Top hledané
Výsledky (0)
Legendárny svalovec Sylvester Stallone, ktorý vo svojich rolách odmieta dablérov, si zadovážil nový dom.

Bývanie slávnych: Nesmrteľný Rocky Sylvester Stallone si kúpil rozprávkové sídlo v Palm Beach. Jeho sused je Bon Jovi

Mgr. Jana Höger
14.Jan 2021
2 minuty čtení
Herec Sylvester Stallone s manželkou

Oscarová filmová hviezda, akčný hrdina a nezabudnuteľný Rocky zase po nejakom čase rozšíril svoje majetkové bohatstvo a do vlastníctva si pripísal moderný dom na vysnívanej adrese v Palm Beach. Prijmite pozvanie do jeho rezidencie, ktorá sa nesie vo veľkom štýle!

Tropický raj Palm Beach

Americký charizmatický herec s talianskymi koreňmi Sylvester Stallone, ktorému môžeme závidieť vitalitu, chuť do života a takisto neustálu túžbu natáčať filmy, má pri výbere nehnuteľností zjavne šťastnú ruku. Vie si dopriať poriadnu dávku luxusu a má cit pre dizajn. V jeho hľadáčiku sa objavil dom postavený v roku 2014 na krásnom mieste plnom zelene v tropickom raji Palm Beach. Stallone ho neváhal kúpiť. Týmto krokom sa jeho slávne meno zaradilo na zoznam celebrít, ktoré tu vlastnia luxusné domy. Jeho susedmi sú speváci Jon Bon Jovi a Rod Stewart či atlét Howard Stern.

Čím dom oplýva?

Rezidencia nepochybne budí pozornosť a nejeden fanúšik boxera Rockyho Balbou by sa pravdepodobne rád pozrel dovnútra. Ide vlastne o komplex štyroch budov, ktoré dohromady zaberajú priestor s rozlohou 1 207 metrov štvorcových. Nájdeme tu: hlavný dom, pavilón pre hostí, malý domček na brehu lagúny Lake Worth a obydlie pri bazéne. K tomu ešte musíme pripočítať 24 metrov štvorcových piesočnej pláže s malým prístavom pre motorové člny.

Otvoriť v galérii (6)
Pohled z výšky na pozemek Sylvestera Stallona
Pohled z výšky na pozemek Sylvestera StallonaSource: profimedia.cz

Recept na šťastie: piesok, voda a palmy

Pozemok je obklopený urastenými palmami, ktoré poskytujú úkryt pred slnečnými lúčmi a dodávajú mu nádych relaxačného raja. K tomu pridajte pohár vychladeného prosecca a razom sa ocitnete v raji snov. Dokonale premyslený a dotiahnutý do najmenšieho detailu je bazén uprostred pozemku v nezvyklom tvare kľúčovej dierky, ktorý je dobre dostupný z každého pavilónu.

Otvoriť v galérii (6)
Exteriér rezidence herce Sylvestera Stallona
Exteriér rezidence herce Sylvestera StallonaSource: profimedia.cz

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem, Praha 1

Interiér, ktorý vyrazí dych

Celý interiér pôsobí sviežim moderným dojmom, ktorý sa prelína s prímorským štýlom okolia. V hlavnom pavilóne Stallonovej rezidencie vás hneď na prvý pohľad upútajú veľké francúzske okná siahajúce od podlahy až k stropu. Samotný strop je ozvláštnený lesklým drevom a vyvoláva predstavu vznešenosti. V kuchyni nájdete špičkové moderné vybavenie a takisto lesklé drevené skrinky. V jedálenskej časti sa vyníma stôl, kde môže stolovať až 14 osôb. Na prvom poschodí dominuje spálňa s nekonečnými výhľadmi na vodnú plochu a šatňou vo veľkosti spálne. Samozrejmosťou je aj obrovská kúpeľňa!

Otvoriť v galérii (6)
Jídelní část domu rodiny Stallonových
Jídelní část domu rodiny StallonovýchSource: profimedia.cz

Otvoriť v galérii (6)
Ložnice v domě Sylvestera Stallona
Ložnice v domě Sylvestera StallonaSource: profimedia.cz

Otvoriť v galérii (6)
Obývací pokoj v Palm Beach, Sylvester Stallone
Obývací pokoj v Palm Beach, Sylvester StalloneSource: profimedia.cz

Kde Rocky trénuje?

Zaujímavosťou je to, že v hlavnom dome je okrem 12 kúpeľní pochopiteľne aj telocvičňa, kde sa akčný hrdina môže stále udržovať v perfektnej kondícii. Nájdete tu aj vináreň, kde môže herec s pýchou pozvať svojich hostí.

Otvoriť v galérii (6)
Dům v Palm Beach, Sylvester Stallone
Dům v Palm Beach, Sylvester StalloneSource: profimedia.cz

Suma, ktorá sa z peňaženky musela dávať horko-ťažko

Sylvester Stallone pre svoju nádhernú ženu, podnikateľku a bývalú modelkou Jennifer Flavin, s ktorou má tri deti, urobí vskutku čokoľvek. Tento honosný dom s neuveriteľnými možnosťami si spoločne kúpili za 35 miliónov dolárov, teda v prepočte za takmer 29 miliónov eur.

Páčil sa vám článok?
Diskusie 0 Vstúpiť do diskusie