Top hledané
Výsledky (0)
Módne hity, ktoré sa nikdy nemali stať hitmi.

Najhoršie módne trendy 21. storočia: Pes ako doplnok, tenisky na podpätku aj peklo menom Crocs

Martina Šmalclová
15.Jan 2021
2 minuty čtení
Paris Hilton se psem

Existujú kúsky, u ktorých nie je ani s odstupom času zrejmé, prečo vlastne vznikli. Plastové okuliare s dierami, bokovky, ktoré nepekne zvýraznia „madlá lásky“ a ohrozia vaše obličky, alebo topánky Crocs. Tie sú a navždy zostanú módnym peklom a nezmení to ani značka Balenciaga, ktorá sa z nich na prehliadke v roku 2017 snažila urobiť trend. Dnes už vieme, že márne. Ktoré ďalšie kúsky by mali raz a navždy zostať na dne vašej skrine alebo schované v skrinke na topánky?

Tenisky na podpätkoch

Tenisky na podpätkoch sú jedným z najväčších módnych omylov v histórii. Behať v nich nemôžete, na rande v nich ísť takisto nemôžete a s čímkoľvek si ich obujete, vždy to bude fiasko. Jediným riešením je odstrániť ich z prehliadkových mól aj z nôh všetkých hviezd.

Otvoriť v galérii (9)
Nicki Minaj na MTV Europe Music Awards 2018
Nicki Minaj na MTV Europe Music Awards 2018Source: Profimedia.cz

Otvoriť v galérii (9)
Boty Sies Marjan
Boty Sies MarjanSource: archiv Sies Marjan

Crocs

Áno, môžete namietať, že také topánky Crocs, to sú hotové papučky. A my s vami súhlasíme. Preto vás v nich pustíme na záhon alebo vyniesť smetie, ale v ostatných prípadoch ich nechajte doma. Nepatria do mesta ani na dovolenku, a už vôbec nie na prehliadkové mólo.

Otvoriť v galérii (9)
Boty Crocs s kameny
Boty Crocs s kamenySource: archiv Crocs

Otvoriť v galérii (9)
Přehlídka Balenciaga
Přehlídka BalenciagaSource: archiv Balenciaga

Nekorunovaná kráľovná bokoviek Britney Spears

Éru bokoviek, ktoré toho viac odhalia, než skryjú, odštartovala začiatkom roka 2000 legendárna hudobná ikona Britney Spears. A všetky tínedžerky ju, samozrejme, začali napodobňovať. Prešli však roky a Britney ani dnes tento trend neopúšťa. Akurát namiesto džínsov siaha častejšie po krátkych nohaviciach…

Otvoriť v galérii (9)
Britney Spears
Britney SpearsSource: Profimedia.cz

Pes ako módny doplnok

Písal sa rok 2007 a spoločenská prominentka a dedička podielu hotelového impéria Hilton Paris Hilton začala nosiť svojho maličkého psíka v luxusných kabelkách. Okamžite sa z toho stal hit a ostatní psi, ktorí si dovolili vyrásť do väčších rozmerov, než je bežná veľkosť kabelky, upadli do nemilosti. Medzi najobľúbenejších psov sa okamžite dostali rasy ako čivava alebo pomeranian, ktoré príliš priestoru nepotrebujú.

Otvoriť v galérii (9)
Paris Hilton se psem
Paris Hilton se psemSource: Profimedia.cz

Trucker šiltovky

Šiltovky pre vodičov kamiónov značky Von Dutch a podobné prenechajte raz a navždy vodičom kamiónov. Nie sú ani sexy ani trendy. Nič na tom nezmení ani skutočnosť, že v minulosti ich na hlave hrdo nosili Paris Hilton, Madonna, Kylie Jenner, Lindsay Lohan, Nicole Richie, Nicole Scherzinger alebo aj Diane Keaton v dôchodkovom veku!

Otvoriť v galérii (9)
Nicole Scherzinger v trucker hat
Nicole Scherzinger v trucker hatSource: Profimedia.cz

Shutter shades: slnečné okuliare bez funkcie

Umelecké a plne nefunkčné. Tak by sa dali stručne charakterizovať plastové slnečné okuliare, ktoré sa stali veľkým hitom po roku 2007, keď sa v nich na pódiu objavil raper Kanye West. V minulosti si získali aj Paris Hilton, Lady Gagu alebo Jima Carreyho, ktorý „štýlový“ čierny model predviedol v roku 2011 na premiére filmu Pán Popper a jeho tučniaky.

Otvoriť v galérii (9)
Jim Carrey
Jim CarreySource: Profimedia.cz

Ponožky v sandáloch

Áno alebo nie? Otázka, ktorá mnohým nedá spať. Klasické pánske sandále s bavlnenými ponožkami, ktoré dokážu človeku priam vypáliť zrak – na tie, samozrejme, zabudnite. Čo ale hovoríte na štýlové ihličky so zaujímavým detailom v kombinácii s hrejivou vlnou? Uvrhnete do nemilosti aj tento trend alebo mu dáte šancu?

Otvoriť v galérii (9)
Modelka na přehlídce Versace FW2019
Modelka na přehlídce Versace FW2019Source: archiv Versace

Pronájem bytu Praha Vinoř - 60m
Pronájem bytu Praha Vinoř - 60m, Praha 9

Páčil sa vám článok?
Diskusie 0 Vstúpiť do diskusie