Osedlali sme trójskeho koňa: Ako bývať v Prahe a cítiť sa slobodne

Domáca karanténa, ktorá by vás mohla baviť.
04.Nov 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Tiež vás unavuje všadeprítomný zhon a najradšej by ste utiekli niekam do prírody? Máme pre vás riešenie v podobe miesta, kde na vás čakajú neobyčajné dobrodružstvá, veľa kultúry a kde je vždy čo robiť. Navyše sa rozhodne nemusíte vzdávať posedení v tých najviac trendy pražských kaviarňach. Kdeže nájdete to magické miesto, kde môžete mať všetko?

Freedom

Predtým ovčiareň, dnes progresívna štvrť

Pôvodne sa oblasť dnešnej Troje volala podľa kniežacej ovčiarne, dnes však prekvitá raketovým tempom. Dokazuje to aj nová lávka, ktorá spája Císařský ostrov a Troju a ktorá nahradila pôvodnú konštrukciu po zrútení v roku 2017. A ako nám prezradil starosta Jan Čižinský, veľa nového sa v Prahe 7 ešte chystá. Napríklad nová budova pre filharmóniu!

Jan Čižinský
Jan Čižinský • Source: Profimedia

„Mala by vzniknúť v mieste s veľkým potenciálom, ktoré je súčasťou panorámy historického mesta a rieky Vltavy pri južnom Bubenskom nábreží v oblasti dnešnej stanice metra Vltavská,“

priblížil Čižinský. Najskôr však musí byť navrhnutá nová podoba Vltavskej a až potom bude na rade samotný projekt koncertnej haly. Tú by mala pomôcť vybrať medzinárodná architektonická súťaž.

„Tá bude zárukou toho, že v Prahe 7 vznikne stavba s vysokou architektonickou kvalitou,“

dodal starosta. Výstavba by mala trvať do roku 2031.

Ďalším projektom, ktorý stojí za pozornosť, je podľa Čižinského aj lávka HolKa, ktorá má spájať Pražskú tržnicu a Karlín. Vzišla z architektonickej súťaže z roku 2017 a na jej realizáciu sa môžeme tešiť v najbližších rokoch.

Lávka HolKa vizualizace
Lávka HolKa vizualizace • Source: Iprpraha.cz

Lávka HolKa vizualizace
Lávka HolKa vizualizace • Source: Praha7.cz

Luxusní byt Troja 145m
Luxusní byt Troja 145m, Praha 7

Od zoo cez botanickú záhradu až po zámok

V súčasnosti tak patrí Troja k najatraktívnejším pražským lokalitám. Občianska vybavenosť je samozrejmosťou, vďaka priľahlým parkom a rieke tu ale objavíte miesta, ktoré vás doslova očaria.

Môžete sa napríklad rozcítiť nad najnovšími prírastkami zoologickej záhrady, ktorá je podľa návštevníkov považovaná za jednu z najkrajších na svete. Rozhodne by ste pri tejto príležitosti nemali minúť novootvorený Rákosův pavilon, ktorý vás prenesie do tropickej džungle plnej pestrofarebných papagájov.

Lemuři
Lemuři • Source: Pixabay/InspiredImages

Luxusní penthouse Troja 311m
Luxusní penthouse Troja 311m, Praha 7

Ak vám stačia vaši domáci maznáčikovia, môžete sa kochať exotickou flórou v jednej z najkrajších botanických záhrad v Česku. Jej najslávnejšou časťou je síce tropický skleník Fata Morgana, má ale aj vonkajšiu expozíciu, ktorá rozhodne stojí za to. Po ceste si môžete dať pohárik vo vinici sv. Kláry, ktorá sa nachádza priamo v záhrade a ponúka úchvatný výhľad na barokový Zámok Troja.

Zároveň si môžete vychutnať aj kus histórie aj kultúry, pretože tá sa nachádza hneď naproti cez ulicu. Celé popoludnie tu možno stráviť romantickými prechádzkami v malebnej zámockej záhrade, v malom prírodnom bludisku či okolo ovocných stromov a záhonov ruží. A ak budete mať šťastie, možno sa práve bude konať aj festival vína či koncert.

Zamek Troja
Zamek Troja • Source: Profimedia.cz

Raj športovcov a milovníkov adrenalínu

Žena jede na kole
Žena jede na kole • Source: freepik.com/photos/flower

V dnešnej dobe sa niekam neustále ponáhľame, riešime zdravotné problémy či stres v práci. Je preto skvelé bývať niekde, kde môžete vyraziť na čerstvý vzduch a od všetkého toho zhonu aspoň na chvíľu utiecť. Presne to ponúka jedna z najkrajších pražských cyklotrás okolo Vltavy, ktorá vedie cez Troju až do dediny Klecánky. Stačí v Troji nasadnúť na bicykel, hodiť starosti za hlavu a urobiť si výlet do presláveného pivovaru v obci Únětice. Po ceste si naviac U Lasíků pochutnáte na slávnych domácich koláčoch, za ktorými jazdia turisti z celej republiky. Príjemný výlet vás čaká aj po cyklotrase opačným smerom. O pár minút sa dostanete do Stromovky, kde si užijete všetko od cyklistiky a behu cez in-line korčule až po letné pikniky s priateľmi.

Luxusní penthouse Troja 550m
Luxusní penthouse Troja 550m, Praha 7

Adrenalínoví nadšenci zase môžu zavítať do športového areálu Loděnice. Ten ponúka rafting a jazdu na kanoe aj kajakoch na pokojnej či divokej vode. Ak nemáte vlastné vybavenie či ste úplní začiatočníci, nezúfajte. Vybavenie vám požičajú a naučia vás aj splavovať rieku.

Pár vypadl z lodě
Pár vypadl z lodě • Source: Profimedia

Relax pri jazde na koni aj joge

Žena cvičí jógu
Žena cvičí jógu • Source: Pixabay/StockSnap

Ak sa na svet pozeráte radšej z konského chrbta ako z lode, to pravé miesto nájdete na Císařskom ostrove medzi Stromovkou a Trojou. V jazdeckej škole Praha 7 si môžete zajazdiť na koni, či už sami alebo s inštruktorom.

Radšej sa držíte pri zemi? Naštartujte deň lekciou jogy! V Jóga Holešky ste z Troji za pár desiatok minút peši, rovnako tak aj v Octárni – stačí prejsť cez Trojský most. Ak máte pár minút naviac, môžete cestu spojiť s osviežujúcou prechádzkou rannou Stromovkou.

Výstavy, kiná aj divadlá

Ženský mim v divadle
Ženský mim v divadle • Source: freepik.com/photos/frame

Keďže zdravá myseľ je rovnako dôležitá ako telo, nemali by sme zabúdať ani na kultúru, ktorá obohacuje ducha. Vyraziť za ňou môžete napríklad do centra Dox, ktoré sa pýši výstavami súčasného umenia, architektúry a dizajnu. Výstavy a koncerty všetkých druhov nájdete na pražskom Výstavišti, rovnako ako aj Matejskú púť alebo Morský svet.

Patríte k vášnivým filmovým fanúšikom? Tak potom zamierte do Biooka, ktoré sa zameriava na netradičnú a artovú produkciu. Ak vás viac lákajú dosky, ktoré znamenajú svet, určite vás poteší slávne Divadlo GoJa, ktoré sa nachádza v ikonickej pyramíde.

Luxusní triplex se zahradou Praha 7 - 191m
Luxusní triplex se zahradou Praha 7 - 191m, Praha 7

Kaviarenské trendy v malíčku

Káva
Káva • Source: Pixabay/StockSnap

Namiesto krvi vám v žilách prúdi káva a navyše aj s obľubou sledujete najnovšie kaviarenské trendy? Máme pre vás dobrú správu! Priľahlé Holešovice sú jedným z miest, ktoré ich nastoľujú! Je tu toľko ikonických podnikov, že naozaj neradíme vyskúšať ich všetky počas jedného dňa, pretože z takého množstva kofeínu by ste asi nespali celý ďalší týždeň.

Vopred vás upozorňujeme, že pri rezervácii raňajok a brunchov s priateľmi budete mať problém! Nebudete totiž vedieť, ktorý z jedinečne vyzerajúcich podnikov vyskúšať skôr. Sendviče aj koláčiky vám radi pripravia napríklad v Cafe Letka. Ak s obľubou posedávate na teraske a sledujete dynamický život ulice, odporúčame Bistro 8. A keď dostanete chuť na sladké alebo vás prepadne zlá nálada, vyrazte na vafle do Waf-Waf, ktoré zlepšia aj ten najpochmúrnejší deň. A to nielen vafľami, ale aj svojím pestrofarebným interiérom.

Steak aj burger? Sem s tým!

Pár na večeři
Pár na večeři • Source: Profimedia

Kde sa naobedovať a navečerať? Odporúčame nádhernú štvrť Holešovice. Ponuka jedla je tu takmer neobmedzená. Kým na jednom rohu si milovníci mäsa pochutnajú na šťavnatom steaku v podniku Stejkárna Holešovice, o pár ulíc ďalej môžete vyraziť na poriadny burger do Hillbilly či do Burgeru Letná. Ak sa vám zbiehajú slinky skôr na exotiku, mexické quesadilly a burritá na vás už čakajú v Burrito Loco. Alebo by ste si radšej dali výborné vietnamské Bún bò Nam Bô? To zoženiete takmer na každom rohu. Ak ani potom nebudete cítiť únavu, čo takto pretancovať noc s obľúbeným drinkom v ruke v kluboch ako Cross, Misch Masch alebo Stromoffka?

Láka vás pokoj prírody, skvelá dostupnosť do centra a nekonečné množstvo zážitkov? Už viete, kde to všetko nájsť.

Luxusní kancelář na prodej v Troji 48m
Luxusní kancelář na prodej v Troji 48m, Praha 7

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Video

Photo gallery (0)

View photo gallery

About the author

Linda Veselá
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o.
Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
info@ytpi.cz
+420 224 282 506
Luxury Real Estates
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 7 - Troja - 113m
Praha 7

Luxusní byt na prodej - Praha 7 - Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 13 m²
15 700 000 CZK
Show property
Luxusní byt Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt Troja 145m

3 + KK 145 m²
18 800 000 CZK
Show property
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 7 - 67m
Praha 7

Luxusní byt na prodej Praha 7 - 67m

2 + KK 67 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Praha 6 - 96m
Praha 7

Byt na prodej Praha 6 - 96m

3 + KK 96 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt v Troji 149m
Praha 7

Luxusní byt v Troji 149m

3 + KK 149 m²
23 800 000 CZK
Show property
Luxusní penthouse Troja 311m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 311m

4 + KK 311 m², ter. 95 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt Troja 108m
Praha 7

Luxusní byt Troja 108m

3 + KK 108 m², ter. 11 m²
15 700 000 CZK
Show property
Luxusní byt se zahradou Troja 233m
Praha 7

Luxusní byt se zahradou Troja 233m

5 + KK 233 m²
33 800 000 CZK
Show property
Luxusní penthouse s terasou Troja 301m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 301m

4 + 1 301 m², ter. 43 m²
price upon request
Show property
Luxusní loft s terasou Troja 233m
Praha 7

Luxusní loft s terasou Troja 233m

4 + KK 233 m², ter. 33 m²
37 900 000 CZK
Show property
Luxusní byt s terasou Troja 155m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 155m

4 + KK 155 m², ter. 15 m²
22 300 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Troja 94m
Praha 7

Luxusní byt na prodej Troja 94m

3 + KK 94 m², bal. 3 m²
18 800 000 CZK
Show property
Luxusní penthouse Troja 400m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 400m

6 + KK 400 m², ter. 71 m²
price upon request
Show property
Luxusní penthouse Troja 257m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 257m

Atypický 257 m², ter. 12 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
57 475 000 CZK
Show property
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 CZK
Show property
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
price upon request
Show property
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
price upon request
Show property
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
price upon request
Show property
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
price upon request
Show property
Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá
Praha 1

Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá

3 + 1 113 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m

4 + KK 321 m², ter. 144 m²
40 251 000 CZK
Show property
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
9 980 000 CZK
Show property
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

2 + KK 81 m², ter. 23 m²
17 545 000 CZK
Show property
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
10 980 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
22 090 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², bal. 26 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
price upon request
Show property
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 145 m², ter. 11 m²
18 490 000 CZK
Show property
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 CZK
Show property
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej na Starém Městě 135m
Praha 1

Byt na prodej na Starém Městě 135m

3 + 1 135 m²
36 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana

1 + 1 30 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej na Malé Straně 98m
Praha 1

Luxusní byt na prodej na Malé Straně 98m

3 + KK 98 m², bal. 6 m², ter. 5 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
50 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Nové Město - 117m

3 + 1 119 m², bal. 2 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt Staré Město 315m
Praha 1

Luxusní byt Staré Město 315m

4 + KK 315 m², bal. 6 m², ter. 53 m²
45 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1

3 + 1 122 m², bal. 6 m²
35 700 000 CZK
Show property
Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m
Praha 1

Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m

2 + KK 80 m²
12 200 000 CZK
Show property
Mezonetový byt s terasou 120m
Praha 1

Mezonetový byt s terasou 120m

4 + 1 128 m², ter. 8 m²
29 000 000 CZK
Show property
Byt na prodej na Starém Městě - 58m
Praha 1

Byt na prodej na Starém Městě - 58m

2 + KK 58 m²
8 625 000 CZK
Show property
Byt na prodej na Praze 1 - 58m
Praha 1

Byt na prodej na Praze 1 - 58m

1 + KK 58 m²
8 625 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

2 + KK 73 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s balkonem Praha 1 - 72m
Praha 1

Luxusní byt s balkonem Praha 1 - 72m

2 + KK 72 m², bal. 5 m²
9 583 000 CZK
Show property
Mezonetový byt s terasou Praha 1-208m
Praha 1

Mezonetový byt s terasou Praha 1-208m

6 + KK 208 m², ter. 25 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt Nové Město - 109m
Praha 1

Luxusní byt Nové Město - 109m

3 + KK 109 m²
18 184 000 CZK
Show property
Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m
Praha 1

Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m

2 + KK 42 m²
8 810 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 146m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 146m

4 + KK 146 m², ter. 22 m²
22 500 000 CZK
Show property
Mezonetový byt na nábřeží 304m
Praha 1

Mezonetový byt na nábřeží 304m

5 + KK 314 m², ter. 45 m²
60 652 007 CZK
Show property
Luxusní byt Staré Město 215m
Praha 1

Luxusní byt Staré Město 215m

4 + KK 215 m², bal. 2 m², ter. 20 m²
33 000 000 CZK
Show property
Byt Malá Strana 286m
Praha 1

Byt Malá Strana 286m

9 + KK 286 m²
price upon request
Show property
Byt Malá Strana 110m
Praha 1

Byt Malá Strana 110m

3 + 1 110 m²
22 989 508 CZK
Show property
Byt Malá Strana 178m
Praha 1

Byt Malá Strana 178m

5 + 1 178 m²
37 010 492 CZK
Show property
Luxusní byt k prodeji Praha 1 - 160m
Praha 1

Luxusní byt k prodeji Praha 1 - 160m

5 + KK 160 m², ter. 20 m²
price upon request
Show property
Byt Masarykovo nábřeží 211m
Praha 1

Byt Masarykovo nábřeží 211m

4 + KK 211 m², ter. 45 m²
37 030 007 CZK
Show property
Byt Masarykovo nábřeží - 112m
Praha 1

Byt Masarykovo nábřeží - 112m

3 + KK 112 m²
23 622 000 CZK
Show property
Prodej bytu na Vinohradech - 77m
Praha 2

Prodej bytu na Vinohradech - 77m

3 + KK 77 m²
13 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 3 - 75m
Praha 3

Luxusní byt na prodej Praha 3 - 75m

2 + 1 81 m², bal. 6 m²
8 633 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 3 - 73m
Praha 3

Luxusní byt na prodej Praha 3 - 73m

2 + KK 73 m²
7 673 000 CZK
Show property
Luxusní penthouse s wellness zónou na prodej
Praha 4

Luxusní penthouse s wellness zónou na prodej

3 + KK 260 m², ter. 100 m²
21 970 000 CZK
Show property
Luxusní penthouse se saunou a vířivkou
Praha 4

Luxusní penthouse se saunou a vířivkou

4 + KK 260 m², ter. 100 m²
21 970 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 147m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 147m

3 + KK 147 m², ter. 29 m²
16 539 700 CZK
Show property
Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 151m
Praha 5

Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 151m

3 + KK 151 m², ter. 28 m²
18 006 400 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 10 m²
11 804 000 CZK
Show property
Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 133m
Praha 5

Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 133m

3 + KK 133 m², ter. 15 m²
15 798 200 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 96m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 96m

3 + KK 96 m², ter. 11 m²
11 415 800 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 355 100 CZK
Show property
Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 156m
Praha 5

Loft na prodej Smíchov - Praha 5 - 156m

3 + KK 156 m², ter. 37 m²
16 817 500 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 66m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
8 029 500 CZK
Show property
Luxusní byt s terasou na Praze 5 - 50m
Praha 5

Luxusní byt s terasou na Praze 5 - 50m

1 + KK 50 m², bal. 8 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 93m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 356 900 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

5 + KK 237 m², ter. 41 m²
35 290 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov 242m
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov 242m

5 + KK 242 m², ter. 45 m²
35 290 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 290 m², ter. 67 m²
34 290 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

3 + KK 185 m², ter. 42 m²
24 690 000 CZK
Show property
Luxusní duplex na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní duplex na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 234 m², ter. 55 m²
28 690 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

5 + KK 350 m², ter. 103 m²
45 990 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej na Praze 5 - 52m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 - 52m

1 + KK 52 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 112m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 112m

3 + KK 113 m², ter. 35 m²
11 893 300 CZK
Show property
Byt k prodeji - Praha 5 - 88m
Praha 5

Byt k prodeji - Praha 5 - 88m

3 + KK 88 m², ter. 10 m²
10 505 900 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 119m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 119m

3 + KK 119 m², bal. 11 m², ter. 25 m²
12 705 700 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², bal. 11 m²
11 498 300 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 95m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 95m

3 + KK 95 m², bal. 12 m²
11 382 100 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², bal. 11 m²
11 340 500 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 68m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 68m

2 + KK 68 m², bal. 6 m²
8 608 300 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 119m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 119m

3 + KK 119 m², bal. 11 m², ter. 25 m²
12 477 300 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 91m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 91m

3 + KK 100 m², ter. 9 m²
13 089 600 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5

3 + KK 135 m², ter. 20 m²
17 533 600 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5

5 + KK 196 m², ter. 26 m²
25 989 300 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 171m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 171m

5 + KK 197 m², bal. 26 m²
25 628 100 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 215m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 215m

6 + KK 325 m², ter. 110 m²
34 101 800 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 56m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 56m

2 + KK 64 m², bal. 8 m²
7 741 600 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m

2 + KK 64 m², bal. 5 m²
7 506 600 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m

2 + KK 64 m², bal. 5 m²
7 448 200 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m

2 + KK 62 m², bal. 5 m²
7 371 500 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m

2 + KK 64 m², bal. 5 m²
7 349 100 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m

2 + KK 64 m², bal. 5 m²
7 429 600 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m

2 + KK 62 m², bal. 5 m²
7 615 200 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 61m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 61m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
8 369 900 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m2
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m2

2 + KK 66 m², bal. 9 m²
8 070 900 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 59m

2 + KK 64 m², bal. 5 m²
7 706 700 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 68m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 68m

2 + KK 95 m², ter. 34 m²
7 678 600 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 93m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², bal. 11 m²
11 104 300 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 68m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 68m

2 + KK 68 m², bal. 6 m²
8 494 600 CZK
Show property
Byt na prodej Praha 5 - Smíchov- 146m
Praha 5

Byt na prodej Praha 5 - Smíchov- 146m

3 + KK 146 m², ter. 51 m²
11 136 600 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 91m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 91m

3 + KK 91 m², ter. 10 m²
11 112 700 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 5- Smíchov - 95m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5- Smíchov - 95m

3 + KK 95 m², bal. 11 m²
12 951 200 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 5 - Smíchov- 62m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - Smíchov- 62m

2 + KK 62 m², bal. 5 m²
8 320 800 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 132m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 132m

4 + KK 132 m², ter. 12 m²
15 804 700 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 100m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 100m

3 + KK 100 m², bal. 11 m²
12 288 400 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 185m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 185m

5 + KK 185 m², bal. 5 m², ter. 21 m²
25 292 400 CZK
Show property
Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 100m
Praha 5

Byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 100m

3 + KK 100 m², ter. 11 m²
11 823 500 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 121m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 121m

3 + KK 121 m², bal. 10 m², ter. 11 m²
13 989 300 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov 64m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov 64m

2 + KK 64 m², bal. 5 m²
7 491 600 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 104m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 104m

2 + KK 104 m², bal. 11 m², ter. 19 m²
10 578 200 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - 68m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - 68m

2 + KK 68 m², bal. 6 m²
7 606 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 68m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 68m

2 + KK 68 m², bal. 6 m²
8 414 800 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², bal. 11 m²
10 995 600 CZK
Show property
Luxusní loft na prodej Smíchov - Praha 5
Praha 5

Luxusní loft na prodej Smíchov - Praha 5

3 + KK 229 m², ter. 37 m²
25 645 400 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 100m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 100m

3 + KK 100 m², bal. 11 m²
11 696 800 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 155m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 155m

3 + KK 155 m², ter. 48 m²
12 730 500 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 159m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 159m

4 + KK 159 m², ter. 23 m²
21 069 700 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 58m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 58m

2 + KK 58 m²
7 342 900 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 57m

2 + KK 57 m²
7 365 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 58m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 58m

2 + KK 58 m²
7 435 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 63m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 63m

2 + KK 63 m²
8 101 500 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 77m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 77m

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
10 031 800 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 77m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 77m

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
9 621 600 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 132m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 132m

4 + KK 132 m², ter. 12 m²
15 751 800 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 102m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 102m

3 + KK 102 m², ter. 11 m²
12 931 200 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 148m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 148m

4 + KK 148 m², ter. 10 m²
21 262 100 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

4 + KK 149 m², ter. 11 m²
20 533 200 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

4 + KK 149 m², ter. 13 m²
20 788 500 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 148m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 148m

4 + KK 148 m², ter. 12 m²
21 042 800 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 283m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 283m

4 + KK 283 m², ter. 134 m²
24 442 500 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 104m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 104m

3 + KK 104 m², ter. 12 m²
12 230 500 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², bal. 10 m²
11 449 300 CZK
Show property
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 426m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 426m

5 + KK 387 m², bal. 26 m², ter. 118 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m

5 + KK 249 m², bal. 10 m², ter. 16 m²
price upon request
Show property
Byty Janáčkovo nábřeží 207m
Praha 5

Byty Janáčkovo nábřeží 207m

4 + 1 207 m², ter. 11 m²
55 000 000 CZK
Show property
Luxusní byt v barokní budově Praha 6 - 232m
Praha 6

Luxusní byt v barokní budově Praha 6 - 232m

4 + KK 232 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej na Praze 6 - 124m
Praha 6

Byt na prodej na Praze 6 - 124m

3 + KK 124 m²
18 300 000 CZK
Show property
Luxusní mezonet Praha 6 - 224m
Praha 6

Luxusní mezonet Praha 6 - 224m

4 + KK 224 m², bal. 8 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 87m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 87m

4 + KK 87 m²
8 503 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 30m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 30m

1 + KK 30 m²
3 835 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 109m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 109m

3 + KK 109 m², ter. 28 m²
11 749 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 49m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 49m

2 + KK 49 m²
4 749 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 85m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 85m

4 + KK 85 m²
8 387 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 66m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 66m

2 + KK 66 m², bal. 3 m²
5 635 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 52m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 52m

2 + KK 50 m²
4 795 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 40m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 40m

2 + KK 40 m²
4 798 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 52m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 52m

2 + KK 52 m², bal. 3 m²
5 541 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 46m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 46m

1 + KK 27 m²
2 999 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 85m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 85m

4 + KK 85 m²
7 631 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 61m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 61m

1 + KK 34 m²
3 447 000 CZK
Show property
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 20m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 20m

Atypický 20 m²
2 606 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 45m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 45m

1 + KK 42 m², ter. 10 m²
5 920 000 CZK
Show property
Luxusní byt na prodej Libeň 31m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Libeň 31m

1 + KK 27 m², ter. 6 m²
4 057 000 CZK
Show property
Byt s terasou a výhledem na řeku Praha 8 - 95m
Praha 8

Byt s terasou a výhledem na řeku Praha 8 - 95m

3 + KK 95 m², ter. 8 m²
price upon request
Show property
Byt na prodej na Praze 8 - 161m
Praha 8

Byt na prodej na Praze 8 - 161m

5 + KK 161 m², ter. 20 m²
21 700 000 CZK
Show property
Krásný byt na prodej na Praze
Praha 10

Krásný byt na prodej na Praze

2 + KK 43 m²
price upon request
Show property
Zámek na prodej
Okolí Prahy

Zámek na prodej

12 + 2 1280 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
price upon request
Show property
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 CZK
Show property
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
18 750 000 CZK
Show property
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
Reserved
Show property
Luxusní byt Troja 384m
Praha 7

Luxusní byt Troja 384m

4 + KK 197 m², ter. 56 m²
Reserved
Show property
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Praha 9

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
price upon request
Show property
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 CZK
Show property
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
price upon request
Show property
Vila Hodkovičky 414m
Praha 4

Vila Hodkovičky 414m

6 + 1 414 m², ter. 24 m²
49 989 000 CZK
Show property
Vila na prodej Praha 5 - 1104m
Praha 5

Vila na prodej Praha 5 - 1104m

11 + KK 664 m²
72 990 000 CZK
Show property
Luxusní vila na prodej Praha 5
Praha 5

Luxusní vila na prodej Praha 5

Atypický 778 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na prodej - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej - Praha

9 + 1 364 m²
39 900 000 CZK
Show property
Luxusní vila ve Střešovicích 2134m
Praha 6

Luxusní vila ve Střešovicích 2134m

986 m²
price upon request
Show property
Luxusní vila na Hanspaulce 940m
Praha 6

Luxusní vila na Hanspaulce 940m

Atypický 940 m²
price upon request
Show property
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Show property
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 7

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Show property
Prodej bytu s terasou Praha 7 - Bubeneč - 130m
Praha 7

Prodej bytu s terasou Praha 7 - Bubeneč - 130m

4 + KK 130 m², ter. 9 m²
Sold
Show property
Luxusní byt na prodej Praha 7 - 90m
Praha 7

Luxusní byt na prodej Praha 7 - 90m

2 + KK 90 m², bal. 8 m²
Reserved
Show property
Luxusní byt se zahradou Troja
Praha 7

Luxusní byt se zahradou Troja

2 + KK 89 m², ter. 22 m²
Reserved
Show property
Luxusní byt s terasami Praha 7 - 571m
Praha 7

Luxusní byt s terasami Praha 7 - 571m

6 + KK 571 m², ter. 262 m²
Reserved
Show property
Supermakléřky - real estate comics