Top hledané
Výsledky (0)
Komu pribúdajúce roky, vrásky či šediny pridávajú na atraktivite?

8 slávnych krásavcov, ktorým starnutie svedčí! Beckham, Hardy, Goldblum…

Martina Šmalclová
11.Nov 2020
+ Pridať na Seznam.cz
3 minuty čtení
David Beckham

Starnutie rozhodne nemusí byť za každú cenu skľučujúce. Vo všeobecnosti sa človek spolu s pribúdajúcimi rokmi stáva uvedomelejším, menej rieši veci okolo seba a viac si užíva život. Keď k tomu prirátate, že vám navyše šediny a vrásky môžu pridať aj na atraktivite, vlastne sa na starnutie môžete aj tešiť.

Hugh Jackman

Austrálsky herec, producent, spevák a tanečník Hugh Jackman už má päťdesiatku za sebou. Ani to mu ale nezabránilo v tom, vyzliecť sa nedávno donaha v reklame na topánky značky R. M. Williams. Nuž, dostať sa do náručia tohto krásavca, ktorý zažiaril v snímkach ako Wolverine, X-Men, Bedári či Van Helsing, by sa chcela nejedna žena. Máme pre vás ale zlú správu. Už 24 rokov je šťastne ženatý s herečkou Deborrou-Lee Furness.

Otvoriť v galérii (8)
Hugh Jackman v reklamě na boty
Hugh Jackman v reklamě na botySource: Profimedia

Robert Downey Jr.

Slávny predstaviteľ Iron Mana a držiteľ Oscara z roka 1993 (snímka Chaplin) to v živote nemal jednoduché. K drogám privoňal vďaka svojmu otcovi, silnému narkomanovi, len v 6 rokoch. Postupom času Robertova závislosť prerástla do každodenného užívania alkoholu a kokaínu. Závislosť sa mu podarilo definitívne zlomiť v roku 2003, keď spoznal svoju súčasnú ženu Susan Levin, ktorá mu dala jasné ultimátum – ona a manželstvo alebo drogy. Herec sa dvakrát nezamýšľal. Začal sa venovať meditácii, cvičeniu jogy a dnes žije pokojným rodinným životom. A či mu to svedčí, čo poviete?

Otvoriť v galérii (8)
Robert Downey Jr.
Robert Downey Jr.Source: Profimedia

David Beckham

Srdce slávneho anglického futbalistu ukradla už pred 21 rokmi módna návrhárka a bývalá členka skupiny Spice Girls Victoria Beckham… a dobre urobila! David Beckham tento rok v máji oslávil guľaté 45. narodeniny a vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Preč je blond melír, vlasy pod uši i rozpačitý chvost. A vďakabohu za to! Niet divu, že sa futbalová legenda stále objavuje v rebríčkoch najviac sexy mužov sveta.

Otvoriť v galérii (8)
David Beckham
David BeckhamSource: Profimedia

Tom Hardy

Výrazná brada i lícne kosti, plné pery… Divíte sa, že Tom Hardy začínal ako model a zvíťazil ešte ako 21-ročný mladík v televíznej súťaži Make Me a Supermodel? My nie! Odvtedy ale zhodil vlasy, nechal si narásť strnisko a zažiaril v takých filmových trhákoch ako Šialený Max, Venom, Čierny jastrab zostrelený, Bojovník: Brat proti bratovi, Počiatok či Návrat Temného rytiera.

Otvoriť v galérii (8)
Tom Hardy
Tom HardySource: Profimedia

George Clooney

Čo by to bol za rebríček krásavcov, keby sa v ňom neobjavil charizmatický George Clooney. Držiteľ dvoch Oscarov, hviezda filmov Dannyho jedenástka, Gravitácia, Lietam v tom, Po prečítaní spáľte alebo seriálu Pohotovosť oslávi síce na budúci máj šesťdesiatku, ale na sexepíle mu to ani náhodou neuberá. Ak by ste sa domnievali, že má opálený krásavec hispánske či iné exotické korene, vyvedieme vás z omylu. Tie totiž siahajú do Nemecka, Anglicka a Írska.

Otvoriť v galérii (8)
George Clooney
George ClooneySource: Profimedia

Jeff Goldblum

Americký herec s poľskými a bieloruskými koreňmi je presne tým typom, ktorého robia šediny sexy. Ak by sme si mali vybrať medzi Jeffom pred 30 rokmi a Jeffom dnes, rozhodne by sme ani na minútu neváhali. Zo sympaťáka, ktorý zažiaril v takých snímkach ako Jurský park, Grandhotel Budapešť či Mucha, sa nám aj dva roky pred jeho sedemdesiatkou div nepodlamujú kolená.

Otvoriť v galérii (8)
Jeff Goldblum
Jeff GoldblumSource: Profimedia

Dermot Mulroney

Americký herec a hudobník Dermot Mulroney sa za svoj život objavil v mnohých snímkach. Jeho tvár si však pravdepodobne spojíte najmä s populárnym seriálom Priatelia, kde ako Gavin Mitchell zaskakoval za Rachel v čase jej materskej dovolenky. Päťdesiatsedemročný sympaťák sa okrem tohto seriálu objavil aj vo filmoch Griffin a Phoenixová, Hora medzi nami, Blízko od seba či Dýchaj!

Otvoriť v galérii (8)
Dermot Mulroney
Dermot MulroneySource: Profimedia

Zac Efron

Na záver tu máme benjamínka Zaca Efrona, ktorý tento rok v októbri oslávil síce len Kristove roky, už teraz je ale zrejmé že tento americký herec, spevák a tanečník získava spolu s pribúdajúcimi rokmi aj na charizme. Koniec-koncov, videli ste jednu z jeho posledných snímok Najväčší showman? Videli? Potom viete, o čom hovoríme!

Otvoriť v galérii (8)
Zac Efron
Zac EfronSource: Profimedia

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov, Praha 1

Páčil sa vám článok?
Diskusie 0 Vstúpiť do diskusie