Top hledané
Výsledky (0)
Luxusné kuchyne celebrít, kde sa musí variť samo

Miesto, kde varí Rihanna alebo Madonna

Kateřina Ostrejšová
21.May 2021
3 minuty čtení
Madonna

Hovorí sa, že človek strávi v kuchyni veľkú časť svojho života. A čo si budeme hovoriť, jej dizajn hrá veľkú rolu. Celebrity toho zrejme toľko nevaria, no aj tak by sme si však o niektorých ich kuchyniach mohli nechať snívať. Tipnete si, kto z celebrít má v kuchyni televízor?

Lil Wayne bude v kuchyni pozerať televízor

Otvoriť v galérii (10)
Lil Wayne s Nicki Minaj
Lil Wayne s Nicki Minaj Source: Profimedia

Kalifornské Hidden Hills aj naďalej priťahujú hiphopových umelcov. Do prominentnej oblasti celebrít sa v apríli nasťahoval aj Lil Wayne. Sídlo, ktoré kúpil za 15,4 milióna dolárov, je hneď vedľa nehnuteľnosti mejkapovej magnátky Kylie Jenner.

Otvoriť v galérii (10)
Kuchyně Lil Wayna.
Kuchyně Lil Wayna.Source: Profimedia

Lil Wayne sa v novej kuchyni rozhodne nudiť nebude. To si poistil plazmovým televízorom priamo uprostred miestnosti. Atypická je aj čierna farba, ktorá jednoznačne dominuje. O tom, že spevák neplánuje raňajkovať sám, svedčí sedem barových stoličiek. Z takého výhľadu do záhrady by sme sa posadili aj my.

Mramorové kráľovstvo Rihanny

Otvoriť v galérii (10)
Rihanna
Rihanna Source: Profimedia

Barbadosko-americká speváčka Rihanna si nové sídlo zadovážila na konci marca v Beverly Hills. Podľa The Real Deal to bol jej zatiaľ najdrahší nákup nehnuteľnosti za 13,8 milióna dolárov. Dom bol postavený v roku 1938 a prešiel výraznými zmenami. Interiér bol vytvorený veľmi sofistikovane a kombinuje súčasné aj tradičné prvky.

Otvoriť v galérii (10)
Kuchyně Rihanny.
Kuchyně Rihanny.Source: Profimedia

A táto kombinácia je aj v speváčkinej kuchyni. Biele skrinky a naozaj veľa mramoru. Tiež vás bavia zlaté rustikálne doplnky? Perfektne sa hodia k dreveným parketám, ktorým naozaj pristane denné svetlo vďaka veľkým francúzskym dverám.

Rami Malek a jeho výhľad na kaňon

Od augusta 2009 žil Rami Malek v pomerne skromnom bungalove v Los Angeles so svojím bratom. Jeho hviezdna kariéra ale neustále stúpa a predstaviteľ Mr. Robota alebo Freddieho Mercuryho vo filme Bohemian Rhapsody sa rozhodol rozhodiť svoje realitné krídla. Na začiatku mája sa presťahoval a neutiekol zase tak ďaleko. Len cez ulicu si kúpil dom za 2,1 milióna dolárov.

Otvoriť v galérii (10)
Kuchyně Ramiho Maleka.
Kuchyně Ramiho Maleka.Source: Profimedia

Vo svetlej a priestrannej kuchyni si môže Rami Malek v pokoji opakovať choreografiu Freddieho. Raňajky si môže vychutnávať pri okrúhlom stole na konci kuchyne s dokonalým výhľadom na kaňon.

Madonna sa vracia do Mesta anjelov

Otvoriť v galérii (10)
Madonna
MadonnaSource: Prodimedia

Popová ikona Madonna po desiatich rokoch pendlovania medzi Lisabonom a New Yorkom rozšírila svoje pôsobisko. Kúpila vilu v Los Angeles za astronomickú sumu 19,3 milióna dolárov. Nehnuteľnosť v Hidden Hills odkúpila od speváka The Weekenda.

Otvoriť v galérii (10)
Kuchyně Madonny.
Kuchyně Madonny.Source: Profimedia

O tom, že speváčka naozaj nešetrila, svedčí aj obrovská kuchyňa s dvomi kamennými ostrovčekmi. S kuchyňou susedí raňajkový kút a jedáleň, kde je aj vináreň.

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m, Okolí Prahy

Biele kuchyne sú obľúbené

Americký umelec v oblasti elektronickej hudby Chris Comstock, známy fanúšikom ako Marshmello, kúpil na začiatku mája sídlo v horách nad Sherman Oaks za 10,8 milióna dolárov. Dom bol postavený v roku 1992 a jeho interiéry navrhol dizajnér Jeff Lewis.

Otvoriť v galérii (10)
Kuchyně DJ Marshmello.
Kuchyně DJ Marshmello.Source: Profimedia

Hoci dom nemá svoju príjazdovú cestu, leží v ostro stráženej časti. Presklené predné dvere sa otvárajú do foyeru s mramorovými podlahami. Hneď za ním sa nachádza kuchynská linka s dvojitým ostrovčekom a veľmi masívnymi sklenenými lustrami. Na pravej strane dominujú stmavené dvere, ktoré sú vstupnou bránou do priestrannej vinárne.

Jednoduchosť Cindy Crawford

Otvoriť v galérii (10)
Cindy Crawford
Cindy CrawfordSource: Profimedia

Supermodelka a herečka Cindy Crawford a jej manžel Rande Gerber zakúpili luxusný byt v exkluzívnej Ritz-Carlton rezidencii na Miami Beach. Všetky byty navrhol taliansky architekt Pietro Lissoni.

Kuchyňa pôsobí veľmi elegantne a jednoducho. A práve v jednoduchosti je krása. Vďaka čiernej mramorovej doske, bielym skrinkám a dreveným policiam v kuchyni rozhodne nehrozí nuda!

Otvoriť v galérii (10)
Kuchyně Cindy Crawford.
Kuchyně Cindy Crawford.Source: Profimedia

Supermodelka a podnikateľ budú mať tiež prístup k celému vybaveniu Ritz-Carlton Residences. V budove je strešná terasa s bazénom a vonkajším grilom, klubovňa s biliardom a virtuálnym golfom, meditačná záhrada, spa a fitnes centrum a umelecké štúdio.

Tak v ktorej z kuchýň by ste chceli variť vy?

Páčil sa vám článok?
Diskusie 0 Vstúpiť do diskusie