Top hledané
Výsledky (0)
Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2020

Dnes sa začína Mercedes-Benz Prague Fashion Week! Tešiť sa môžete na toto

Marie Ševčíková
04.Sep 2020
+ Pridať na Seznam.cz
1 minuta čtení
Dvě dívky

Jedna návrhárska hviezda vedľa druhej, množstvo zaujímavých modelov a nadšených divákov. Dnes sa začína módna udalosť roka – Mercedes-Benz Prague Fashion Week! Takže si nachystajte kalendáre a poďte sa s nami pozrieť, na čo sa tento rok môžete tešiť a čo určite nesmiete zmeškať.

Fashion Week je bezpochyby najväčšou módnou udalosťou roka, ktorá sa v Česku koná. Každý milovník luxusu a módy teda už netrpezlivo očakáva jeho príchod a u nás v LP-Life.sk to nie je inak! Pripravili sme pre vás prehľad toho, ako to bude tento rok prebiehať a čo by ste si určite nemali nechať ujsť.

Tohtoročný týždeň módy bude prebiehať v štýle 2v1. Teda dve kolekcie v jednom týždni: jesenná kolekcia FW20 formou see-now-buy-now + klasické predstavenie nových jarných kolekcií SS21. Na návrhároch samotných zostalo rozhodnutie, ktorú kolekciu predstavia. A navyše, úplne prvý raz budú dve oddelené stage namiesto jednej. Takže sa máme na čo tešiť.

Takže, kedy a kde?

Týždeň módy sa bude konať od 4. do 11. septembra v Prahe, a to v unikátnych priestoroch Gabriel Loci – v Kláštore sv. Gabriela na adrese Holečkova 10, Praha 5. Kolekcie sa budú predvádzať na hlavnom Mercedes-Benz stage, ako aj na Zalando stage, ktorý je špeciálne prispôsobený tým tvorcom, ktorí majú predstavenie svojich kolekcií spojené s kreatívnou digitálnou vizualizáciou.

Otvoriť v galérii (1)
Modelky na přehlídkovém mole
Modelky na přehlídkovém moleSource: Pixabay.com / Pexels

Čo vás čaká a neminie?

Na tohtoročnom ročníku predstavia svoje kolekcie opäť napríklad Jakub Polanka, Jiří Kalfař alebo Petra Balvínová so značkou TIQE. Naopak, úplnú premiéru budú mať tento rok návrhári Denisa Dovalová či Pavol Dendis. Tešiť sa ale môžete aj na prehliadku Jana Černého, Danielu Peškovú, Michaela Kováčika a Terezu Vu. Chýbať nebude ani predstavenie novej kolekcie Pietro Filipi, Vanda Janda či Ether.

Pripravte sa, tešte sa…

… a urobte si miesto v kalendároch. Veríme, že si svojich favoritov vyberiete podľa svojho vkusu a štýlu!

A ak práve nemáte čas alebo chuť vyraziť na túto udalosť, nevadí! Nezabudnite pravidelne sledovať náš web, kde vás budeme informovať o všetkom zaujímavom z tohtoročného Fashion Weeku.

Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Luxusní byt na prodej Praha - 320m, Praha 5

Páčil sa vám článok?
Diskusie 0 Vstúpiť do diskusie