ter. 25 m²
12 477 300 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 91m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 91m

3 + KK 100 m², ter. 9 m²
13 089 600 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5

3 + KK 135 m², ter. 20 m²
17 533 600 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5

5 + KK 196 m², ter. 26 m²
25 989 300 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 171m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 171m

5 + KK 197 m², bal. 26 m²
25 628 100 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 215m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 215m

6 + KK 325 m², ter. 110 m²
34 101 800 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 56m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 56m

2 + KK 64 m², bal. 8 m²
7 741 600 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m

2 + KK 64 m², bal. 5 m²
7 506 600 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m

2 + KK 64 m², bal. 5 m²
7 448 200 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m

2 + KK 62 m², bal. 5 m²
7 371 500 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m

2 + KK 64 m², bal. 5 m²
7 349 100 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m

2 + KK 64 m², bal. 5 m²
7 429 600 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m

2 + KK 62 m², bal. 5 m²
7 615 200 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 61m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 61m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
8 369 900 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m2
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m2

2 + KK 66 m², bal. 9 m²
8 070 900 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m

2 + KK 64 m², bal. 5 m²
7 706 700 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 68m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 68m

2 + KK 95 m², ter. 34 m²
7 678 600 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 93m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², bal. 11 m²
11 104 300 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 68m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 68m

2 + KK 68 m², bal. 6 m²
8 494 600 CZK
Show property
Byt na prodej Praha 5 - Smíchov- 146m
Praha 5

Byt na prodej Praha 5 - Smíchov- 146m

3 + KK 146 m², ter. 51 m²
11 136 600 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 91m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 91m

3 + KK 91 m², ter. 10 m²
11 112 700 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 5- Smíchov - 95m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5- Smíchov - 95m

3 + KK 95 m², bal. 11 m²
12 951 200 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 5 - Smíchov- 62m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - Smíchov- 62m

2 + KK 62 m², bal. 5 m²
8 320 800 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 132m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 132m

4 + KK 132 m², ter. 12 m²
15 804 700 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 100m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 100m

3 + KK 100 m², bal. 11 m²
12 288 400 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 185m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 185m

5 + KK 185 m², bal. 5 m², ter. 21 m²
25 292 400 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 100m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 100m

3 + KK 100 m², ter. 11 m²
11 823 500 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 121m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 121m

3 + KK 121 m², bal. 10 m², ter. 11 m²
13 989 300 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov 64m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov 64m

2 + KK 64 m², bal. 5 m²
7 491 600 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 104m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 104m

2 + KK 104 m², bal. 11 m², ter. 19 m²
10 578 200 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - 68m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - 68m

2 + KK 68 m², bal. 6 m²
7 606 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 68m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 68m

2 + KK 68 m², bal. 6 m²
8 414 800 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², bal. 11 m²
10 995 600 CZK
Show property
Luxusní loft na prodej Smíchov - Praha 5
Praha 5

Luxusní loft na prodej Smíchov - Praha 5

3 + KK 229 m², ter. 37 m²
25 645 400 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 100m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 100m

3 + KK 100 m², bal. 11 m²
11 696 800 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 155m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 155m

3 + KK 155 m², ter. 48 m²
12 730 500 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 159m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 159m

4 + KK 159 m², ter. 23 m²
21 069 700 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 58m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 58m

2 + KK 58 m²
7 342 900 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m

2 + KK 57 m²
7 365 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 58m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 58m

2 + KK 58 m²
7 435 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 63m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 63m

2 + KK 63 m²
8 101 500 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 77m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 77m

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
10 031 800 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 77m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 77m

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
9 621 600 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 132m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 132m

4 + KK 132 m², ter. 12 m²
15 751 800 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 102m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 102m

3 + KK 102 m², ter. 11 m²
12 931 200 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 148m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 148m

4 + KK 148 m², ter. 10 m²
21 262 100 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

4 + KK 149 m², ter. 11 m²
20 533 200 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

4 + KK 149 m², ter. 13 m²
20 788 500 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 148m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 148m

4 + KK 148 m², ter. 12 m²
21 042 800 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 283m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 283m

4 + KK 283 m², ter. 134 m²
24 442 500 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 104m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 104m

3 + KK 104 m², ter. 12 m²
12 230 500 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², bal. 10 m²
11 449 300 CZK
Show property
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 426m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 426m

5 + KK 387 m², bal. 26 m², ter. 118 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m

5 + KK 249 m², bal. 10 m², ter. 16 m²
price upon request
Show property
Byty Janáčkovo nábřeží 207m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 207m

4 + 1 207 m², ter. 11 m²
55 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt v barokní budově Praha 6 - 232m
Praha 6

Luxusní byt v barokní budově Praha 6 - 232m

4 + KK 232 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej na Praze 6 - 124m
Praha 6

Byt na prodej na Praze 6 - 124m

3 + KK 124 m²
18 300 000 CZK
Show property
Luxusní mezonet Praha 6 - 224m
Praha 6

Luxusní mezonet Praha 6 - 224m

4 + KK 224 m², bal. 8 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 7 - Troja - 113m
Praha 7

Luxusní byt na prodej - Praha 7 - Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 13 m²
15 700 000 CZK
Show property
Luxusní byt Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt Troja 145m

3 + KK 145 m²
18 800 000 CZK
Show property
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 7 - 67m
Praha 7

Luxusní byt na prodej Praha 7 - 67m

2 + KK 67 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Praha 6 - 96m
Praha 7

Byt na prodej Praha 6 - 96m

3 + KK 96 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt v Troji 149m
Praha 7

Luxusní byt v Troji 149m

3 + KK 149 m²
23 800 000 CZK
Show property
Luxusní penthouse Troja 311m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 311m

4 + KK 311 m², ter. 95 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt Troja 108m
Praha 7

Luxusní byt Troja 108m

3 + KK 108 m², ter. 11 m²
15 700 000 CZK
Show property
Luxusní byt se zahradou Troja 233m
Praha 7

Luxusní byt se zahradou Troja 233m

5 + KK 233 m²
33 800 000 CZK
Show property
Luxusní penthouse s terasou Troja 301m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 301m

4 + 1 301 m², ter. 43 m²
price upon request
Show property
Luxusní loft s terasou Troja 233m
Praha 7

Luxusní loft s terasou Troja 233m

4 + KK 233 m², ter. 33 m²
37 900 000 CZK
Show property
Luxusní byt s terasou Troja 155m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 155m

4 + KK 155 m², ter. 15 m²
22 300 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Troja 94m
Praha 7

Luxusní byt na prodej Troja 94m

3 + KK 94 m², bal. 3 m²
18 800 000 CZK
Show property
Luxusní penthouse Troja 400m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 400m

6 + KK 400 m², ter. 71 m²
price upon request
Show property
Luxusní penthouse Troja 257m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 257m

Atypický 257 m², ter. 12 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 87m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 87m

4 + KK 87 m²
8 503 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 30m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 30m

1 + KK 30 m²
3 835 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 109m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 109m

3 + KK 109 m², ter. 28 m²
11 749 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 49m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 49m

2 + KK 49 m²
4 749 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 85m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 85m

4 + KK 85 m²
8 387 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 66m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 66m

2 + KK 66 m², bal. 3 m²
5 635 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 52m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 52m

2 + KK 50 m²
4 795 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 40m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 40m

2 + KK 40 m²
4 798 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 52m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 52m

2 + KK 52 m², bal. 3 m²
5 541 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 46m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 46m

1 + KK 27 m²
2 999 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 85m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 85m

4 + KK 85 m²
7 631 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 61m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 61m

1 + KK 34 m²
3 447 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 20m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 20m

Atypický 20 m²
2 606 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 45m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 45m

1 + KK 42 m², ter. 10 m²
5 920 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Libeň 31m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Libeň 31m

1 + KK 27 m², ter. 6 m²
4 057 000 CZK
Show property
Byt s terasou a výhledem na řeku Praha 8 - 95m
Praha 8

Byt s terasou a výhledem na řeku Praha 8 - 95m

3 + KK 95 m², ter. 8 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej na Praze 8 - 161m
Praha 8

Byt na prodej na Praze 8 - 161m

5 + KK 161 m², ter. 20 m²
21 700 000 CZK
Show property
Krásný byt na prodej na Praze
Praha 10

Krásný byt na prodej na Praze

2 + KK 43 m²
price upon request
Show property
Zámek na prodej
Okolí Prahy

Zámek na prodej

12 + 2 1280 m²
price upon request
Show property
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
Reserved
Show property
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
Sold
Show property
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
Sold
Show property
Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m
Praha 6

Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m

7 + 1 235 m², bal. 20 m², ter. 15 m²
Reserved
Show property
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Okolí Prahy

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ

6 + KK 812 m², ter. 22 m²
Reserved
Show property
Dům na prodej Praha 5 - 252m

Dům na prodej Praha 5 - 252m

6 + KK 252 m²
Sold
Show property
Supermakléřky - real estate comics