Top hledané
Výsledky (0)
Tipy na TOP mobilné hry nielen pre tohtoročné leto

Na Tetris zabudnite! Tieto hry na mobile vám nedajú spať

Eva Ledecká
10.Aug 2020
+ Pridať na Seznam.cz
2 minuty
Zábava v mobilu

Drvíte radi hry na mobile? Máme pre vás tipy na hry z Google Play, ktoré vás budú baviť. Čo potrebujete? Len smartfón a pár drobných. Táto zábava veľa nestojí (niektoré sú aj zadarmo) a skvele ňou zabijete čas, než už ste kdekoľvek. Pozor iba na jednu vec: tieto hry sú také cool, že si na ne môžete vybudovať návyk!

Death Road to Canada

Zombie apokalypsa, to je hra Death Road to Canada, ktorá na prvý pohľad možno vyzerá drsne. Ak ale máte radi kanadský humor, budete sa pri nej baviť. A o čo ide? S partiou priateľov idete po Ceste smrti z Floridy do Kanady. Cestou budete stretávať dosť divných ľudí a navštívite rôzne podivné mestá. A čo je hlavné? Všade sa na vás bude vrhať množstvo pomalých zombíkov. Pri tejto hre jednoducho musíte byť pripravení na smrť! Stojí 11 eur, ale je vychytaná. Má 10 režimov, ktoré môžete postupne odomkýnať, a veľa možností na prehru.

Otvoriť v galérii (5)
Death Road to Canada
Death Road to CanadaSource: nintendo-insider.com

Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Luxusní byt na prodej Praha - 320m, Praha 5

Tiny Room Stories

V tejto hre sa stanete detektívom. Hrá má tajomný príbeh: vraciate sa tam, kde žil váš otec, a zistíte, že mesto je úplne vyľudnené. Vašou úlohou je zistiť, čo sa tu stalo. Máte rôzne schopnosti a pohybujete sa v interaktívnom 3D priestore. Budete plniť hádanky a hľadať záchytné body. Trochu to pripomína únikové hry, takže ak ich fanúšikmi, Tiny Room Stories musíte vyskúšať! Hru si môžete stiahnuť zadarmo.

Otvoriť v galérii (5)
Tiny Room Stories
Tiny Room StoriesSource: play.google.com

Mini Metro

Táto hra je skvelá na trénovanie logiky. Budete v nej navrhovať systém verejnej dopravy. Zo začiatku ide o jednoduché stavanie, ale čím ďalej v hre pokračujete, náročnosť sa zvyšuje. V ceste vám budú stáť rieky, novo vybudované mestské štvrte a ďalšie prekážky. Zároveň sa vám ale budú postupne odomkýnať možnosti využitia nových tunelov a vlakov, a to vás donúti pokračovať v hre. Stiahnuť si ju môžete za 1,20 eur.

Otvoriť v galérii (5)
Mini Metro
Mini MetroSource: play.google.com

Monumet Valley 2

Tejto hre, ktorá získala aj niekoľko ocenení, prepadne každý, kto má rád krásnu grafiku a snovú fantasy! Monument Valley 2 je pokračovaním prvého dielu a je to jedna z najkúzelnejších hier, ktoré môžete na mobile hrať. Staňte sa sprievodcom matky a jej dieťaťa, ktorí sa vydávajú na cestu magickou architektúrou, objavujú iluzívne cesty a riešia nádherné hádanky. Hra je mierne terapeutická, takže sa u nej nenechajte ničím rušiť a len si ju vychutnávajte. Má len jedno veľké mínus: vkuse sa dá dohrať už za dve hodiny, čo je veľká škoda. Môže byť vaša za 5,70 eur.

Otvoriť v galérii (5)
Monument Valley
Monument ValleySource: monumentvalleygame.com

Hearthstone

Hearthstone je virtuálna kartová hra, ktorá sa hrá online. Máte 30 kariet a zvolíte si jedného z 10 hrdinov, pričom každý má iné špeciálne schopnosti. Budete hrať online proti hráčovi na podobnej úrovni. Hra je zábavná a je ťažké sa od nej odtrhnúť. K dispozícii je zdarma, ale za lepšie karty sa už platiť musí.

Otvoriť v galérii (5)
Hearthstone
HearthstoneSource: play.google.com

Páčil sa vám článok?
Diskusie 0 Vstúpiť do diskusie