Top hledané
Výsledky (0)
Pred narodením prvého potomka utiekol pár na slnečnú Floridu.

Bývanie slávnych: Karlie Kloss a Joshua Kushner si kúpili sídlo na exkluzívnej adrese vedľa švagrinej Ivanky Trump

Sabina Štaubertová
08.Jan 2021
2 minuty čtení
Karlie Kloss a manžel Joshua Kushner

Bývalý anjelik Victoria's Secret a programátorka Karlie Kloss a jej manžel, podnikateľ Joshua Kushner, zaplatili 23,5 milióna dolárov za luxusnú rezidenciu v Miami s vlastným prístavom. Dvojposchodové sídlo s rozlohou 14 000 metrov štvorcových sa nachádza len 10 minút jazdy autom od pozemku patriaceho švagrinej Kushnera, ktorou je Ivanka Trump.

Z betónovej džungle na južnú Floridu

Supermodelka s manželom, ktorí čoskoro privedú na svet svojho prvého potomka, sa ešte pred rozšírením rodiny rozhodli odísť z chladného New Yorku. Časť svojho života trávili v oveľa menšom apartmáne na Manhattane. Byt v New Yorku, ktorý sa rozhodli predať, mal len dve spálne a dve kúpeľne. Nové sídlo má oproti tomu osem spální, desať kúpeľní, posilňovňu, vínnu pivnicu a, samozrejme, bazén. Kloss a Kushner kúpili nehnuteľnosť v zrekonštruovanom stave a plne vybavenú.

Otvoriť v galérii (7)
Karlie Kloss s manželem koupili dům za 23,5 milionu dolarů
Karlie Kloss s manželem koupili dům za 23,5 milionu dolarůSource: Profimedia.cz

Exkluzívna adresa a výhľad na pobreží

Dom sa nachádza v prestížnej štvrti North Bay Road na ostrove Miami Beach s vlastným nábrežím a dych berúcim výhľadom na záliv Biscayne. Ide o luxusnú štvrť plnú ohromujúcich sídel, kde žije jedna z najbohatších komunít južnej časti Floridy.

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč, Praha 7

Minimalizmus na každom kroku

Pri pohľade na dekor je jasné, že Kloss a Kushner sú milovníci moderných interiérov a minimalizmu. Prevládajú jednoduché línie a ostré hrany nábytku. Kombinácie dokonale opracovaného dreva dodávajú pocit pohodlia. Farby sú ladené v teplých tónoch. Všadeprítomné vzdušné priestory pôsobia, akoby bolo možné pretancovať celým domom.

Otvoriť v galérii (7)
Obývací pokoj v moderním stylu
Obývací pokoj v moderním styluSource: Profimedia.cz

Gurmánsky zážitok s pohľadom do záhrady

Priestranná kuchyňa je spojená s ďalšou obývačkou. Miestnosť je ladená v rovnakom minimalistickom štýle ako ostatné izby. Steny sú vymaľované svetlými farbami a aj tu prevláda kombinácia dreva, tentoraz s kovovými prvkami. Počas varenia či konzumácie jedla si manželia môžu vychutnávať krásny pohľad do záhrady.

Otvoriť v galérii (7)
Kuchyně s výhledem do zahrady
Kuchyně s výhledem do zahradySource: Profimedia.cz

Hosť do domu, pán do domu

Medzi zaujímavosti celého domu rozhodne patrí vínna pivnica, ktorá je, naopak, v tmavých farbách. Nielen, že prítmie je vhodné na uchovávanie vína, ale súčasne dodáva celej miestnosti príjemnú a intímnu atmosféru. Vínna pivnica je bohato naplnená. Kloss a Kushner tak budú môcť hostí ľahko privítať.

Otvoriť v galérii (7)
Vinný sklípek
Vinný sklípekSource: Profimedia.cz

Z bazénu do pracovne

Vedľa hlavného komplexu sa nachádza menšia budova s klenutými arkádami. V menšej budove je okrem letnej kuchyne tiež jednoduchá pracovňa s výhľadom na druhý breh. Obe budovy obklopuje bazén a vysoké palmy.

Otvoriť v galérii (7)
Pracovna v zahradním domku
Pracovna v zahradním domkuSource: Profimedia.cz

„Doma som tam, kde mám knižnicu,“ Erasmus Rotterdamský

To, že Karlie Kloss a Joshua Kushner sú milovníkmi kníh, je zrejmé už z ich apartmánu v New Yorku, kde ani napriek stiesneným priestorom nechýbala knižnica. Niet divu, že v novom dome si manželia nechali celú miestnosť výhradne pre záľubu v čítaní. V tejto knižnici si budú môcť vychutnávať ničím nerušené chvíle s knihou.

Otvoriť v galérii (7)
Knihovna
KnihovnaSource: Profimedia.cz

Rodine nablízku

Súčasne vyplávalo na povrch, že minulý týždeň si zakúpili pozemok na výstavbu novej rezidencie aj Ivanka Trump s manželom Jaredom Kushnerom, a to len 10 minút jazdy od sídla Karlie Kloss a Joshuu Kushnera. Šušká sa, že po tom, čo prezident Donald Trump opustí Biely dom, Ivanka s manželom odídu z Washingtonu, D.C. Súrodenci Kushnerovci teda budú bývať neďaleko seba.

Otvoriť v galérii (7)
Ivanka Trump a Jared Kushner
Ivanka Trump a Jared KushnerSource: Profimedia.cz

Páčil sa vám článok?
Diskusie 0 Vstúpiť do diskusie