Top hledané
Výsledky (0)
Vzrušenie, ktoré sa rovná závodnému adrenalínu na trati!

Nová jachta Lamborghini príde na trh v roku 2021. Bude to jazda!

Mgr. Jana Höger
21.Sep 2020
+ Pridať na Seznam.cz
2 minuty čtení

Uznávaná značka Lamborghini už dávno nechrlí len luxusné rýchle superautá. Momentálne prichádza s horúcou novinkou v podobe jachty, ktorá hrdo stelesňuje model legendárneho prepychového vozidla. V každom ohľade pôjde o jachtu so špičkovým výkonom, famóznym dizajnom a moderným vybavením. Nezabudnuteľnému kúzlu automobilovej inšpirácie podľahnete aj vy!

Jachta Lamborghini 63
Luxusní jachta Lamborghini 63
Specificky volant jachty Lamborghini 63

Taliansky rozzúrený býk boduje!

Taliansky výrobca motorových jácht Tecnomar spojil svoje sily s výrobcom luxusných športových automobilov Lamborghini, aby vytvorili úplne novú jachtu Tecnomar for Lamborghini 63. Jachta je inšpirovaná športovým hybridným vozidlom Lamborghini Sián FKP 37, ktoré poznáme ako automobil výraznej zelenej farby s ostrými hranami a uhrančivým vzhľadom. Okrem iného je považovaný za najrýchlejší automobil v histórii stajne Lamborghini.

Luxusná jachta s dĺžkou 19,2 metra bude mať hneď niekoľko top vlastností, ktoré budú naozaj stáť za to. Interiér je inšpirovaný skutočným svetom závodov. Pozor, teraz poriadne zbystrite, budete mať k dispozícii tlačidlo „start & stop“ na naštartovanie motora, ktoré je totožné s tlačidlom vozidla Lamborghini. No, teda, už cítite to vzrušenie, keď sa zapáli motor? Ďalším pozoruhodným prvkom je kormidlo, ktoré je nahradené nefalšovaným volantom. Na čalúnenie sedačiek bol špeciálne použitý Carbon skin, na ktorý má automobilka vlastný patent. Výkon je takisto úctyhodný, sľubuje až 4 000 koní, čo dokáže urobiť pekný vietor vo vlasoch. Vďaka nim je jachta schopná brázdiť morské vlny rýchlosťou až 60 uzlov, čo zodpovedá rýchlosti 112 kilometrov za hodinu.

Otvoriť v galérii (3)
Jachta Labmorghini63
Jachta Labmorghini63Source: tecnomar63.com

Prodej unikátního rodinného domu - 755 m²
Prodej unikátního rodinného domu - 755 m²,

„Keby som si mal predstaviť Lamborghini na vode, toto by bola moja vízia,“

dodal na adresu jachty generálny riaditeľ automobilky Stefano Domenicalli.

Otvoriť v galérii (3)
"Kapitánský můstek" vypadá jako vnitřek auta Lamborghini
"Kapitánský můstek" vypadá jako vnitřek auta LamborghiniSource: tecnomar63.com

Tu platí do bodky: náš zákazník, náš pán

Hrdý majiteľ bude mať voľnú ruku pri výbere laku jachty. Bude si môcť zvoliť svoju farbu zo širokej palety pestrých odtieňov. Záleží len na tom, do akej miery bude zákazník odvážny a nebude sa toho báť. Bohužiaľ, luxusná jachta bude k dispozícii až v roku 2021, takže si na ňu budeme musieť ešte nejaký ten piatok počkať. No už teraz je zrejmé, že v tomto prípade pôjde o limitovanú edíciu. Aj keď nebol zverejnený počet kúskov, trúfame si povedať, že ich bude len hŕstka. Cena zatiaľ ešte nebola odhalená.

Otvoriť v galérii (3)
Lamborghini 63 jachta v celé své kráse
Lamborghini 63 jachta v celé své kráseSource: lamborghini.com

Páčil sa vám článok?
Diskusie 0 Vstúpiť do diskusie