Top hledané
Výsledky (0)
České celebrity, ktoré si užívali slniečko a pláže v luxusnej destinácii Maldív.

Pandemická destinácia je jasná: Maldivy. Plávajúce raňajky, rybárčenie a večere pod vodou

Kateřina Ostrejšová
15.Apr 2021
+ Pridať na Seznam.cz
4 minuty čtení
Eva Perkausová

Celý deň v bikinách na ležadle na pláži. Aj takto nejako vyzerali dni českých krások, ktoré sa rozhodli aspoň na chvíľu opustiť koronavírusovú realitu a odletieť za lepším. Maldivy sú dlhodobo veľmi obľúbenou destináciou, v období pandémie sa ale stali hitom. Zákaz cestovania mimo Česko sa totiž na ostrov v Indickom oceáne nevzťahuje. Maldivy tak navštívili tisíce Češiek, medzi ktorými boli napríklad Eva Perkausová, Veronika Kopřivová či Taťána Makarenko.

Eva Perkausová si dovolenku musela predĺžiť

Otvoriť v galérii (6)
Eva Perkausová s přítelem.
Eva Perkausová s přítelem. Source: Se svolením Evy Perkausové.

Moderátorka Eva Perkausová vyrazila na romantický ostrov so svojím priateľom Ivanom Heckom na začiatku februára. A podľa jej Instagramu si to pár náramne užíval. Opaľovanie na pláži, dlhé raňajky, paddleboardy alebo napríklad wakeboarding. Rozprávkovo nabitý program si vychutnávali v rezorte Cocoon Maldives, ktorý sa nachádza 150 km severne od letiska v Malé, čo je zhruba 35 minút letu hydroplánom. Tamojšie vily, reštaurácie a bary navrhol italský návrhár LAGO, ktorý spojil prírodnú krásu Maldív s talianskym dizajnom. Moderátorka si svoju dovolenku užila v modernej vilke nad vodou. Súčasťou rezortu je reštaurácia Octopus, kde majú hostia možnosť ochutnať jedlá svetovej kuchyne. Nechýba ani vínny sklep. Výber vín z celého sveta spríjemní dovolenku snáď úplne každému.

Perkausová s Heckom mali dovolenku pôvodne v pláne na dva týždne. Pobyt si ale museli nedobrovoľne predĺžiť.

Luxusní byt na pronájem 274m2-Praha 5
Luxusní byt na pronájem 274m2-Praha 5, Praha 5

„Mali sme dnes odcestovať do Prahy. Dozvedeli sme sa však, že jeden z našich testov na koronavírus bol pozitívny. Nemôžeme tomu uveriť, naopak sme načerpali trochu energie, takže nás tá informácia veľmi zaskočila,“

uviedla Perkausová pre CNN Prima News. Jedna noc pre dve osoby v rezorte Coocon stojí zhruba 424 eur. Za tri týždne tak moderátorka zaplatila viac ako 7 700 eur.

Aj Taťána Makarenko sa preletela hydroplánom

Otvoriť v galérii (6)
Taťána Makarenko
Taťána MakarenkoSource: Profimedia

Ďalšou celebritou „provokujúcou“ na Maldivách bola riaditeľka českej Miss Taťána Makarenko. Tá opustila Českú republiku 17. marca, ako inak než vo veľkom štýle. Economy triedu u nej rozhodne nečakajte. Modelka letela so spoločnosťou Quatar Airways a dokonca si prvýkrát skúsila let hydroplánom, ktorým letela zhruba 40 minút. Z cesty a starostlivosti personálu na letisku bola nadšená. Na ostrov Fushifaru ešte museli prejsť motorovým člnom. Tam na modelku a jej priateľa Martina čakala súkromná vila s bazénom a kúpeľňou pod šírym nebom. Za desať dní v súkromnom ubytovaní s výhľadom na západ slnka zaplatili zhruba 5 800 eur, čo sa modelke zrejme vyplatilo, pretože o fotky v plavkách pri bazéne fanúšikovia rozhodne nemali núdzu. Podľa jej slov mal priateľ na začiatku strach, že nebude na Maldivách čo robiť. Modelka ale priznala, že im 10 dní utieklo ako voda. Najviac si užila výlet loďkou na malý ostrovček, kde bola pripravená romantická večera pre dvoch. Za dve hodiny v súkromí zaplatili 270 eur.

Makarenko priznala, že ak si niekto chce dovolenku užiť v skutočnom luxuse, musí si priplatiť. Ona sama si priplatila napríklad za raňajky do bazéna (115 eur) a za rybárčenie (424 eur).

Nikol Poner nestačila meniť bikiny

Otvoriť v galérii (6)
Nikol Poner
Nikol PonerSource: Se svolením Nikol Poner.

Aj českú návrhárku Nikolu Poner omrzela česká zima a na začiatku februára odletela za slnkom. Svoje telo v bikinách vystavovala v päťhviezdičkovom rezorte You & Me, ktorý sa nachádza na atole Raa na severe Maldív. Jedna noc v romantickom apartmáne stojí zhruba 463 eur. Plážový apartmán má luxusný a rustikálny nádych, krásnu kúpeľňu s vaňou pre dvoch a dažďovú sprchu. Manželská posteľ veľkosti King ponúka výhľad na pláž, rovnako tak i terasa so súkromným bazénom.

S čím to mladá návrhárka rozhodne nepodcenila, sú plavky! Siahla do svojich rozsiahlych vlastných zásob.

„Vymysleli sme s bratom niekoľko typov plaviek, jednodielne i dvojdielne, a ja som tak bola na Maldivách dokonale vybavená,“

priznala Poner. Najväčším zážitkom pre ňu bola návšteva vyhlásenej podvodnej reštaurácie You & Me, ktorá je súčasťou rezortu. Reštaurácia je úplne ponorená pod vodou a ponúka hosťom 360-stupňový pohľad na úchvatné morské prostredie Maldív. Podvodná reštaurácia je slávna predovšetkým prvotriednymi morskými plodmi.

Otvoriť v galérii (6)
Nikol Poner v podvodní restauraci.
Nikol Poner v podvodní restauraci.Source: Se svolením Nikol Poner.

Pod vodou večerala i Veronika Kopřivová

Jedno z najpokojnejších miest planéty si užívala aj bývalá priateľka Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová. S modelom Miroslavom Dubovickým relaxovali v súkromnej vile na ostrove Hurawalhi atolu Lhaviyani, ktorý je zhruba 400 metrov dlhý a 165 metrov široký. Súčasťou vily je bazén pod holým nebom s výhľadom na biele piesočnaté pláže. Hurawalhi Island Resort poskytuje veľký výber zábavných a ozdravných aktivít, ako sú napríklad Duniye Spa – kúpele so širokým výberom relaxačných procedúr. Za dva týždne v luxusnom rezorte zaplatil pár zhruba 8 100 eur.

Otvoriť v galérii (6)
Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová Source: Profimedia

A aj Veronika Kopřivová mala možnosť povečerať vo vyhlásenej podvodnej reštaurácii.

„Večere v podvodnej reštaurácii, to bol krásny a nezabudnuteľný zážitok. Farebné rybky, žraloci, manty, tuniaky, videli sme toho naozaj veľa,“

napísala Kopřivová k fotke.

Malé divy podľa Patricie Pagáčovej

Otvoriť v galérii (6)
Patricie Pagáčová
Patricie PagáčováSource: Profimedia

Patricia Pagáčová s manželom odleteli na ostrov Thulhagiri na začiatku februára na 10 dní. Rezort sa nachádza na atole Kaafu na severe Male. Herečka s manželom zaplatili za ubytovanie zhruba 2 700 eur. Podľa jej slov sú Maldivy úplne úžasné, vracať by sa tam už ale nemusela, pretože preferuje radšej živšiu dovolenku.

„MaléDivy. Za mňa sú Maldivy skutočne prekrásny raj, aký vídavame len vo filmoch. Lepšiu destináciu na ničnerobenie sme si vybrať nemohli, zároveň je to pre mňa ale destinácia, ktorú som strašne rada videla, ale vracať sa tam nepotrebujem. My sa jednoducho na dovči potrebujeme trochu pohybovať z miesta na miesto,“

napísala herečka na svojom Instagrame. Bola to pre ňu posledná dovolenka vo dvojici, pretože práve na Maldivách oznámili radostnú novinu, že čakajú bábätko.

A čo vy? Už ste tiež boli niekde na dovolenke alebo sa ešte len chystáte? Nepremýšľali ste napríklad práve o Maldivách?

Páčil sa vám článok?
Diskusie 0 Vstúpiť do diskusie