Top hledané
Výsledky (0)
Aké novinky si pripravil trh s luxusnými nehnuteľnosťami?

Luxusné bývanie v Prahe – novinky v ponuke

27.Apr 2021
+ Pridať na Seznam.cz
2 minuty čtení
Luxusní a prostorná kuchyň

Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha, jednotka medzi realitnými kanceláriami, sa zameriava na predaj a prenájom luxusných bytov, víl, rodinných a bytových domov, kancelárií a obchodných priestorov v tých najlukratívnejších častiach Prahy.

Našu prvú novinku určite ocení každý, kto má rád svoje podnikanie ihneď poruke. Ponúkame totiž krásny byt na prenájom v centre, ktorý funguje ako spojenie dvoch jednotiek. Nebytovú časť je možné využiť ako kanceláriu či ako ordináciu. Druhá časť je koncipovaná ako veľmi priestranný byt, ktorý je oddelený od nebytovej časti chodbou, takže vaše súkromie zostane úplne neporušené. Každá jednotka má navyše svoju vlastnú kúpeľňu i toaletu. Celý byt sa nachádza v mimoriadne úchvatnej kubistickej budove, ktorá vás zaujme svojou luxusnou chodbou, ako aj jedinečne zariadeným výťahom.

Pre záujemcov o kúpu bytu tu máme na výber hneď niekoľko jednotiek v novom projekte pri námestí Jiřího z Poděbrad. Každý z bytov vás uchváti mimoriadne štýlovým vysokým štandardom a krásnou secesnou budovou, v ktorej sa byty nachádzajú. V ponuke nájdeme byty s dispozíciou 2+kk, 3+kk až 4+kk. Obľúbená lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.

Zháňate niečo o trošku väčšie? Tak to vás určite zaujme nový projekt akusticky oddelených radových domov v lukratívnej oblasti Prahy 5 – Jinonice. Ako príklad môžeme uviesť vzdušný dom s dvomi terasami s dispozíciou 5+kk. Domy sú v túto chvíľu stále otvorené klientskym zmenám, takže či už si prajete päť izieb, alebo len 3 veľké, saunu, či súkromné wellness, určite nájdeme spôsob, ako vám vyhovieť.

A ako poslednú horúcu novinku v našej ponuke by sme vám radi predstavili túto luxusnú vilu na prenájom v jednej z najžiadanejších lokalít Prahy 5 – Smíchov. Vila vás ihneď zaujme svojím architektonickým dizajnom, priestrannými miestnosťami a možnosťou celoročne si užívať privátny wellness s bazénom.

To všetko a oveľa viac nájdete v ponuke Y&T Luxury Property tu.

Na záver by sme sa s vami radi podelili o správu, ktorá nám urobila veľkú radosť.

Realitná kancelária Y&T Luxury Property založila počas prvej vlny pandémie COVID-19 charitatívny projekt „Naše plíce“, ktorý sa venuje podpore liečby respiračných ochorení u detí i dospelých. S radosťou v srdci si vás dovoľujeme informovať o ukončení zbierky na ultrazvukový prístroj v hodnote takmer 220 000 Kč pre pľúcne oddelenie Všeobecnej fakultnej nemocnice na Karlovom námestí a o jeho odovzdaní pánovi primárovi Votrubovi. Veľké poďakovanie patrí tiež božskému Jiřímu Bartoškovi, ktorý sa odovzdávania osobne zhostil.

Záznam z odovzdania si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Ak by ste mali podnet, komu by sme mohli pomôcť ďalej, budeme radi, keď nás kontaktujete na: editorial@lp-life.cz.

Radi by ste mali stále prehľad o novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera v dolnej časti webu.

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady, Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady, Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady, Praha 2

Prodej rodinného domu na Praze 5 - Jinonice
Prodej rodinného domu na Praze 5 - Jinonice, Praha 5

Luxusní vila na pronájem Praha 5 - 778m
Luxusní vila na pronájem Praha 5 - 778m, Praha 5

Páčil sa vám článok?
Diskusie 0 Vstúpiť do diskusie
Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506