Top hledané
Výsledky (0)
Zoznamovanie v koronavírusovej dobe alebo Lásku nezastaví ani vírus.

NA FÉROVKU: Singles majú problém

Anděla Vostrá
12.Nov 2020
+ Pridať na Seznam.cz
3 minuty čtení
Špeciálna rubrika
Zamilovaný pár v trávě.

Niekto hľadá dôvody, prečo sa niečo nedá, iný hľadá spôsoby, aby to šlo. Všetko je zavreté, po deviatej večer nikto okrem psa nesmie von a čo je horšie, ľudia sa boja zoznamovať sa, pretože Covid-19 je jednoducho smrteľná choroba. Dá sa toto nejako riešiť? Verte, že áno, ale je to teda náročné, to vám môžem potvrdiť.

Ja som už koronavírus prekonala, takže sa nebojím stretávať sa s novými ľuďmi. Nie že by som sa bála nejako zásadne aj predtým… Každopádne, aplikácia Tinder funguje korona-nekorona, pretože čo si budeme vravieť, ľudia sex potrebujú. Niektorí samozrejme tvrdia, že chcú vážny vzťah, ale k tomu sa bez sexu aj tak neprepracujete.

Káva so sebou alebo iná rýchlovka

Takže záleží na tom, čo hľadáte a čo ste pre to ochotní urobiť. Pretože vzhľadom na to, že podniky sú zatvorené, tma prichádza už po štvrtej poobede a zima zachádza pod nechty už od božieho rána, nemáte veľa možností. Buď sa s kontaktovanou osobou stretnete na káve so sebou a rýchlu prechádzku v blízkom parku, kde stavíte na to, že tma dodá druhej osobe na atraktivite, a veríte, že vás tam rovno neznásilní, ak by šlo náhodou o nejakého celoštátne hľadaného páchateľa, alebo si dohodnete spoločné venčenie štvornohého miláčika či spoločné cvičenie. Je to rýchlovka, počas ktorej sa spoliehate na to, že toho o sebe navzájom zistíte čo najviac.

Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m
Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m, Praha 7

Behaním k trvalému partnerstvu

To mimochodom odporúčam. Mám to za sebou. Šli sme spolu behať. Nie je nič lepšie, než si potenciálneho partnera na prvom stretnutí obzrieť v priliehavých elasťákoch, a navyše pri športe. Vy vtedy teda tiež nevyzeráte najlepšie, všakže? Keby ste prišli namaľovaná, povie si, že ste nanič športovkyňa, a keď sa zapotíte, tak ten obraz skazy dokonáte. Na druhú stranu, on už vás v horšej pozícii než nenamaľovanú a spotenú vidieť nemôže, takže ak sa ozve, že si to chce zopakovať, tak to asi fakt myslí vážne alebo je slepý.

Otvoriť v galérii (3)
Muž a žena běží závod.
Muž a žena běží závod. Source: pixabay.com/272447

Nezabudnite si pribaliť spodnú bielizeň

A teraz ten posledný variant – pozvete ho, alebo on vás, k sebe domov. Na kávu, na večeru. Ale pozor, ak si budete rozumieť, o deviatej musíte byť vo svojej posteli alebo musíte zostať spolu. Takže odporúčam pribaliť si k tej fľaši vína, čo so sebou nesiete, aj zubnú kefku a čisté nohavičky.

Ty už ideš spať?!

Ja som nedávno takto jedného milo vyzerajúceho chlapca domov pozvala. A…? Už to nikdy neurobím, Nie že by nebol milý alebo múdry, ale bol jednoducho divný. A to skrátka zistíte až pri osobnom stretnutí, nie cez správy. Tie kecy, ktoré nedávajú zmysel?! Napríklad: zdvihla som sa šla som na záchod. A on úplne vážne: Ty už ideš spať?

Nevedela som, čo na to povedať. Akože vážne by som šla spať do kúpeľne? A vo chvíli, keď mám doma návštevu? Normálne som odrátavala sekundy do chvíle, keď dožuje posledné sústo.

Otvoriť v galérii (3)
Večeře ve dvou.
Večeře ve dvou. Source: pixabay.com/StockSnap

3v1

Alebo som takto absolvovala tri rande v jeden deň a každý predsa vie, že na treťom stretnutí už nie je nevhodné mať sex. Chalan bol fakt strašne milý, pekný, inteligentný… Síce som nepočula ešte kostolné zvony, ale vravela som si, že toto jednoducho nemusí byť žiaden fail. Takže po spoločných raňajkách v parku a poobednej prechádzke s kávou v parku, som ho pozvala na večerné víno. Všetko prebehlo v úplnom poriadku. Tak ako má. Aj ráno bolo pekné. Veľmi sa tešil, až sa zase stretneme… A ako to dopadlo? Už sa neozval! Takže asi tak.

Otvoriť v galérii (3)
Muž a žena v posteli.
Muž a žena v posteli. Source: pixabay.com/sasint

Zoznamovanie ako biznis

Potom existujú aj takí chytráci, ktorí sa nejakým záhadným zázrakom zoznámili na Instagrame alebo Facebooku, a pretože im to klape aj po mesiaci, majú pocit, že môžu rozdávať múdra. Takto potom vznikajú zoznamky šité na kolene. Chcú šíriť lásku a dobro a spájať ľudí v časoch korony. Stačí sa len zaregistrovať, poslať svoje bio atď.

Buďte trpezliví

Prosím vás! Hlavne neverte na zázraky. Bude to prebiehať úplne rovnako ako na Tinderi alebo v inej zoznamovacej aplikácii. S tým človekom sa musíte tak či tak niekde stretnúť. A budú sa vám diať tieto veci stále dokola, kým… naozaj nestretnete tú pravú lásku.

Musíte jednoducho veriť a byť trpezliví. Nič nie je zadarmo. A aspoň si to vyskúšame aj v sťažených podmienkach. Na druhú stranu – nie je vojna, stále sa to nejako dá a navyše, keď už nestretnete lásku svojho života, môže to byť aspoň kamoš alebo dobrý pracovný kontakt. O tom by som vám tiež mohla rozprávať, ale to až niekedy inokedy…

Majte sa radi, láska je dôležitá v každých časoch, spoločne to zvládneme.

Páčil sa vám článok?
Diskusie 0 Vstúpiť do diskusie