Top hledané
Výsledky (0)
Módna šou na Seine, ktorú si nesmiete nechať ujsť.

Balmain predstavil novú kolekciu pod Eiffelovkou… a cez TikTok

Martina Šmalclová
17.Jul 2020
+ Pridať na Seznam.cz
2 minuty čtení

Balmain oslavuje guľaté výročie

Olivier Rousteing bez akýchkoľvek pochybností znovu dokázal, že je mužom na svojom mieste. Tento mladý návrhár, ktorý oslávil ešte len 34. narodeniny, sa na pozícii kreatívneho riaditeľa Balmain drží už od roka 2011 a ak to takto pôjde aj naďalej, dávame mu najmenej ďalších 20 rokov. Veď sa presvedčte sami, aké unikátne predstavenie si pre svet pripravil. Úchvatná prehliadka na Seine a pod Eiffelovkou odhaľuje nielen novú haute couture kolekciu Fall 2020, ale zároveň je aj oslavou 75 rokov existencie značky Balmain.

TikTok premiéra

Toto tu ešte nebolo! Balmain predstavil novú haute couture kolekciu pod šírym nebom a za prítomnosti tisícov Parížanov. A aby toho nebolo málo, značka ako úplne prvá vysielala časť z dvojhodinovej šou s názvom „Balmain na Seine“ aj ako živý prenos prostredníctvom populárnej aplikácie TikTok. Poďte sa spoločne s LP-Life.sk pozrieť na luxusnú prehliadku, ktorá vychádza zo základných hodnôt módneho domu Balmain – kultivovanosti, remeselného spracovania a nesmiernej elegancie.

Zdravé maškrty

Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše. Balmain nám vytrel zrak – doslova! Viete, ako sa vraví, že keď vám niečo zachutí, chcete čoraz viac? Tak to je Balmain Haute Couture Fall 2020. Garantujeme vám, že ak si záznam z jeho luxusnej šou pustíte, nebude to len raz. Olivier Rousteing totiž vie, ako si omotať milovníčky módy okolo prsta a primäť ich, aby chceli obohatiť svoj šatník všetkými modelmi, ktoré predstaví. Atmosféru celej šou naviac podčiarklo úžasné vystúpenie francúzskej umelkyne Yseult a 50 tanečníkov.

Otvoriť v galérii (5)
Modelky v šatech Balmain Haute Couture Fall 2020 na Seině
Modelky v šatech Balmain Haute Couture Fall 2020 na SeiněSource: Instagram.com/olivier_rousteing

Otvoriť v galérii (5)
Modelky v šatech Balmain Haute Couture Fall 2020 na Seině
Modelky v šatech Balmain Haute Couture Fall 2020 na SeiněSource: Instagram.com/olivier_rousteing

Otvoriť v galérii (5)
Žena v černých šatech Balmain pod Eiffelovou věží
Žena v černých šatech Balmain pod Eiffelovou věžíSource: Instagram.com/olivier_rousteing

Kritika nie je na mieste

Luxusné róby plné nadýchaných sukní, tylu, zvodných korzetov, sexy mini šiat zdobených perlami, výšivkami a kvetinami či elegantné čierno-biele obleky? Áno, áno, áno. Chceme ich všetky – bez výnimky. Pomaly sa tak pripravujeme na dni o suchom rožku a chystáme sa na rekonštrukciu našej šatne, pretože, videli ste tie šaty? Videli?! Potom viete, že tu nie je kritika na mieste.

Pierre Balmain by bol pyšný

Balmain je v dobrých rukách a zakladateľ prestížneho módneho domu Pierre Balmain by bol nepochybne viac než pyšný na to, akú skvelú prácu Olivier Rousteing odvádza. Vidíme sa zase čoskoro! Alebo radšej nie, naša kreditka potrebuje nejaký ten piatok na to, aby sa spamätala!

Otvoriť v galérii (5)
Modelka v černobílých šatech Balmain Haute Couture Fall 2020 na Seině
Modelka v černobílých šatech Balmain Haute Couture Fall 2020 na SeiněSource: Instagram.com/olivier_rousteing

Černé šaty BalmainPřejít na e-shop
Source: Net-a-porter.com
Černé šaty Balmain

Luxusní byt na pronájem Malá Strana 50m
Luxusní byt na pronájem Malá Strana 50m, Praha 1

Páčil sa vám článok?
Diskusie 0 Vstúpiť do diskusie