Top hledané
Výsledky (0)
Adele má nielen hlas ako zvon, ale aj bývanie snov.

Bývanie slávnych: Pozrite sa k Adele domov! Závidieť budú najmä knihomoli

Mgr. Jana Höger
19.Oct 2020
2 minuty čtení
Zpěvačka Adele

Speváčka so zlatom v hrdle Adele, celým menom Adele Laurie Blue Adkinson, vo svojom živote zbiera jedno ocenenie za druhým. Veríme preto, že poličiek si doma nachystala dosť. Je slávna, je žiadaná, no napriek tomu si nepotrpí na výstrelky a svoje bohatstvo ani náhodou nevystavuje na obdiv. Teraz máte možnosť nazrieť do jej súkromia, ktoré si chráni ako oko v hlave. Srdečne vás pozývame do jedného z mnohých obdivuhodných domov, ktoré vlastní.

Adresa slávnych? Beverly Hills!

Ako je známe, Adele býva na slávnej adrese Beverly Hills, kde jej robia spoločnosť mnohé celebrity. Nechýba medzi nimi ani Penélope Cruz, Cameron Diaz alebo Ashton Kutcher. Je tu paňou dokonca až v dvoch luxusných rezidenciách. Len neďaleko svojho súčasného domu totiž vlastní ďalšiu vilu. Ide o bývanie zariadené v modernom štýle s rozlohu 600 štvorcových metrov úžitkovej plochy. Najvýstižnejšie ho opisujú asi slová ako svetlé, štýlové a veľmi svieže.

Otvoriť v galérii (6)
Dům společně s bazénem od Adele
Dům společně s bazénem od AdeleSource: profimedia.cz

Otvoriť v galérii (6)
Interiér domu Adele v Beverly Hills
Interiér domu Adele v Beverly HillsSource: profimedia.cz

Päť izieb, šesť kúpeľní

Prezradíme vám, že ide o hotové útočisko, útulný moderný dom plný dokonalých prvkov. Nechýbajú klenuté stropy, veľké okná, ktorými prenikajú hrejivé slnečné lúče, ale ani sochy a najrôznejšie obrazy vytvárajúce príjemnú atmosféru. Nájdete tu päť izieb, šesť kúpeľní, kuchyňu s ostrovčekom zo žuly a obývaciu izbu, v ktorej dominujú mramorové konferenčné stolíky a neobvyklé veľké geometrické zrkadlo.

Otvoriť v galérii (6)
Obývací část domu zpěvačky Adele
Obývací část domu zpěvačky AdeleSource: profimedia.cz

Otvoriť v galérii (6)
Koupelna s mramorem, dům od Adele v Beverly Hills
Koupelna s mramorem, dům od Adele v Beverly HillsSource: profimedia.cz

Spálňa sa pýši veľkou posteľou s dvomi útulnými pohovkami, kde sa dá určite celkom jednoducho ponoriť do sveta fantázie a snov. Samozrejmosťou je aj luxusná šatňa a terasa s výhľadom do božskej a upokojujúcej zelene.

Otvoriť v galérii (6)
Ložnice společně s krbem v sídle Adele
Ložnice společně s krbem v sídle AdeleSource: profimedia.cz

Knihomoli môžu len závidieť

Dych vám rozhodne vyrazí neuveriteľná knižnica lemujúca steny. Nachádzajú sa v nej úchvatné skvosty. Ten, kto je naozajstný knihomoľ, môže len tíško závidieť. Obsahuje takmer dvetisíc zväzkov úhľadne poukladaných kníh. Tráviť tu voľné chvíle s obľúbenou knihou v jednej ruke a kávou v druhej… Dokonalá predstava, čo poviete?

Otvoriť v galérii (6)
Knihovna v sídle Adele
Knihovna v sídle AdeleSource: profimedia.cz

Zeleň, kam len oko dohliadne

Hrejivý pocit umocňuje okolie domu, ktoré v sebe ukrýva čarovné zátišia i oázy zo zelene a mohutných stromov. Vítaným spestrením je aj bazén, ktorý si dozaista zamiloval aj speváčkin syn Angelo James.

Cena je to, čo všetkých zaujíma

Zaujíma vás, koľko za toto luxusné sídlo speváčka Adele zaplatila? Malá suma to rozhodne nebola, čo si budeme navrávať. Adele neváhala minúť približne 8,4 milióna eur. Ale divíte sa jej? My teda nie!

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč, Praha 7

Páčil sa vám článok?
Diskusie 0 Vstúpiť do diskusie